Kā jums tas patīk? - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Kā jums tas patīk?

Vakar izlasiju "Privata dzive",ka mode nak atkal klosenes(atvainojos,ka nevaru uzlikt garumzimes un mikstinajuma zimes),dzinsas ar platiem galiem....jus par???Smejošs

30 Ответы

mazak lasat tenku zurnalus, vairak petat un vertejat kas piestav jums pasam, lai nav ta ka pusmuza damites perk mezginu kleitinas virs cela bez lencitem, namaz neradzot savus roku nokarusos sparninus un to ka celulits jau sen ka uzbrucis kermenim,,,,,,,,,,,,,,un katru ritu misters klimakss saka ,,,,,,,,,,   nu sveika mana darga,,,,, domajiet pasas ar savu galvu

Nepatīk

man riktīgi patīkkk....

> zibsne

ka var lasit privato dzivi,,,,,visklacigako un stulbako  izdevumu ,,,,,,domatu vecam vecenem kam sen vairs nav sava dzive,,,,,un mode ir tas kas tev pasam patik un piestav, 

tāpēc jau lasaVēsais

Noslēgts

aaaaaaaaaaaaaaa hahahahahaha,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

> Zaķītis Baltais

mazak lasat tenku zurnalus, vairak petat un vertejat kas piestav jums pasam, lai nav ta ka pusmuza damites perk mezginu kleitinas virs cela bez lencitem, namaz neradzot savus roku nokarusos sparninus un to ka celulits jau sen ka uzbrucis kermenim,,,,,,,,,,,,,,un katru ritu misters klimakss saka ,,,,,,,,,,   nu sveika mana darga,,,,, domajiet pasas ar savu galvu

Kāds šim visam sakars ar kļošenēm? Cilvēks taču prasīja mūsu domas par tādām biksēm un viss. :)

> Inky - izdevīgi - ieskaties! :)

Tev viennozīmīgi piestāv! Smaidīgs

> zibsne

Noslēgts

Nesaprotu,kapec uzreiz ir jauzbruk ar personigiem apvainojumiem,Jus tacu mani pat nepazistat?....Es neperku un regulari nelasu so zurnalu,vienkarsi sezot pie frizieres,laiku isinot,ieskatijos,vai tapec ir personigi jaaizskar svess cilveks(velreiz atvainojos,ka nav garumzimes)?

Исправлено 09.10.2015 15:02

Man te gan ir divdomīga situācija: man tie nepatīk, bet piestāv gan. Lai gan mode mani sen īpaši neinteresē, man ir savs stils, turklāt atrašanās darbā 9 stundas ar tur pieņemtajiem ģērbšanās noteikumiem arī nav nieks. Un tiem, kam patīk, un tiem, kam nepatīk, varu teikt tikai vienu: ir arī dažādi modeļi - ir gan viegli paplatinātas džinsenes, ir gan friku drēbes, kur staras atgādina svārkus-sauli un vēl apšūtas ar rīšiem un mežģīnēm (atceramies ABBA un Mamma Mia). Jebkura modeļa drēbju klāstā var atrasta kaut ko gan piemērotu, gan piestāvošu sev. Bet ja arī neizdodas - vai tiešām tik obligāti vilkt visu, ko uzspiež mode? Personīgi es tādu vajadzību neizjutu, tādēļ arī nekāda rūgtuma par modes lietām arī nav.

21 - 30 с 30