Faberlic - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

FAQ

Как это работает?

Omniva

Omniva

Платные услуги

Платные услуги

Для магазинов

Для магазинов

Безопасные покупки

Безопасные покупки

Faberlic

10 iemesli, kāpēc ir izdevīgi reģistrēties Faberlic?

 

1)      Iespēja nopelnīt, kā arī attīstīt savu biznesu: pērkot kosmētiku personīgām vajadzībām, atlaide 25%, sasniedzot 50 punktu pārdošanas līmeni, atlaide pieaug līdz 35%. Izveidojot savu struktūru, iespējams saņemt līdz 23% no savas grupas konsultantu kopējās pārdošanas, kā arī vienreizējus bonusus no kompānijas sākot no € 1000!

2)      Iespēja darbību Faberlic apvienot ar pamatdarbu, jo Faberlic kompānijā nav noteikta darba laika. Atvēliet Faberlic nedaudz stundu nedēļā no sava brīvā laika un rezultāti būs redzami. Un kolēģi būs priecīgi par savu Faberlic konsultantu! Turklāt pieejams virtuālais katalogs, ko var izsūtīt klientiem, nav jāiznēsā katalogi.

3)      Bezmaksas reģistrācija – nekādu „astronomisko” iestāšanās maksu, atliekt tikai reģistrēties, lai saņemtu iespēju preci saņemt lētāk.

4)      Minimālais pasūtījums 10 punkti; tik vien vajadzīgs, lai nodrošinātu bezmaksas piegādi uz kādu no Latvijas Faberlic punktiem un priviliģēta klienta atlaidi.

5)      Nekādu obligāto nosacījumu - obligāta noteikta skaita klientu un jauno konsultantu piesaiste, to var darīt, kad pašam ērtāk, un var paņemt sev "brīvdienas".

6)      Laika ekonomija, jo ir ērta preces pasūtīšanas iespēja  internetā.

7)      Piegādes priekšrocības: ātra bezmaksas piegāde lielākajā daļā Latvijas, kā arī iespējama piegāde citās valstīs, piemēram, Īrijā, Lielbritānijā.

8)      Brīva niša - daudzi vēl nezina par Faberlic.

9)      Plašs piedāvājuma klāsts – ne tikai kvalitatīva kosmētika, bet ekoloģiski mājas uzkopšanas līdzekļi, uztura bagātinātāji, trauki u.c.

10)  Motivācijas programmas konsultantiem, kas nodrošina ne tikai bezmaksas produkciju, bet arī ceļošanu par velti vai simbolisku samaksu, kā arī citas priekšrocības.

Ja Tevi pārliecināja šie 10 punkti, pievienojies Faberlic kompānijai, reģistrējoties https://faberlic.com/index.php?option=com_edit&view=edit&listid=255&idperson=1000090113462


0 Ответы

- с 0