Nu kāpēc mēs esam tik labi cilvēki, saudzējot negodīgas pārdevējas? - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Nu kāpēc mēs esam tik labi cilvēki, saudzējot negodīgas pārdevējas?

Skumjas pārdomas par latviešu meiteņu un sieviešu pacietību, liekot atsauksmes atverskapi.lv., pēc tam, kad, izrādās, cilvēks ir bijis negodīgs ne tikai pret mani, bet meitenes tos ,,krupjus” norijušas, jo summas nav bijušas lielas (bet es uz palielu iekritu – saņēmu mantu ar nodilumiem, plēsumiem un citiem defektiem, bet pārdevēja apgalvoja, ka manta ideāla, un tagad tēlo beigtu zivi).  Nu kāpēc mēs reti liekam negatīvas atsauksmes pārdevējiem un arī pircējiem, kas to ir pelnījuši? Esam labi cilvēki laikam SmaidīgsTā mēs pasargāsim nākošos no nepatīkamām izjūtām. Ja būtu zinājušas, ka lietotājs nav godīgs un ka viņam pircējs interesē līdz brīdim, kamēr pārskaita naudu, neiegrābtos. 

25 Ответы

Manā gadījumā atradu viņu vienā no interneta sociālajiem portāliem un sapratu, ka man atpakaļatdošanu un savu naudu neredzēt kā savas ausis bez spoguļa, jo to, ko tur redzēju fotogrāfijās – drausmas: baigākā nabadzība un netīrība, dīvaina sieviete kaut kādās ,,erotiskās” fotosesijās, kaut kādi drausmīgi dēli bez zobiem ar polšiem rokās, un pa vidu nabaga bērni. Ja nauda aizgāja, tad tās vairs nav un nebūs. Dzīvē nepirktu, ka zinaatu...

Kāds sakars sievietes negodīgumam pret pircēju ar viņas dzīves stāvokli un dēliem?

Nav smuki apsaukāties! Ieliekat negatīvu atsauksmi un viss!!!

Ļoti pareiza doma, bet kādi tai sakarā būtu konkrēti priekšlikumi? Ja cilvēkam ir svarīgas atsauksmes un viņš baidās saņemt pretī ko sliktu - ko var viņam ieteikt? Sūdzēties? - Tādos gadījumos dzēš abas atsauksmes un mēs atgriežamies turpat, kur bijām. Nesūdzēties - sev reitingu sabojāsi, neviens neko nepirks, ne jau visi ies iedziļināties, kas tur bija par stāstu. Sakarīgi aprakstīt situāciju un panākt, lai krāpniece tiek uz negodīgo sarakstu, arī prot, kā skatos, ļoti nedaudzi. Un kur izeja? Būtu prātīgāka atsauksmju sistēma, būtu viss vienkārši. Piemēram, nekad mūžā es neaizdomātos Ebayā,  piemēram, likt vai nelikt, ja cilvēks ir pelnījis, bet šeit - padomāšu 100 reizes.

Исправлено 03.10.2015 19:01

> Ивета К

Manā gadījumā atradu viņu vienā no interneta sociālajiem portāliem un sapratu, ka man atpakaļatdošanu un savu naudu neredzēt kā savas ausis bez spoguļa, jo to, ko tur redzēju fotogrāfijās - drausmas: baigākā nabadzība un netīrība, dīvaina sieviete kaut kādās ,,erotiskās" fotosesijās, kaut kādi drausmīgi dēli bez zobiem ar polšiem rokās, un pa vidu nabaga bērni. Ja nauda aizgāja, tad tās vairs nav un nebūs. Dzīvē nepirktu, ka zinaatu...

Un kura tad ir si pardeveja? Kura ir si "vina"?

