Palūdz foto ar kleitu mugurā un pazūd... - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Palūdz foto ar kleitu mugurā un pazūd...

Cilvēks no profila, kas reģistrējies šeit jau 2 gadus, bet nav saņēmis nevienu atsauksmi un ir ar tukšu skapi, palūdz nofočēt kleitu mugurā un pēc bilžu saņemšanas pazūd ar galiem. Vai vēl kādai tā ir gadījies? Ko par to domājat? Smejošs

46 Ответы

> _MilaC_Brands&More

Taa ir norma. :) Un neuzskatu, ka taa ir liela problēma - bildes var noderēt kaadai citai pircējai :)

100% piekrītu - tieši tā arī nodomāju, kad nesaņēmu atbildi. Uzsāku sarunu drīzāk intereses vadīta - uzzināt vai meitenēm bieži tā gadās. :)

> preilene

Tas, ka 2 gadus reģistrējies lietotaajs un ar tukšu skapi var nozīmēt arī to,ka vienkaarši ienaak retu reizi iepirkties. Tukšs skapis nav maniaka pazīme:) Es nemaz neapvainojos uz tiem, kas paprasa papildus mērus kaadai lietai un pēc tam pazūd... Papildus interese taču neuzliek pienaakumu nopirkt kaut ko...

Saprotama lieta! Es pati bieži vien uzjautāju interesējošas lietas, lai tikai pastiprinātu pārliecību - vajag man to mantu vai nē. Tikai es pazūdu ar vārdiem "Paldies. Padomāšu.". Un arī tas, ka jautā nofočēt mugurā, nav it nekas traģisks. Es vienkārši atminējos nesenu gadījumu, kad no viena profila te vairākām meitenēm (mani ieskaitot) palūdza apģērba nodemonstrēsanu iekš Skype. Tas toreiz dikti sasmīdināja. Smejošs 

Es to vairaak biju domaajusi tiiri par preccu bildeem vispaar,bet taa ka pajautaa veel lai nofoccee kaa muguraa izskataas,un tad neko neatbild un pazuud,nu interesanti iisteniibaa..nu varbuut vnk cilveeks paardomaaja,nezina ko atbildeet:D Kas to zin:)

Nezinu, šķiet pilnīgi normāli- pajautā, neder/nepatīk, meklē tālāk. Ja gribēs pirkt, uzrakstīs taču :)

Piekrītu par bilžu '' uz auguma" prasītājām- nav taču divu vienādu cilvēku. Agrāk pilnīgi visu fočēju uz manekena, un vienalga katru dienu kādai vajadzēja Smejošs

Исправлено 22.09.2015 21:36

Speciāli uz sevi nefotografēju, ja ir kāda bilde, kur ir uzvilktā veidā - pievienoju, ja nav - pircējam iespēja to visu uzmērīt un apskatīt, kā izskatās uzvilktā veidā, jo katram apģērbs izskatās savādāk. Cits kartupeļu maisā izskatās kā no žurnāla vāka, cits var vilkt Chanel kleitas, bet izskatīsies kā kartupeļu maisā. Viss atkarīgs kā konkrēts apģērbs tiek nests, sakombinēts un, protams, paša cilvēka būtības un auguma īpatnībām, tāpēc es uz to nekad netērēju laiku. Jo vairāk tāpēc, ka tieši tā arī ir - paprasa foto un pazūd

Ir taču gadījumi,ka atbild,ka neder-vai nepatīk,bet pārdevēja lai tiktu vaļā no preces vēl piesola,ka iedos atlaidīti vai arī uzbāžas kā savādāk .

Tapēc arī noteikti,ka neatbild .

Man tā ir bijis .

Ja vairakas reizes ir bijis. Es vienreiz ta izdariju, ta ka pazuda cilveks, pat neko neatbildeja, tad citam saku nav tadas bildes. Un punkts.

Ja vairakas reizes ir bijis. Es vienreiz ta izdariju, ta ka pazuda cilveks, pat neko neatbildeja, tad citam saku nav tadas bildes. Un punkts.

Un nav jau teikts,ka obligāti jāatbild .

Kas tur briesmīgs .

izlasu-jā man neder vai kā savādāk-es zinu,ka nepirkšu-tad arī neatbildu .

to jau redz,ja neatbild tad arī nevajag .

Es arī esmu prasījusi bildi uz auguma, vismaz aptuvenais priekšstats kā varētu izskatīties pašam. 

11 - 20 с 46