Švīkas uz apaviem - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Švīkas uz apaviem

Hei, vai kāds var padalīties pieredzē, kā atbrīvoties no švīkām uz lakotiem apaviem?

12 Ответы

Švīkas uz lakotiem apaviem var labot ar vazelīna un vates kociņa palīdzību. Bet spīdumu var piešķirt, izmantojot logu tīrīšanas šķidrumu.;)

var pameiginat iekrasot ar kadu apavu smeri melnu baltu sviku un nopulet ar vazelinu.

Man ir izdevies notīrīt ar sejas tīrāmo un smaržām.

Man problēma,kā dabūt no zoles nost humpalu cenu ar flomasteru,noipirku bērnam apavus,bet tur cena ar flomasteru,pirku no privātpersonas,ir kādai kādi padomi,ieteikumi?

Исправлено 17.10.2015 16:28

Ar nagu lakas noņēmēju BEZ acetona. Švīkas.

Paldies : ) UN VĒL! kā var notīrīt superlīmes traipu? :D

> Marta Bušeniece

Paldies : ) UN VĒL! kā var notīrīt superlīmes traipu? :D

Ar nagu lakas noņēmēju. Bet ne visas virsmas to panes, plastmasa mēdz palikt matēta.

Mana kārta - kā var no drēbēm iztīrīt sakaltušu cementu?...

Исправлено 17.10.2015 23:02

> Ranma

Mana kārta - kā var no drēbēm iztīrīt sakaltušu cementu?...

Ar kraasas šķīdinaataaju vrb mēģiniet? Vajadzētu palikt mīkstam un atmazgaaties veļasmašīnaa, bet man taada situaacija nav bijusi, es pēc loģikas Smejošs

Исправлено 18.10.2015 01:41

> beatriska

Man problēma,kā dabūt no zoles nost humpalu cenu ar flomasteru,noipirku bērnam apavus,bet tur cena ar flomasteru,pirku no privātpersonas,ir kādai kādi padomi,ieteikumi?

Ar eļļu. Noplēs cik iespējams, pēc tam minimāli samērcētu vates plāksnīti paturi virsū. Tad pulē nost, vislabākie rezultāti ar WD40.

> Liene Stiene

> beatriska

Ar eļļu. Noplēs cik iespējams, pēc tam minimāli samērcētu vates plāksnīti paturi virsū. Tad pulē nost, vislabākie rezultāti ar WD40.

Labots: šodien, 01:41

Ar praktiski visu - spirtu, nagulakas noņēmēju, CIF.

Liene Stiene-kas tie lūdzu par burtiem,teksta beigās?Botām ir kaučukveida zole-gaiša,un tas flomasters melns,mešināju ar ;istu smaržu,nagu lakas noņēmēju-nulle.

1 - 10 с 12