Es nekur nenorādīju ne personu, ne linku uz viņas profilu, tā kā pārmetums par apsaukāšanos ir nevietā. Kaut gan mans stāsts ir pie negodprātīgajiem pārdevējiem, ja pameklē. Kas parādījās pēc tam, kad visu dienu centos gan sazvanīt, gan bombardēju ar vēstulēm, un pa tukšo. Ieliku atsauksmi, otro reizi dzīvē te, bet neitrālu, jo piegāde bija ātra, manta arī ir saņemta. Pieņēmu, ka izpratne par to, kas ir ,,labs stāvoklis”, katram no mums ir atšķirīga, ja būtu kaut kāda komunikācija pēc tam, varbūt arī pati neliktu to neitrālo. Ja būtu godīgi pateikusi, ka mantai ir tāds un tāds defekts. Bet pirku kā jaunu un par cenu tuvu jaunajai, cik tādas mantas maksā veikalos.

Marguerrite, Tev taisnība: te meitenes baidās no atriebības, ka sabojās smuki krātās atsauksmes, un ko citu darīt: ar to mantu uz to tālo Latgales pilsētu braukt? Žēl, ka mums nav kā ārzemēs. Vienīgais, ko varēju, ir ieliku pie negodprātīgajiem, bet nav fakts, ka būs kopējā sarakstā.

> && SiBiLLa &&

> Ивета К

Manā gadījumā atradu viņu vienā no interneta sociālajiem portāliem un sapratu, ka man atpakaļatdošanu un savu naudu neredzēt kā savas ausis bez spoguļa, jo to, ko tur redzēju fotogrāfijās - drausmas: baigākā nabadzība un netīrība, dīvaina sieviete kaut kādās ,,erotiskās" fotosesijās, kaut kādi drausmīgi dēli bez zobiem ar polšiem rokās, un pa vidu nabaga bērni. Ja nauda aizgāja, tad tās vairs nav un nebūs. Dzīvē nepirktu, ka zinaatu...

Un kura tad ir si pardeveja? Kura ir si "vina"?

Labots: šodien, 19:01

Pie negodprātīgajiem pārdevējiem, kur ieliku pēc tam, kad pusi dienas tērēju, lai visu pāršūtu, noņemtu visus savēlumus, izlabotu defektus atstarotājos (man ir speciāls zīmulis).

Skumji, ka tads pirkums.Nav patikami. Tas ir labi, ka pabridini ari citas. 

Исправлено 03.10.2015 19:18

Ja jau tāda dāma, tad viņas izpratnē iespējams tā drēbe ir ideālā stāvoklī! Es nesen facebookā redzēju, ka dāma ievieto ,,1 x '' vilktus zābakus (kas bija izbristi ar dubļiem un briesmīgā paskatā) Kā arī fonā noputējusi grīda ar visādiem gružiem, .. pirmais, kas nāca prātā: Laikam tai dāmai tie ,,1x vilktie'' zābaki tā arī dubļaini stāvēja kaktā, kamēr neieraudzīja postu, ka kāda meklē atbilstošus zābākus... 

Es, protams, sievišķīgas ziņkārības vadīta, paskatījos profilu.. kur galvenajā bildē bija redzama sieviete ne pārāk simpātiskā interjerā ar netīrām drēbēm... 

Es arī tā sapratu, ka būtu augstprātīga caca, kas pati nezina, ko grib, jo viņiem sadzīvē tādas mantas ir norma. Varbūt viņa pat nesaprot, par ko brēka. 

> Ивета К

Es arī tā sapratu, ka būtu augstprātīga caca, kas pati nezina, ko grib, jo viņiem sadzīvē tādas mantas ir norma. Varbūt viņa pat nesaprot, par ko brēka. 

Un no tādiem cilvēkiem nav jēgas prasīt vairāk... Tas kārtējo reizi pierāda ka ,,lietots, labā stāvoklī'' katram atšķiras. Kādai tas ir tiešām bez nēsājuma pazīmēm un defektiem un kādai, ar bumbuļiem, kādam traipam, bet- nesaplēsts, ka tik var vilkt un staigāt.

Es esmu nogrēkojusi 1 x , man bija maiņa ar vienu dāmu gadu atpakaļ.. es žēlsirdības vadīta neieliku slikto atsauksmi, jo tās preces ko saņēmu bija +- ok, bet viens džemperis ar tādiem traipiem ko tā arī neatmazgāju... Pēc tās reizes man bija iegrābšanās ss.lv , un laikam arī viss.. Negribas norunāt, bet ir 95% pozitīvā vairāk nekā tā melnuma! 

1 - 10 с 25