Deivids Bovijs - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Deivids Bovijs

Vai kaada no Atverskapi meiteneem zin un paziist taadu? Bija taads raidiijums "Pasaka- pasacina",kad 8-tajaa klasee maaciijos,paraadiija filmu "Labirints.Taa nu es,protams uzreiz iemiileejos "Dzaredaa",:)bet pasa" Bovija muuziku,saaku atklaat tikai tagad,kad visaadas "vikipeedijas" un "Youtubes"pieejamas...Vinam nu jau 64 apritees,ja nekluudos,bet,jo vairaak klausos vina muuziku,jo vairaak patiik...Nu..sajuuta taada ka cilveeks skreejis laikam pa prieksu,paareejie dzinusies pakal:):)Rakstiet,ja kaadai ir ko komenteet,jo baidos ka jaunaas-peec gadiam,"Skapja "lietotaajas pat dzirdeejusas par taadu nav...

13 Ответы

> Aelita Miluka

>Corone.Jaa,tiesaam zeel.Labaakajaa gadiijumaa"Biitlus"Vareeja dzirdeet,kaut kaadu "bONIE m".Nu veelaak saakaas visaadi Doktori Albaani-Its My Life,Snap,2-Unlimited,varbuut vismaz ROXETTE BUUSI DZIRDEEJUSI?:}

Cojs man patīk, īpaši dziesma 'Перемен' :)

Bītlus nevaru ciest, nevaru izturēt Džonu Lenonu.

Jā, pārējās minētās grupas/izpildītājus zinu, bet vairāk pa radio, speciāli nekad neesmu meklējusi un klausijusies.

Neesmu klausijusies tikpatkā nevienu atsevišķu klipu, esmu dzirdējusi lielāko daļu albumu playlistēs. Bet jā, apskatijos, man patīk. :)

Satrpcitu grupas Bauhaus 'All we ever wanted' videoklipā ir arī Bovijs ;)

O-o,noteikti paskatiisos;)!

11 - 13 с 13