meitenes palidziet ar padomu - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

meitenes palidziet ar padomu

Sveikas damas!! gribeju pajautat jusu viedokli,,,atradu superigu siltu meteliti,bet tai meitenei nav nevienas atsauksmes,bet registrejusies marta,apgerbi pec bildem izskatas ka tiek pasutiti no kinas,jo virsu kiniesu meitenes,var tadai uzticeties???


4 Ответы


Pajautā bildi mētelītim realitātē :)

ieliec linku un tad radisies "ekspertu" viedoklis. Smejošs

es tava vieta pajautatu uz auguma, ja patiesam izkata ka kinietis, diezvai ,ka bus silts...ja metelauduma atri savelsies pie padusem vai ja nesa sominu taja vieta.... 

 


Nu kādā ziņā var... Ja cilvēks sūta no Ali un pārpārdod te, no vienas puses, var pirkt, ja esi ar mieru dabūt ķīniešu kvalitāti, kura var būt gan visai zema, gan tīri nekas un pārmaksāt te pārpircējai - kāpēc nē. Bet manuprāt, vieglāk tad atrast to preci Ali un pasūtīt pa taisno - ja pat būs ārā metams, vismaz par zemāku summu (un pēc cenas jau varēs tomēr drusku spriest, kāda kvalitāte ir gaidāma, toties te tu to nevarēsi, jo varēja nopirkt par 1$, bet pārdot te par 50 EUR, tas jau no bezkaunīguma un alkatības pakāpes atkarīgs). No otras puses, ja nav atsauksmju utt. - ieteicams tomēr braukt iegādāties uz vietas, apskatot preci dzīvē.


> Liigoniite

Pajautā bildi mētelītim realitātē :)

pajautaju bildi realitate,gaidu atbildi

1 - 4 с 4