Palūdz foto ar kleitu mugurā un pazūd... - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Palūdz foto ar kleitu mugurā un pazūd...

Cilvēks no profila, kas reģistrējies šeit jau 2 gadus, bet nav saņēmis nevienu atsauksmi un ir ar tukšu skapi, palūdz nofočēt kleitu mugurā un pēc bilžu saņemšanas pazūd ar galiem. Vai vēl kādai tā ir gadījies? Ko par to domājat? Smejošs

46 Ответы

Исправлено 22.09.2015 21:59

> Lina

> preilene

Tas, ka 2 gadus reģistrējies lietotaajs un ar tukšu skapi var nozīmēt arī to,ka vienkaarši ienaak retu reizi iepirkties. Tukšs skapis nav maniaka pazīme:) Es nemaz neapvainojos uz tiem, kas paprasa papildus mērus kaadai lietai un pēc tam pazūd... Papildus interese taču neuzliek pienaakumu nopirkt kaut ko...

Saprotama lieta! Es pati bieži vien uzjautāju interesējošas lietas, lai tikai pastiprinātu pārliecību - vajag man to mantu vai nē. Tikai es pazūdu ar vārdiem "Paldies. Padomāšu.". Un arī tas, ka jautā nofočēt mugurā, nav it nekas traģisks. Es vienkārši atminējos nesenu gadījumu, kad no viena profila te vairākām meitenēm (mani ieskaitot) palūdza apģērba nodemonstrēsanu iekš Skype. Tas toreiz dikti sasmīdināja. Smejošs 

Es taču toreiz aiz nekodarīt tiešām arī pieņēmus skype kontaktos un uzfilmēju kleitu (tik ne mugurā, protams, jo atprasījās ar vārdiem, ka tā labāk var redzēt kāds materiāls utml), un uzrakstīju, ka, ja šāds video ir ok, varu safilmēt arī pārējām mantām, ja kaut kas nav kā vajag, lai saka un uzfilmēšu savādāk. Lieki piebilst, ka nozuda ar galiem..

Pati esmu prasijusi bildi uz auguma pāris kleitām, jo nevar saprast pēc bildes un grīdas vai pakaramā, cik pieguļoša vai nepieguļoša kleita ir un kuras aprises tajā labāk izskatās, tomēr uzskatu, ka jebkurā gadījumā (der vai neder) IR PIEKLĀJĪGI ATBILDĒT godīgi - jā, nē, padomāšu nevis lieki melot par padomāšanu vai vispār pazust ar galiem. Cilvēks speciāli tērējis laiku, vismaz paldies pateikt arī tad, ja neder, ir tikai normāla cilveka rīcība.

{#emotions_dlg.laughing}

{#emotions_dlg.laughing}

> Inky - izdevīgi - ieskaties! :)

> Lina

> preilene

Tas, ka 2 gadus reģistrējies lietotaajs un ar tukšu skapi var nozīmēt arī to,ka vienkaarši ienaak retu reizi iepirkties. Tukšs skapis nav maniaka pazīme:) Es nemaz neapvainojos uz tiem, kas paprasa papildus mērus kaadai lietai un pēc tam pazūd... Papildus interese taču neuzliek pienaakumu nopirkt kaut ko...

Saprotama lieta! Es pati bieži vien uzjautāju interesējošas lietas, lai tikai pastiprinātu pārliecību - vajag man to mantu vai nē. Tikai es pazūdu ar vārdiem "Paldies. Padomāšu.". Un arī tas, ka jautā nofočēt mugurā, nav it nekas traģisks. Es vienkārši atminējos nesenu gadījumu, kad no viena profila te vairākām meitenēm (mani ieskaitot) palūdza apģērba nodemonstrēsanu iekš Skype. Tas toreiz dikti sasmīdināja. Smejošs 

Es taču toreiz aiz nekodarīt tiešām arī pieņēmus skype kontaktos un uzfilmēju kleitu (tik ne mugurā, protams, jo atprasījās ar vārdiem, ka tā labāk var redzēt kāds materiāls utml), un uzrakstīju, ka, ja šāds video ir ok, varu safilmēt arī pārējām mantām, ja kaut kas nav kā vajag, lai saka un uzfilmēšu savādāk. Lieki piebilst, ka nozuda ar galiem..

Bet es toreiz pateicu, ka nofilmēšos, tikai par 100 EUR stundā. Mani nosauca par rupekli un arī pazuda. :D

Bet ja pazuud,ja paprasa meerus,absola....un pazuud..ja samaksaji...pazuud...gaidi 

gaidi...labi,ka naudu atsuutija atpakalj,peec meenesha:)

Исправлено 22.09.2015 22:22

Kleitu un bluzi caurspidigu bez krūštura,ko tik neprasa NOBILDĒT,pat neatbildu :D

Man arī lūdza ar kleitu uz auguma, teica ka noteikti pirkšot, bet ar bildi pazuda! Domāju, ka vismaz var pateikt, ka vairs neinteresēm ja tā tiešām ir... Vismaz lai nav dīvaini.

> katja

Man arī lūdza ar kleitu uz auguma, teica ka noteikti pirkšot, bet ar bildi pazuda! Domāju, ka vismaz var pateikt, ka vairs neinteresēm ja tā tiešām ir... Vismaz lai nav dīvaini.

Tieši tā! Es vispār savas bildes pa labi pa kreisi svešiem cilvēkiem nesūtu. Šeit ir labs iegansts pie tādām tikt - it kā pircējs, it kā grib pirkt kleitu. Kā nesūtīsi? Bet no otras puses - kā es varu zināt, ko tas cilvēks tālāk ar manām bildēm dara?

Man viskaut ko prasa,lai nofočēju uz auguma...un vairākas reizes ir tā,ka pēc bildes nosūtīšanas neko vairs neatbild! Kā jau te viena teica - it kā jau nav obligāti atbildēt, bet pieklājīgāk pavisam noteikti būtu! Kaut vai pateikt paldies vai kaut to ,ka īsti nepatīk! :) Bet meitenes jau te dažādas...

Tas gadās tāpēc, ka šeit ir daudz tādu meiteņu kas sākumā palūdz kādu apģērbu uz auguma nofotogrāfēt un beigās pazūd, un vēl atļaujas neatbildēt, un tad zūd tā visa gribēšana kko ņemt, fotogrāfēt speciāli, pašai bieži tā gadījies..

Uz auguma kaut ko nobildēt būtu sīkums.

jābildē tā lai seju neredz .

ja bildes pēctam izmanto kaut kur tālāk-kas zinās,ka tā esi tu .

Vēl varinati, ir cilvēki kuriem pat nav ar ko nofotogrāfēt,un rodas tā apziņa vienkāršāk tad neatbildēt neko, jo tapat nav ar ko nofočēt, un vēl tas, ka iespējams apģērba gabals ne tik labi izskatās uz auguma, līdz ar to rodas domas ka nu ieraugot uz auguma točna nepaņems :D 

21 - 30 с 46