Pasta stacija - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Pasta stacija

Varbūt var kkā izveidot to priekšapmaksas kodu ar sms apmaksājamu (kā mobillylv)? Pretējā gadijumā, ja pie rokas nav ibanka vai kod nepieciešams uzreiz, nevis 3 dienu laikā pēc ampakas, to neizmantoju. Pie tam viņiem arī ērtāk, saņem uzreiz, izmantos vairāk atverskapi pārdevēji vai tikpat labi to var apmaksāt pricējs pat, ja pats nopērk un padod ziņu pārdevējam.

44 Ответы

Исправлено 04.10.2015 15:17

Man arī vismazāk problēmas bijušas ar pasta staciju,pietam,ja ir bijušas problēmas,tad pasta stacija uzreiz tās risina un kompensē,bet omniva vienmēr pasūta ratā vai kā Inky teica,izsniedz atlaidi uz nākamo kodu,bet ko tas dod,ja nauda jau ir pazaudēta vai manta saplēsta? Maksāt vēl,bet lētāk.:D Pasta stacija par nepareizi izsūtītu paciņu man kompensēja situāciju ar to,ka uz sava rēķina izsūtīja pareizi un atsūtīja man 6 bezmaksas kodus,lūk,to es saprotu.:)

> Janeta

Man arī vismazāk problēmas bijušas ar pasta staciju,pietam,ja ir bijušas problēmas,tad pasta stacija uzreiz tās risina un kompensē,bet omniva vienmēr pasūta ratā vai kā Inky teica,izsniedz atlaidi uz nākamo kodu,bet ko tas dod,ja nauda jau ir pazaudēta vai saplēsta? Maksāt vēl,bet lētāk.:D Pasta stacija par nepareizi izsūtītu paciņu man kompensēja situāciju ar to,ka uz sava rēķina izsūtīja pareizi un atsūtīja man 6 bezmaksas kodus,lūk,to es saprotu.:)

Oi, nu jūs mani biedējat :D tagad gaidīšu savu pirmo neveiksmi un baidīšos.

Исправлено 04.10.2015 16:01

> Liene Stiene

Kurā brīdī bija runa par atlaižu kodiem? Es lasīju par sūtīšanas kodiem. Un atlaižu kodi ir arī omniva. Lai nu kā - diskusija jau šeit nav par detaļām, bet par to cik viens vai otrs serviss ir cilvēkiem (jā, arī idiņi ir cilvēki) draudzīgs. Ja viens serviss ir tik piņķerīgs, ka to lietot bez aizķeršanās var tikai gudrīši tad cerēt, ka noturēsies pret konkurentu, kas ir lietotājiem (ne tikai lielīgiem gudriniekiem, kam ir pārāk daudz brīva laika lai pētītu neintuitīvi būvētas mājas lapas) draudzīgs ir jocīgi.

Labots: šodien, 12:37

Varbūt izlasīsi tad sākumā tēmas galveno domu?

Tāpēc jau viņa te raksta, ka domā, ka PS, piešķirot AS atlaides, var ietekmēt kodu nosūtīšanas ātrumu un vispār apmaksas sistēmu citā uzņēmumā. Ja viss maksātu vienmēr tik, cik maksā, nebūtu tāda brēka, aizietu pie pakomāta un samaksātu tur, bet viņai jau gribas ietaupīt, turklāt saņemt kodu zibenīgi.

> Margueritte

> Liene Stiene

Kurā brīdī bija runa par atlaižu kodiem? Es lasīju par sūtīšanas kodiem. Un atlaižu kodi ir arī omniva. Lai nu kā - diskusija jau šeit nav par detaļām, bet par to cik viens vai otrs serviss ir cilvēkiem (jā, arī idiņi ir cilvēki) draudzīgs. Ja viens serviss ir tik piņķerīgs, ka to lietot bez aizķeršanās var tikai gudrīši tad cerēt, ka noturēsies pret konkurentu, kas ir lietotājiem (ne tikai lielīgiem gudriniekiem, kam ir pārāk daudz brīva laika lai pētītu neintuitīvi būvētas mājas lapas) draudzīgs ir jocīgi.

Labots: šodien, 12:37

Varbūt izlasīsi tad sākumā tēmas galveno domu?

Tāpēc jau viņa te raksta, ka domā, ka PS, piešķirot AS atlaides, var ietekmēt kodu nosūtīšanas ātrumu un vispār apmaksas sistēmu citā uzņēmumā. Ja viss maksātu vienmēr tik, cik maksā, nebūtu tāda brēka, aizietu pie pakomāta un samaksātu tur, bet viņai jau gribas ietaupīt, turklāt saņemt kodu zibenīgi.

Labots: šodien, 16:01

Haha :D grib ietaupīt, turklāt saņemt kodu zibenīgi, nu pilnīgi neciešami traka ideja 2015 gadā, nez ko sadomājusies:D 

41 - 44 с 44