Outlet internetveikali - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Outlet internetveikali

Labdien!

Vai variet lūdzu ieteikt kādus outlet internetveikalus, no kuriem uz Latviju sūtu oriģinālās brandu preces?

Interesē MK somas (oriģinālās, outleta var dabūt pa aptuveni 200 eiro, bet nevaru atrast, kur sūta uz Latviju), skate firmu/ timberland / ecco apavi gan sievietēm, gan vīriešiem. Variet arī lūdzu ieteikt interneta veikalus, kur pārdod jebkādus apģērbus / apavus / preces labā kvalitātē.

Izstaigājot LV veikalus, neceļas roka pirkt apšaubāmas kvalitātes drēbes/apavus, kuriem pēdējo gadu laikā ir ievērojami cēlušās cenas. Par drēbēm -vienreiz izmazgā - un vari izmest

Kā arī vēl ļoti interesētu 100% kokvilnas gultas veļa un kvalitatīvi aizskari - kokvilnas gultas veļu Latvijā vairs atrast nevar un audumu veikalos aizskaru cenas pārsniedz saprāta robežas.

3 Ответы

Ecco un Geox apavus perku te, taisu koppasūtījumus, uz Latviju sūta ar UPS, ļoti ātri.

Nav outleti, bet bieži ir atlaides un sezonas izpārdošanas, kvalitāte gana laba: Ernstings-family un C&A vācu lapas, arī taisu koppasūtījumus, pati sev un bērniem tur pērku, C&A vietām drusku labāks mēdz būt.

Kokvilnas veļa - Mežroze, bijusī Rīgas manufaktūra. Man tur neder izmēri, bet veikalā ļoti daudz kokvilnas audumu - var izvēlēties un uzšūt sev tīkamo izmēru un fasonu, aizkarus arī. Mani kokvilnas aizkari nesaista, bet bērnu istabai pirku tieši tur.

Paldies par info, par kokvilnu attiecās uz gultasveļu, aizskari var būt jebkādi :) paldies, noteikti iegriezīšos šajā veikalā :)

Varbūt vēl kāda var padalīties ar info?

man ir kokvilnas aizkari 2 gb bernu istabai.raksti privati ja ir interese.

1 - 3 с 3