Krāpniece! Lūdzu atsaucās meitenes, kuras piekrāpusi Monta Ziediņa - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Krāpniece! Lūdzu atsaucās meitenes, kuras piekrāpusi Monta Ziediņa

Sveiki! Atsaucās lūdzu meitenes, kas tika apkrāptas no Montas Ziediņas, jeb Ketija Matisineca.

Tiešām nepieciešams info par šīm jaunkundzēm!

Vēlos doties uz policiju! 

nepieciešams info par dažām detaļām! varbūt vari palīdzēt ! 

27 Ответы

Nu jā izskatās, ka Montai tā nav bijusi mācība un viņa to turpina!

Исправлено 28.10.2015 12:40

29393049 - krapniecies numurs, kāds varbūt sastapas? 

> svetlana

> lovebird

iesaku vispār nevienam no cēsim nepasūtīt no neviena ja pie profila nav dzeltenais kjeksits vai ari nav atsauksmju ! baigi pieži pēdējās dienās uztaisīti vairāki profili. laikam MONTA 

Bet dzeltenais keksitis ari nav raditajs ka godigs

Tas ir rādītājs, ka gadījumā kas administrācija spēs palīdzēt ar vārdu-uzvārdu, konta numuru un vēl, iespējams, kaut ko.

Nav visu jāuztver tik tieši.

> alchaya _Alīna_

29393049 - krapniecies numurs, kāds varbūt sastapas? 

Labots: šodien, 12:40

jap krāpnieces viens no nummuriem! jā ir sastapies

Esmu ar šī skuķa rokās trāpījusi... toreiz ņēmos tik ilgi,beigās piedraudēju ar policiju un ka izķengāšu pa visiem sociāliem tīkliem... skuķene nobijās un naudu atgrieza... aleluja!

seit bija vakar posts par vinam 

https://www.facebook.com/groups/805474682858831/

> Sandra Zilinska

Esmu ar šī skuķa rokās trāpījusi... toreiz ņēmos tik ilgi,beigās piedraudēju ar policiju un ka izķengāšu pa visiem sociāliem tīkliem... skuķene nobijās un naudu atgrieza... aleluja!

No policijas nebaidās :D kad vakar fb parādījās vairākās grupās par viņu info tā nauda atskaitīta, bet tikkai vienai meitenei

> santa

Sodien fb bija runa par sim meitenem.

Mani arī apkrāpa Monta Ziediņa naudu atpakaļ nedabūju.Montas Ziediņas konta nr.LV95HABA0551039139941,TELEFONA NR.29393049

Šausmās,  cik godīgi cilvēks piepelnās ,es domāju viņu kārtīgi būtu japarmaca ar policiju 

11 - 20 с 27