apģērbs, ko nekad nenēsātu - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

apģērbs, ko nekad nenēsātu

Vai ir kāds apģērba gabals, kas nekad nebūs jūsu garderobē? Un kāpēc?

Man tieši neērtuma dēļ līdz šim paslīdējuši garām jumpsuit - kombinezoni

Vizuālā izskata dēļ manā garderobē nav harēmbikses - kaut kas tur tajā visā nepatīk :D

Džinsu kembinezonbikses - nepatīk

17.06.2013 20:05

viena no bezgaumīgākajām lietām ir UGG zābaki. tas ir viens no lielākajiem bezstila piemēriem

17.06.2013 20:22

> Lenii

a es kaadreiz smeejos,bet tagad kaut kaa gribeetos nopirkt un izmeegjinaa,,anupraat ,man piestaaveetu,jo esmu gara auguma,vizuaali izskatiishos iisaaka noteikti :D

17.06.2013 21:00

Es atkal personīgi nemīlu sarkanus un oranžus apģērbus. Nav itin nekā tajās krāsās manā skapī. kaut kā nesimpatizē šīs krāsas apģērbā. Sarkanais nereti šķiet vulgārs un oranžā vnk nav mana krāsa. 

Droši vien, es nekad nevilktu kājās apavus ar spicu purngalu, jau iepriekš pieminēto tīkliņkreklu un minisvārki arī dzen ir bezgaumības kalngals.

17.06.2013 21:00

Par tām harēma biksēm - es uz ielas esmu baigi labos piemērus redzējusi, kurām pat ļoti piestāv un baigi stilīgi izskatās. Tā kā es esmu īsa, es pēc pingvīna izskatos, bet prieks redzēt, ka meitenēm labi un forši :) domāju, ka ērtākais apģērbs vasarai :) 

Es vēl nevilktu korseti. Man šķiet pilnīgi bezjēdzīgs apģērbs. Ja velk tā, lai citi redz, tad piedaudzīgi, ja mājāas, tad neprakstiski :D 

17.06.2013 21:14

-> Ieva, tu neesi patiešām nevienu īstenu korseti redzējusi, kur nu vēl uzvilkusi:) tie visi, kurus redz tirgojam zem korsetes nosaukuma, tikai cieši pieguloši topi, pat tie, kas it kā ar stīpām, tādām mīkstām ļemkām iestrādātām, fui, tas tiešām ir bezgaimība. Bet tas nekādi nav korsetes, zinu, tapēc saku :) uz auguma pašūtu korseti, ir feina sajūta, sākumā liekas iespīlē, bet tad saproti, ka tas atvieglo muguru, mūsu nepareizo stāju, izskatās cēli, BET protams nav jādeformē ribas. Man korsete ir, bet gribētu vēl nopirkt jeb pašūt šādu

http://www.mos-corset.ru/galery/galerm67.htm

Saki, kas tur piedauzīgs?

17.06.2013 21:25

> Feitiņa 

Gaumes jautājums :)

19.06.2013 15:27

Mana draudzene nekad, nekad un vēlreiz nekad nevilks svārkus :D Es neiznu, kāpēc viņa ir pet svārkiem (nu nejau tādēl, ka otra pusīte tur aiztiek vai gribētu to darīt) viņai vienkārši nepatīk svārki un punkts, kopš vienu vai divas reizes bija vilkusi.. (Nez, kas notika?)

19.06.2013 15:32

Mans top 3 ir apģērbi ar spīguļiem, apģērbi čūsku un plēsēju rakstos un maisveida apģērbi bez vidukļa ;) 

19.06.2013 17:48

Pamatā jau lietas, kuras ir pieminētas - visādi blin blinigi, kurpes ar spiciem purngaliem, tīkliņzķubikses -, un lietas par kurām nemaz nezinu. Pilnīgi noteikti nevilktu tās kedveidīgās kurpes http://img1i.spoki.tvnet.lv/upload/articles/20/201931/images/Kedas-2.jpg. Man ir smuks mežģīņu krekliņš un arī tie tīkliņkrekliņi izskatās labi kā lnky piemērā. Pats galvenais man skapī nav drēbes, kurās nejūtos ērti un man ir jārausta vai nu uz augšu vai uz leju,

19.06.2013 18:19

> Ruth

Manuprāt tīkliņzeķubikses ir ļoti skaistas un sexsīgas, puišiem patīk un pašām arī, vismaz manām draudzenēm! :)

11 - 20 с 24