Latvijas peleka matu krāsa,palīdzība - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Latvijas peleka matu krāsa,palīdzība

Vai kāda zin matu krāsu,kas būtu tuva dabīgajam pelēkajam tonim. Paldies

11 Ответы

Ja vēlies dabīgu toni, tad noteikti NEEJ uz Drogām un nepērc tur pieejamās krāsas.

Ieguglē veikalu Lavandas (Rīgā 3 tādi)- tur var iegādāties dabīgās krāsas gan  pēc sastāv gan toņiem.

Viena paka maksā ap 14 Eur.

Pati izmantoju šīs krāsas - iesaku gan kā lietotājs, gan frizieris :)

Paldies liels.

Es tiku.nopirku pati matu krasas nonjemeju,parasto drogas,labak jau njemt profesionaalo,lai nepabojat matus.bet nu matus atguvu ar eļļiņām viss ir labi.Un nopirku profesionālajā veikalā,salonā klērs Rīgā krāsu.ja neesi no Rīgas tur var arī pasūtīt,pakonsultējies ar cilvēkiem kuri tur strādā.Viņi zin visu par savu produkciju.Krāsa arī nebija dārga kādi 7 eiro.Pati nokrāsoju,un nu matus nekrāsoju vispār attauguši savējie un iskatās super.sākumā viņi nedaudz tumšāki bija,tagad viss dabiski.

Pa virsu nevienu krāsu nelaidi? Tad uz dzeltenigi? 

sakumā noņēmu ar krāsu nonemeju,un tad nopirku klera profesionaalo krasu un nokrasoju.vinji bija tumsaki,un viss tad pamazam krasa palika gaisaaka manejie ari attauga un nu ir maneejaa kraasa un nekrasoju vispar matus.ir dabiski,pelecigi bruni.protams buus jaabut pacietigai,sakumaa buus pelecigi tumsaaki bruni.paaris menesi un viss buus o.k

Pie ļoti labiem frizieriem noteikti var nokrāsot. Nesen redzēju rezultātu. Tiešām dabīgi. Ar veikalu parastajām krāsām dabūsi vien rudus matus. 

Varbūt arī ar hennu var, bet pirms tam noteikti labāk redzēt kādai citai rezultātu uz matiem 

frizetava nokrasoja man brunus ;( tagad esmu ataudzinajusi, un nonemu brunumu, un ielaidublondas škipsnas. tapec prasiju, vai kada nezin kadu krasinu, jo manir pieejamas frofesionalas krasas, tikkai  tie konsultanti švani :(

Izmēģini CHI matu krāsu,pieejami ļoti daudz toņu,maksā labi,rezultāts labs,tiesa,es matus nekrāsoju,bet tad,kad to darīju,noteikti izvēlējos šīs krāsas.

Kādēļ laidu šķipsnas, ja gribi pelēko toni? Man frizētava krāsu palete ir pieejami arī pelēkie toņi.  Ja tagad liksi krāsu pa virsu. Šķipsnas var labi ne aiz krāsoties. 

1 - 10 с 11