Palūdz foto ar kleitu mugurā un pazūd... - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Palūdz foto ar kleitu mugurā un pazūd...

Cilvēks no profila, kas reģistrējies šeit jau 2 gadus, bet nav saņēmis nevienu atsauksmi un ir ar tukšu skapi, palūdz nofočēt kleitu mugurā un pēc bilžu saņemšanas pazūd ar galiem. Vai vēl kādai tā ir gadījies? Ko par to domājat? Smejošs

46 Ответы

kada jega prasīt , lai nobildē kā izskatas uz auguma,ja katrai meitenei ta izskatīsies savadak....

> Sana

kada jega prasīt , lai nobildē kā izskatas uz auguma,ja katrai meitenei ta izskatīsies savadak....

tieshi taa!

> Tikai bērniem

> Dita

Un nav jau teikts,ka obligāti jāatbild .

Kas tur briesmīgs .

izlasu-jā man neder vai kā savādāk-es zinu,ka nepirkšu-tad arī neatbildu .

to jau redz,ja neatbild tad arī nevajag .

Kā var spriest pēc tā, ka neder - ja ir ielikti, piemēram, visi mēri - tātad pircējs jau pa lielam saprot, ka der vai neder. Ja mēri neatbilst, kāpēc tad jāraksta un vēl jo vairāk jāprasa foto uz auguma. Vai šai personai zināms, ka esmu tikpat tieva/resna, cik viņa un pēc tā var izsecināt, ka nederēs?

Nu bet tapēc jau es saku,ja zinu savus mērus,tad zinu der vai neder .

un,ja neder tad arī nepērku .

Es arī dažreiz vēlos redzēt uz auguma, bet nekad nelūdzu, lai speciāli fotografē. Daudzas pārdevējas pašas piedāvā, ka var nobildēt. Un ir bijuši gadījumi, kad man domas par apģērbu mainās. Tas atkarīgs no apģērba.

Man šķiet, ka dažas problēmas atrisinātos, ja precīti pēc iespējas vairāk aprakstītu. Piemēram, kleitām un svārkiem garumu, apaviem iekšpēdas un papēžu augstumu, jo šī informācija, piemēram, man ir ļoti svarīga. Tapēc ļoti bieži, kad uzzinu no pārdevējas mērus un saprotu, ka man prece neder es arī neturpinu saraksti. Ja šī infoemācija būtu klāt, es daudzus pārdevējus pat netraucētu un lieku saraksti neuzsāktu.

:)

> Dita

> Tikai bērniem

> Dita

Un nav jau teikts,ka obligāti jāatbild .

Kas tur briesmīgs .

izlasu-jā man neder vai kā savādāk-es zinu,ka nepirkšu-tad arī neatbildu .

to jau redz,ja neatbild tad arī nevajag .

Kā var spriest pēc tā, ka neder - ja ir ielikti, piemēram, visi mēri - tātad pircējs jau pa lielam saprot, ka der vai neder. Ja mēri neatbilst, kāpēc tad jāraksta un vēl jo vairāk jāprasa foto uz auguma. Vai šai personai zināms, ka esmu tikpat tieva/resna, cik viņa un pēc tā var izsecināt, ka nederēs?

Nu bet tapēc jau es saku,ja zinu savus mērus,tad zinu der vai neder .

un,ja neder tad arī nepērku .

Es arī ne1 neko nelieku fotogrāfēt.

Tā ir katra paša izvēle,viņam vajag to bildi vai nē .

> Leah

Es arī dažreiz vēlos redzēt uz auguma, bet nekad nelūdzu, lai speciāli fotografē. Daudzas pārdevējas pašas piedāvā, ka var nobildēt. Un ir bijuši gadījumi, kad man domas par apģērbu mainās. Tas atkarīgs no apģērba.

Man šķiet, ka dažas problēmas atrisinātos, ja precīti pēc iespējas vairāk aprakstītu. Piemēram, kleitām un svārkiem garumu, apaviem iekšpēdas un papēžu augstumu, jo šī informācija, piemēram, man ir ļoti svarīga. Tapēc ļoti bieži, kad uzzinu no pārdevējas mērus un saprotu, ka man prece neder es arī neturpinu saraksti. Ja šī infoemācija būtu klāt, es daudzus pārdevējus pat netraucētu un lieku saraksti neuzsāktu.

:)

Jā tam es pilnībā piekrītu.

kaut gan man pašai mēri nav klāt pielikti .

par to sarakstes pārtraukšanu arī piekrītu .

41 - 46 с 46

Последнее на форуме
Ķengursoma!!!
Margueritte 22 минуты назад
Rains firmas mugursomu.
Maija 31 минуту назад
Džinsa kombinzons
summer777 сегодня, 21:17
Meklēju apavus
Aloy сегодня, 20:42
Jauni suņu iemaukti
pūka сегодня, 19:50