Palūdz foto ar kleitu mugurā un pazūd... - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Palūdz foto ar kleitu mugurā un pazūd...

Cilvēks no profila, kas reģistrējies šeit jau 2 gadus, bet nav saņēmis nevienu atsauksmi un ir ar tukšu skapi, palūdz nofočēt kleitu mugurā un pēc bilžu saņemšanas pazūd ar galiem. Vai vēl kādai tā ir gadījies? Ko par to domājat? Smejošs

46 Ответы

> Dita

Uz auguma kaut ko nobildēt būtu sīkums.

jābildē tā lai seju neredz .

ja bildes pēctam izmanto kaut kur tālāk-kas zinās,ka tā esi tu .

Nu no ezotēriskā viedokļa arī bildē bez galvas atrodas mana enerģija. 

Pieauguša,pieklājīga un audzināta cilvēka pienākums IR atbildēt,par to nav jākaunas vai jābaidās,šeit ir virtuālā vide ar nikiem un neīstām bildēm profilā,uzsist uz klaviatūras pāris vārdus nav nekāda problēma.1vai pat 2x dienā man kāda jautā mērus,uzrakstu,izlasa un vairs neliekas ne zinis.

Ten būs viens piemērs kādēļ es negribu atbildēt uz vēstuli .

Vakar vienai meitenei uzprasu vai var atsūtīt mērus-viņa man divos vārdos atbild NĒ NEVAR .

ko tādam cilvēkam atbildēt,vairāk jau izliekas,ka pārdot negrib-tas vot ir nesmuki-tu pajautā,tevi bez maz liek atšūties .

nu nevar nevar .

Nu, varbūt nepatika,kaa izskataas. Daži jau nav tik pieklaajīgi, lai pateiktu:"Nē,paldies,tomēr negribēšu". Vai arī vienkarši netērē tam laiku. 

Man te arii lielaakaa daļa uzjautaa meerus, ir lieli pircēji,kam viss ļoti patīk, bet pazūd. Es vairs īpaši neņemu nevienu galvaa. Vēsais

> Dita

Ten būs viens piemērs kādēļ es negribu atbildēt uz vēstuli .

Vakar vienai meitenei uzprasu vai var atsūtīt mērus-viņa man divos vārdos atbild NĒ NEVAR .

ko tādam cilvēkam atbildēt,vairāk jau izliekas,ka pārdot negrib-tas vot ir nesmuki-tu pajautā,tevi bez maz liek atšūties .

nu nevar nevar .

Mdja, ari ar shadu atteiksmi satiekos. No shada cilveka gan negribas neko pirkt, jo tad gribas kadu paskaidrojumu vai ari kadu alternativu lai piedava. Bet nu katrs pats izvelas savas speles noteikumus. Es kaa padeveja velos pardot, tapec fotografeshu. Es kaa pirceja dzhreiz no bildes nevaru saprast kaa ta manta izskatas uz augums un velos kadu citu bildi... :( 

> Dita

Un nav jau teikts,ka obligāti jāatbild .

Kas tur briesmīgs .

izlasu-jā man neder vai kā savādāk-es zinu,ka nepirkšu-tad arī neatbildu .

to jau redz,ja neatbild tad arī nevajag .

Kā var spriest pēc tā, ka neder - ja ir ielikti, piemēram, visi mēri - tātad pircējs jau pa lielam saprot, ka der vai neder. Ja mēri neatbilst, kāpēc tad jāraksta un vēl jo vairāk jāprasa foto uz auguma. Vai šai personai zināms, ka esmu tikpat tieva/resna, cik viņa un pēc tā var izsecināt, ka nederēs?

Kad es reiz saņemošos savu skapi sākt revidēt, uzreiz ielikšu arī bildi kā uz auguma izskatās, jo tad var aptuveni saprast, kas un kā, jo savādāk drēbe mētājas uz grīdas, apgaismojums bēdīgs un ej nu saproti, kas un kā. Protams, ka katrai augums ir savādāks, bet ja man interesē 36/38 izmērs, tad kaut cik labāk varētu saprast.

Un bildi uz auguma man interesē tādā gadījumā, ja nav iespējams satikties centrā, jo savādāk es nevēlos pirkt kaķi maisā, pasūtot caur pakomātu un secinot, bāc, man nepatīk.

Laikam jau var teikt, ka arī esmu viena no tām, kas saka, ka es padomāšu, bet tā arī ir. Man pie favorītiem ir ap 80 lietām, jo patīk daudz kas, bet nu mēnesī tomēr negribu visu savu algu iztērēt drēbēs.

nuuu...

pirmkaart,es nekad nebildeeju uz auguma peec pieprasijuma,

otrkaart,es nesaprotu sho uzskatu,ka- ja kaads apjautaajas,tad obligaati jaapeerk?Tirguu arii staigaa,uzjautaa,nocilaa,apiet rinkji apdomaa,atnaak atpakalj,ja sadomaa,ja ne,nenaak,uzskatu,ka cepties par to,ka neatbild ar- nee,tomeer nepirkshu nav obligaati,ja vien ieprieksh nebiji soliijusi,ka tieshaam pirksi!es arii biezhi neatbildu vairs neko,ja apjautaajoties uzzinu ,ka tomeer nederees,neuzskatu to par noziegumu un arii negaidu,kad man taa rakstiis- neraksta vairs,taa tad- paardomaaja.

tās taču ir tikai drēbes :D nu neatbild, neatbild, značit nevajag.

Исправлено 23.09.2015 10:36

Ha ha!Smejošs

Un, es šeit, lielākoties, kā pircēja, saskaros ar to, ka, uzjautājot lūdzu to pašu kleitu vai bikses, lai nobildē kā izskatās uz auguma, PĀRDEVĒJAS PAZŪDSmejošs!!!

Šeit daudzām ir sauklis - vēlos atbrīvot skapi nevis nopelnīt, BET secinājums - tātad,tām bļāvējām ir JĀATBRĪVO SKAPIS,LAI NOPELNĪTU!Smejošs

Vai tiešām šī tēma ir tik vitāli nepieciešama???

Ir taču dzīvē daudz svarīgākas lietas kā sūkstīties par to, ka, paprasot bildi vai mērus, KĀDA PAZŪD! Nu, un?!?

KATRAI LIETAI SAVS PIRCĒJS UN PĀRDEVĒJS!Smaidīgs

Calm down and take it easy, ladies! Smaidīgs

31 - 40 с 46