Par cenām.. - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Par cenām..

Sveikas!

Es dažbrīd šeit kaut ko meklēju, skatos un nereti esmu, nemelošu, bet pilnīgā šokā par to, kādas cenas tiek saliktas nonēsātiem, izdilušiem apģērbiem. Un tad es domāju, kas cilvēkus rosina, teiksim, bērnu zābaciņus, kas ir nonēsāti līdz pēdējai vīlei, bet, lūk, no ļoti labas firmas..., izlikt par 18eur...? Vēl man nesen gadījās nopirkt pilnīgi "jaunus"(tā bija rakstīts un tā arī izskatījās bildēs)ādas zābakus pie 70eur. Ziniet, kas man atnāca? Pilnīgi nolietoti zābaki, kuri jāmet miskastē, nevis vairs jāvelk kādam kājās..

Un tad man jādomā, kas notiek šo cilvēku galvās, ka viņi mēģina nopārdot pilnīgi visu. Vai tas kaut kāds uzņēmēju gēns?! Es, piemēram, spēju kritiski izsvērt, par cik ko atdot, jo vienkārši man ir svarīgi VECĀS lupatas un lietas nodot humpalās vai izmest ārā un labāko no tā, ko vairs nevajag, izlikt šeit. Bet kāpēc daudzi izlaiž šo "humpalu posmu vai izmešanu miskastē", bet ievieto visu šeit? Jā, es saprotu, ka vajag naudu, bet sirdsapziņa kur? Vai tiešām var naktī mierīgi gulēt, ja mazam bērnam esi iešmaucis cauru, nelietojamu kombinezonu vai tev ir izdevies dabūt lielu piķi par beigtiem ādas zābakiem, kuros vairs nav ne mazākās dzīvības? 

Jā, šādu diskusiju ir ļoti daudz, bet nekad neskādē izveidot vēl vienu, lai mēs katru dienu analizētu līdzi un lieku reizi pārdomātu, ko šeit iegādājam.

Lai visām/iem labi un veiksmīgi pirkumi! 

15 Ответы

es ar meklejot meitai kombinzonu biju shokaa,atvainojos bet ka par savalkatu nodilushu kombinzonu var prasit 20-40 eiro....?Smejošs

man perkot preci ir vienalga pa cik tu viņu pirki entos gadus atpakaļ!

Nu, te divas lietas - cenu uzlikšana un foto neatbilstība.

Pirmais pats par sevi nav nekas krimināls - par cik grib, par tik pārdod. Grib grīdas lupatu te turēt ar cenu 20000 eiro - lai tik stāv, nevienam netraucē. Turklāt, cik reizes jau apsūkāts un tiks vien sūkāts turpmāk - katram ir sava lietojuma, nolietojuma, nodiluma izpratne, kā arī atšķirīgs maka biezums, no kā kādreiz arī gaume atkarīga, to atšķirību dēļ arī rodas vilšanās, bet te neko nevar darīt, visi cilvēki ir dažādi, tu izmetīsi, viņa nēsās, tādēļ arī piedāvā nēsāt tev, kāpēc nē? Nepatīk - neņem, šaubies - prasi papildus foto vai paklausi intuīcijai un meklē tālāk vai arī brauc apskatīt dzīvē, vai iepriekš vienojies par atgriešanu, gadījumā kas.

Cita lieta, kad bildē ir kaut kas jauns un bez defektiem, bet atnāk nēsāts un ar trūkumiem - te jau pamats uzskatīt, ka esi krāpšanas upuris: nav svarīgi, kāda bija cena, pieņemama vai nē, bet noruna bija par vienu preci, piegādāta cita (stāvokļa ziņā, bet kādreiz arī brenda, detaļu utt. ziņā).

Par zemas kvalitātes preces izlikšanu un cenu - nu nezinu. Piemēram, es nopirku mantu, man nedērēja izmērs, paliek iepakojumā, maisiņā caur plēvi izskatās skaisti. Tu nopirki, sākusi nēsāt - izrādās, zema kvalitāte. Kā es kā to nenēsājis cilvēks to varēju zināt, neko nezinot par šo ražotāju vai iepriekš zinot par to visu to labāko, vai arī neprotot atšķirt pakaļdarinājumu, piemēram? Vai īsti par to var vainot? Protams, var visu zināt un apzināti krāpties, bet var arī nezināt - tomēr manta iepazīstama lietošanā.

Jā, šī lieta mani mulsina visu laiku kopš šeit esmu reģistrējusies. Īpaši uz apaviem tas attiecas...līdz pēdējam notriektais miskastes variants tiek tirgots par lielu naudu. Bieži vien pārdevējai gribas uzrakstīt vai kauns nav naudu par ko tādu naudu prasīt.

Arī es esmu novērojusi,ka pārdod augstpapēdenes pa lielu naudu,bet papēži nodrillēti tā,ka kauns tādas kājās vilkt!Bet firma taču..

Pati pārdodu tādas mantas,ko pašai nebūtu kauns vilkt mugurā un nēsāt.

No meitenēm FB palaimējas nopirkt apavus ideālā stāvoklī!Kad jautāju,kāpēc tik lēti,atbildēja,ka skapī stāv un grib ātrāk notirgot.. Bet dažreiz patiešām liekas,ka taisa kaut kādu biznesu,nopērk pa 20 euro,panēsā un tad pārdod pa 25 euro..

> Šopaholiķe.

es ar meklejot meitai kombinzonu biju shokaa,atvainojos bet ka par savalkatu nodilushu kombinzonu var prasit 20-40 eiro....?Smejošs

man perkot preci ir vienalga pa cik tu viņu pirki entos gadus atpakaļ!

Bet man nesen paveicās tādu par 45 eiro nopirkt, attēlā ideāli izskatījās, pārdevēja arī slavēja. Atpakaļ neņēma, pat neatbildēja. 

Ir arī redzēti brīnumi, kad prasa par lietotiem tādu cenu, par kuru pirka, bērnu kombīšiem ir izteikti – prasa pat vairāk nekā internetveikalos tādi maksā. Reizēm neizturu un iekopēju linku, kur var nopirkt lētāk, labāk un drošāk, tad pārdevēji ar putām uz lūpām cenšas pierādīt, ka cena ir adekvāta, jo viņi savā mazpilsētā (iespējams, arī pie kāda lauku pārpircēja) Huppas kombi, kas internetā maksā 65 -70, pirkuši par 120. Nevienā Huppas veikalā Rīgā nav tādas cenas!

11 - 15 с 15