Harmony Life??? - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Harmony Life???

Čau! Kāda ir lietojusi tos supermega matu augšanu paātrinošos līdzekļus? Kādas atsauksmes? 

4 Ответы

esmu lietojus no pirtinas firmas(krievu),kas noperkama siberika. likas,ka nedaudz atrak aug... bet domaju,ka sie lidzekli palidz atskiriba no matu struktusas ganjau  ;) 

ja nav kur likt naudu tad jau var pirkt :D bet es personīgi neieteiktu paļauties uz feik atsauksmēm mājas lapā..

nekas labaks par galvas ādas masāžu matu augšanas stimulācijai tāpat nav izdomāts..turklat bezmaksas.. 

un vispār ir jāsāk ar to,ka jaseko lidz uzturam..jebšu jāsak no iekšām.. :D jāēd veselīgi.. un tikai tad arī ārējās stimulācijas dos efektu.. 

> mazais

ja nav kur likt naudu tad jau var pirkt :D bet es personīgi neieteiktu paļauties uz feik atsauksmēm mājas lapā..

nekas labaks par galvas ādas masāžu matu augšanas stimulācijai tāpat nav izdomāts..turklat bezmaksas.. 

un vispār ir jāsāk ar to,ka jaseko lidz uzturam..jebšu jāsak no iekšām.. :D jāēd veselīgi.. un tikai tad arī ārējās stimulācijas dos efektu.. 

Nu es jau arī ēdu veselīgi, vismaz cenšos, pa retam jau visādi gadās :D tāpēc arī gribu vēl ārējās stimulācijas pievienot :D

> Ljeiga

> mazais

Nu es jau arī ēdu veselīgi, vismaz cenšos, pa retam jau visādi gadās :D tāpēc arī gribu vēl ārējās stimulācijas pievienot :D

ļoti labi..tad jau sāc ar galvas ādas masāžu ikdienā.. harmony life toc nevajag..tad jau labāk tiešām paskatīties no krievu līnijas ko varetu lietot..tāpat ir dažādas receptes un maskas ko mājas apstāklos vari pagatavot un smērēt pie matu saknēm..iegoogle..

1 - 4 с 4