Nu kāpēc mēs esam tik labi cilvēki, saudzējot negodīgas pārdevējas? - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Nu kāpēc mēs esam tik labi cilvēki, saudzējot negodīgas pārdevējas?

Skumjas pārdomas par latviešu meiteņu un sieviešu pacietību, liekot atsauksmes atverskapi.lv., pēc tam, kad, izrādās, cilvēks ir bijis negodīgs ne tikai pret mani, bet meitenes tos ,,krupjus” norijušas, jo summas nav bijušas lielas (bet es uz palielu iekritu – saņēmu mantu ar nodilumiem, plēsumiem un citiem defektiem, bet pārdevēja apgalvoja, ka manta ideāla, un tagad tēlo beigtu zivi).  Nu kāpēc mēs reti liekam negatīvas atsauksmes pārdevējiem un arī pircējiem, kas to ir pelnījuši? Esam labi cilvēki laikam SmaidīgsTā mēs pasargāsim nākošos no nepatīkamām izjūtām. Ja būtu zinājušas, ka lietotājs nav godīgs un ka viņam pircējs interesē līdz brīdim, kamēr pārskaita naudu, neiegrābtos. 

25 Ответы

Bet kāpēc tad neieliki negatīvu atsauksmi ? Jo šis nu tiešām ir gadījums, kad  45€ zemē nomesti...ko tur vēl žēlot.

Augstāk aprakstīts, kāpēc bija neitrāla atsauksme  + negodprātīgo saraksts, bet atsauksmē detalizēti aprakstīju, kas un kā.

Taas mantas un cilvēki, kas kraapjas tiešaam izskataas tik nevainīgi, ka nerodas ne mazaakaas šaubas saakumaa?

Attēlā manta bija fotografēta no attāluma un nē, nekādas aizdomas nebija, bet intuīcija nostrādāja, kad viņa iedeva vīra, ne savu kontu, tad likās dīvaini: sievietei mazi bērni, noteikti bērnu naudas saņem, bet konta nav, bet pēc tam padomāju: arī agrāk ir devuši vīriešu bankas kontus, varbūt pašām kontā ,,mīnuss”, kaut kādi nedzēsti kredīti tiek atvilkti, mazums kas gadās, un gribas, lai visa nauda tiek ģimenei, ne bankai).

Iesniegums policijai?

> Ивета К

Attēlā manta bija fotografēta no attāluma un nē, nekādas aizdomas nebija, bet intuīcija nostrādāja, kad viņa iedeva vīra, ne savu kontu, tad likās dīvaini: sievietei mazi bērni, noteikti bērnu naudas saņem, bet konta nav, bet pēc tam padomāju: arī agrāk ir devuši vīriešu bankas kontus, varbūt pašām kontā ,,mīnuss", kaut kādi nedzēsti kredīti tiek atvilkti, mazums kas gadās, un gribas, lai visa nauda tiek ģimenei, ne bankai).

Bet pērkot tik vērtīgu preci ir jāprasa lai safotografē visos rakursos un attālumos! 

Es negribētu likt negatīvu atsauksmi tikai tadēļ , ka  80% gadijumu pretī var saņemt  tadu pašu vērtējumu. 

Bēt tomēr liktu, lai citas zin manu pieredzi ar onkrēto pardevēju/pircēju. 

Es biezzi apzelijos un  ielieku vienkarsi smaidinu lai nebutu tik jakaskejas :) jo negribas tas negacijas kas parasti ir kad ieliec sliktu atsauksmi  sakuma jau liku sliktas un karoju  bet tagad loti reti lieku negativu  :)

Bet uz tiem smaidiņiem mēs arī iekrītam, domaajam, ka paardevēja laba :(

Problema ir atsauksmju sistemaa, portalam butu noderigi ieskatities jauna konkurenta lapaa...

11 - 20 с 25