Palūdz foto ar kleitu mugurā un pazūd... - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Palūdz foto ar kleitu mugurā un pazūd...

Cilvēks no profila, kas reģistrējies šeit jau 2 gadus, bet nav saņēmis nevienu atsauksmi un ir ar tukšu skapi, palūdz nofočēt kleitu mugurā un pēc bilžu saņemšanas pazūd ar galiem. Vai vēl kādai tā ir gadījies? Ko par to domājat? Smejošs

46 Ответы

Tas sheit ir pilnigi normali,varbut nepatika,un neraxta te tadu daudz ir

Ja ta dazreiz ir. Man nepatik, bet neko nevar izdarit. Es vienmer rakstu  der vai ne , lai cilveks zinatu. 

Nu varbūt vienkārši nepatika kā izskatās. Nevainīgs

Vēl aizvien fascinē,ka tik tiešām ir cilvēki,kuri uzskata,ka,ja,piemēram Tev kleita neder,tad viņa nepirks.Es nerunāju tieši par šo gadījumu,bet vispārēji.Kāds man lūdzu var izskaidrot,kā tas strādā? :D

Es ar domaaju,ka nepatika.Nu es dazreiz nevaru saprast to,kaads ko atsuuta piedaavaa,es apskatos,man nepatiik,neko neatbildu,bet cilveeks veel kaadas 2 reizes pajautaa vai man patika vai nee,vai pirkssu u.tmldz Nu ja jau neatbildu,taatad nepatika.

Taa ir norma. :) Un neuzskatu, ka taa ir liela problēma - bildes var noderēt kaadai citai pircējai :)

Nu ja jau neatbild, tā tad nepatika. Piekrītu šim.

Tas, ka 2 gadus reģistrējies lietotaajs un ar tukšu skapi var nozīmēt arī to,ka vienkaarši ienaak retu reizi iepirkties. Tukšs skapis nav maniaka pazīme:) Es nemaz neapvainojos uz tiem, kas paprasa papildus mērus kaadai lietai un pēc tam pazūd... Papildus interese taču neuzliek pienaakumu nopirkt kaut ko...

Droši vien nepatika. Ne visi ir tik pieklājīgi, ka to uzraksta, daļa vienkārši pazūd un viss.

> sollo23

Es ar domaaju,ka nepatika.Nu es dazreiz nevaru saprast to,kaads ko atsuuta piedaavaa,es apskatos,man nepatiik,neko neatbildu,bet cilveeks veel kaadas 2 reizes pajautaa vai man patika vai nee,vai pirkssu u.tmldz Nu ja jau neatbildu,taatad nepatika.

Ir jau arī starpība - vai cilvēks savu tirgojamo mantu fočē uz grīdas, uz pakaramā vai uz manekena. Es, piemēram, jau tā fočēju uz manekena, kam ir visi vajadzīgie "orgāni", lai apģērbs izskatītos maksimāli pietuvināts realitātei. Savukārt ķermenis katram savādāks - vienai kaut kā vairāk augšpusē, otrai apakšpusē, trešai pa vidu. Tāpēc mugurā uzvilkta kleita man izskatīsies pavisam savādāk nekā Tev. Bet pateikt, ka nepatīk, gan būtu pieklājīgi. Jo es taču atbildēju, kad man lūdza nofočēt mugurā. Un šinī gadījumā es pat speciāli pajautāju, vai cilvēks saņēma bildes, vsai viss ok. Un atbildi nesaņēmu. Tāpēc tas mani vedina uz domām nevis par reālu kleitas interesentu, bet gan par "dzīvā manekena" foto interesentu. Nekā traka jau nav, bet tomēr. Smejošs

1 - 10 с 46