Vajag palīdzību. - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Vajag palīdzību.

Sveikas, iesvētībās katram izdalīja valsti. Man tika Somija, ir jāsaģērbjas tā, lai izskatītos, ka esmu no tās valsts. variet palīdzēt ar ieteikumiem kā labāk saģērbties?

10 Ответы

Balts ar zilu :D

Ja, balts ar zilu :))) un krustiem 

Vienīgās asociācijas ar Somiju man ir sakarā ar to, ka kādreiz cītīgi sekoju līdzi vienam street style blogam no Helsinkiem. Meitenes/sievietes pārsvarā bija ļoti brīvos, oversized apģēbos - tā ir vienīgā kopīgā īpašība, kas palikusi atmiņā. Bet diez vai tas palīdz krasi atšķirt šo valsti tādā pasākumā..

Jā, kkādi overzise ir ļoti aktuāli. Baltu džemperi ar zilu krustu, tas labs būtu..

Liels paldies par ieteikumiem;)

Man Somija asociejas ar grupu Lord

Esmu 2 gadus Helsinkos nodzīvojusi, neviens necenšas savu nacionālo identitāti demonstrēt :) Somi lepojas ar savām Kaŗēlijā gatavotājām lietām: kažokādas,(arī ziemeļbriežu no Lapzemes), adījumi- tādas rēcīgas rūķu cepures u.t.t. Vienīgais ko varētu izmantot ir nacionālās krāsas- balta un gaiši zila. Vai grimmu tādu kā somi kŗāso hokeja laikā - balta seja un gaiši zils krusts no pieres līdz zogam un no deniņiem līdz deniņiem  :D

Es kad biju Somijā, visi cilvēki bija baigie rokeri un bāros dzēra :D -tās ir manas asociācijas ar šo valsti. Protams nesaku, ka Tev būtu jāiet ar alus pudelēm :D  -lai gan šis arī tā uz pirmo skatienu neliecinās par ko konkrētu -jo tādi cilvēki ir visur -citur vairāk citur mazāk ;)

Vajag tā pavairāk iedzert :D

Komentāri svilina! Somija, pazīstāma arī kā Somālija. Ar somu un ķēmā = soms. :D

1 - 10 с 10