Idejas Miķeļdienas tirdziņam - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Idejas Miķeļdienas tirdziņam

Iesakiet kādu labu  ideju tirdziņam skolā. Ko varētu bērns patirgot.


6 Ответы


Исправлено 21.09.2013 18:23

Man bērnībā skolā ātri izķēra vafeles ar iebiezināto pienu pagatavotas uz veco laiku  pannas tās šaurās vafeles,ar visādām garšām ābolu, banānu utt.(tie āboli un banāni jāpieliek sablenderēti vafeļu masai),

saldo desu(saldās kukurūzas nūjiņas ar karameli un iebiezināto pienu) var internetā pameklēt recepti gan jau kko izmetīs.


Vēl labi tirgojās "riekstiņi" ar iebiezināto pienu. Cena 5sant. par vienu! :) Vēl var pončikus sacept un apkaisīt ar pūdercukuru vai ko citu, gandrīz kā virtuļi!


> Anda

Tad jau drīzāk taisni apaļus virtuļus, parastus bez kādiem pildījumiem, bet izdekorētus ar visādām glazūrām un dekoratīvām skaidiņām, kokosriekstu, šokolādes gan baltās gan brūnās, jo košāk jo labāk. Tādus kā taisa Ze Donuts.


mazas bulciņas, arī vafeles, riekstiņi, bija vēl tādas sēnītes formiņas, dikti garšīgas. cūkausītes 9nezinu kā citur saucas, bet bija tādi cukura cepumi, kurus vienā sturī saloka un locījuma vietā iķepina marmelādi. mazus keksiņus.. .katrā ziņā visu, kas ir maziņš. ja pati taisiet - variet ar bērniem kopā rotas, grāmatzīmes sagatavot, kartiņas utt. nav obligāti tik ēdamo jātirgo


savulaik, atceros, citi sīči paardeva plakaatus, matu gumijas, kjinderrotaljlietas un vēl visaadas rotaļlietas. Kaa arī lauku labumus, aabolus, bumbierus utt, nu un pašceptus pīraagus un citus našķus.:)


a varbut ir kādam ideja uz rudens velšu izstādī vecākiem jāgatavo kautkas no siipola, varbut kaada ideja???

1 - 6 с 6