Brendu smaržas. - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Brendu smaržas.

Meitenes, tikai godīgi. Cik no Jums ir "ieberzušās" uz smaržām šeit pērkot? Es te šķirstu un skatos, tik daudz ko gribētos, un arī cena patīkama, bet divas reizes esmu pirkusi un abās vnk totāli iegrābos, jo bija tīrākais viltojums, ko var nopirkt centrāltirgū par 5 eiro :D Kā lai atšķir, ir vai nav īsta manta...

26 Ответы

Atceros nesen caur feisīti atradu sievieti,kas tirgo daudz smaržas un tur bija tieši tās,kuras man ļoti patika.Uzrakstu,pajautāju vai oriģinālās,jo,ja nav,tad sarunu nemaz nevēlos turpināt. Teica,ka tieši tādas pašas kā Douglasā. Kaut kā apjuku pie šīs atbildes,jo man bija nepieciešams zināt tikai-jā vai nē. Pēc dienas prasu atkal,dāma paliek dusmīga par manu jautājumu,jo esot tieši tādas kā Douglasā,bet,protams,nesaka ir vai nav oriģināls,izvairoties no tiešas atbildes. Beigās,kad teicu,ka diemžēl nāksies atteikties,jo komunikācija nekur neved.Dāma pateica,ka esmu muļķe,jo loģiski,ka tās neesot oriģinālās tāpat kā Douglasā,ka esmu nezin ko sadomājusies vispār un vispār viss ir izpirkts(protams,protams). :D

Paldies meitenes, ka padalījāties ar pieredzi. Man vismaz izveidojies priekšstats, no kuras noteikti pirkšu smaržas :D 

Meitenes gribēju piebilst - pati Lv veikalos nepērku - bet vienreiz cenas lētuma dēļ domāju pamēģināšu caur 220.lv nopirkt - smaržas jau bija bijušas iepriekš(pirktas orģinālās) , tāpēc zināju kādām jābūt.

Un saņemot biju dikti vīlusies - jo smarža bija savādāka un noturība nu ļoti švaka!!!

> iterlunam

"un man liekas kad aizmugurē un kastites  jāskatās uz VOL , pim vol 80% vai vol 76%, jo lilāks % jo labākas :)"

Tieši otrādi, vol % ir alkohola daudzums smaržās. Jo lielāks skaitlis, jo mazāk ēterisko eļļu un mazāka koncentrācija - attiecīgi, mazāka noturība, šleife utt.

Ahā, kas turēs iekšā tavas ētereļļas, jo ēters ir lieta, kura acumirklī izgaist? Tieši spirts. Un īstais spirts ir 80, tas ir arī visnoturīgākām smaržām - EDP. Ne mazākās saprašanas par ētereļļām un vēl kaut ko spriedelē...

> lienīte

Meitenes gribēju piebilst - pati Lv veikalos nepērku - bet vienreiz cenas lētuma dēļ domāju pamēģināšu caur 220.lv nopirkt - smaržas jau bija bijušas iepriekš(pirktas orģinālās) , tāpēc zināju kādām jābūt.

Un saņemot biju dikti vīlusies - jo smarža bija savādāka un noturība nu ļoti švaka!!!

varbut atskiriba no brenda ari... bet, tas,kuras esmu es pirkusi smarzoja 1:1 ka orginalas.:) 

Margueritte, pameklē informāciju par koncentrācijām dažādos smaržu veidos - Eau de Parfum, Parfum, Eau de Toilette, un izglītojies :) Visnoturīgākās, starp citu, ir Parfum un Parfum Extrait, tām spirts mēdz būt tikai ~60%

P.S. Spirts neko sevišķi saturēt nespēj un smaržās kalpo kā eļļu šķīdinātājs, spirts izgaro un uz ādas paliek tikai eļļu kompozīcija.

• Parfum or extrait, in English known as perfume extract, pure perfume, or simply perfume: 15–40% (IFRA: typical ~20%) aromatic compounds
  • Esprit de Parfum (ESdP): 15–30% aromatic compounds, a seldom used strength concentration in between EdP and perfume
  • Eau de Parfum (EdP), Parfum de Toilette (PdT): 10–20% (typical ~15%) aromatic compounds, sometimes listed as "eau de perfume" or "millésime"; Parfum de Toilette is a less common term, most popular in the 1980s, that is generally analogous to Eau de Parfum
  • Eau de Toilette (EdT): 5–15% (typical ~10%) aromatic compounds
  • Eau de Cologne (EdC), often simply called cologne: 3–8% (typical ~5%) aromatic compounds; see below for more information on the confusing nature of the term "cologne"
21 - 26 с 26