Darbs - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Darbs

sveikas, 

Esmu palikusi bez darba, ne tāpēc, ka pati aizgāju vai atlaida, vienk.dzīvē tā sagadījās... 

Protams, meklēju, skatos citu darbu, gāju uz pārrunām, atkal skatos jaunus piedāvājumus. 

Protams, pārrunās visbiežāk pasaka, ka piezvanīs un piezvanīs jebkurā gadījumā, bet nezvana vispār, vai nepasaka cik ilgā laikā pazvanīs un tad izdomā piezvanīt tad, kad tu jau esi bijis citās pārrunās, kur ir licies daudzsološi, bet arī gaidi atbildi un tad ir tāda šaubīšanās... Vai nu piekrist šai vietaim, kur zvana un piedāvā jau sākt darbu vai gaidīt un cerēt, ka tiksi otrā darba vietā, kas likās labāka... Bet tajā pašā laikā atsakot pirmajai, tu paliec sākumpunktā, ja otrā vieta tomēr tā arī nepiezvana. Eh... tīrā nervu bojāšana..

Nu ok. es nevaru ilgstoši atļauties pa māju dzīvoties jabkurā gadījumā.. Būs jāpieņem arī darbs, ko gribētos mazāk, ja savādāk nesanāks.

Un vispār... .traks var palikt... reti kurās vakancēs ir norādīts atalgojums, tātad ir jāšuta Cv un jāiet uz pārrunām un saproti, ka tyur maksā minimālo algu un diemžēl rēķini ir jāmaksā, bet ar to nepietiek. 

Un vispār ... ja tik daudzās vietās maksā tik maz... tad... kā pie velna iztikt? Jo veikalos cenas ir paceltas. Ja Tie paši apģērbi, ja vēl pagājušajā gadā bija kāds veikals, kurā iegriezos ik pa laikam , lai paskatītos, kas jauns, pat ja neko nevajag, jo citreiz tiešām izdevīgs piedāvājums un nopirku kko , jo sapratu, ka varētu noderēt. Tagad ieejot tajā pašā veikalā skatos, ka vairs tur lēti neko nevar atrast. Protams, kad tiešām vajag tad arī nopērc, bet tā savam priekam...vairāk nesanāk.

varbūt kāda zina , kur ir vērts sūtīt CV ja ir vakance??? Lai nejustos tā, ka alga ir kā ņirgāšanās. Ok neesmu nekāds profesors, bet nav arī tā, ka man ir tiaki pamata izglītība un tagad kko baigi ceru. 

Tomēr pirmā līmeņa augstākā, ar vēlmi vēl kko mācīties. Bet mācīties kko tad, kad atrodu darbu un varu mazliet no savas algas atlikt kko savai pilnveidošanai.

93 Ответы

Исправлено 07.11.2015 19:17

1 līmeņa jau skaitās koledžas izglītība, tas nav bakalaurs, daudzās vietās prasa tikai bakalauru kur var cerēt uz labāku atalgojumu. Uz kādu amatu tu pretendē?

Jā, šobrīd vispār ir diezgan grūti atrast darbu, kurš ne tikai patīk, bet kurš spēj tevi ''nodrošināt'' ar pašsaprotamām un dzīvē nepieciešamām lietām. Lai gan es esmu pabeigusi tikai vidusskolu, mana darba pieredze ir vienkārši milzīga, jo visur un vienmēr kaut kas būs ne tā, kaut kas būs ne tik labi, kā vēlētos. Patlaban gan esmu atradusi vietiņu, kurā jau kādu laiku strādāju, bet zinu, ka, ja būtu iespējams, ietu noteikti kaut kur citur, jo maiņu darbs ne pavisam nav tas, kas man patiktu, ja tavam dzīvesbiedram ir 'balto cilvēku darbs' jeb piecas dienas nedēļā, 8 stundas dienā...nu tā kaut kā. Bet labi, ko tur par mani...
Kādu darbu tu vēlies? Kas patīk? Par ko mācies? Vai vēlies darbu saistītu ar tavu izglītību?

Sveiki,gribeju pajautat vai kada nepardod veļas mašinu,cena aptuveni 60euro.ļoti veletos iegadaties.labi koptu .rakstat privati un sutat bildes:)

> artaliga

Sveiki,gribeju pajautat vai kada nepardod veļas mašinu,cena aptuveni 60euro.ļoti veletos iegadaties.labi koptu .rakstat privati un sutat bildes:)

es gribu nopirkt  jaunu ledusskapi, bet ir vietas, kur būs produktīvāk tādas lietas meklēt.

> Aiga S Akcija!

1 līmeņa jau skaitās koledžas izglītība, tas nav bakalaurs, daudzās vietās prasa tikai bakalauru kur var cerēt uz labāku atalgojumu. Uz kādu amatu tu pretendē?

Zinu, kāda ir mana izglītība. Uz savu izglītību, kas ir kultūras tūrisms. Tūrismā darbu nevaru atrast.

Pēc tam seko viss pārējais, kur var strādāt arī pēc vidējās izglītōbas. 

Es jau neceru, ka kāds man maksās 700 vai vairāk, bet vismaz tos 400 es tā kā būtu pelnījusi par to, ka piemēram visu dienu skaidru un apkalpoju cilvēkus kafejnīcā?!! kā jums šķiet? Vai par to var dabūt 300 eiro, kas mums ziemā par dzīvokli jāatdod?

ja gribi lai tev kaut ko iesaka, tad pastāsti par savām prasmēm, iemaņām, iepriekšējo darba pieredzi. kādā nozarē tev ir tas 1.līmenis? patiesībā jau tā nav izglītība, to var pielīdzināt tādiem kā kursiem.

bez šīs info ir grūti ko ieteikt. varu ieteikt tev sūtīt cv uz bulciņu ceptuvi, bet izrādās, ka tu esi lietvede. nu tā kaut kā.

Lai varētu Tev palīdzēt, ir jaazina par ko esi maacījusies, kas Tev padodas, kaadu darbu vispaar vēlies. Kaa ar valodaam?

Ja tūrismā es piem.mēneš laikā nekur netieku, kas varētu būt tūrisma aģentūra, TIC,muzejs, tad skatos tālāk un šis mēnesis jau ir iztecējis. Tūrismā vienmēr prasa darba pieredzi, kādas man nav studijas jau pabeidzu 3 gadus atpakaļ līdz ar to pat iemaņas jau ir piemirsušas un vajag atsvaidzināt, jo navb pielietotas. Viņi prasa, a ko tu strādā konditorejā, ja tūrismu mācījies??! 

Ko ko man darīt?! no svaiga gaisa pārtikt??!

ir dažādi darba devēji - vieni maksā to, ko tiešām nopelni, citi tik, cik var atļauties. jo neaizmirsti, ka tavai darba atdevei ir jābūt tādai, kas bosam dod ienākumus apmēram 2x lielākā apmērā kā tava alga, jo nodokļu slogs ir visai baiss.

kultūras tūrisms ir interesanta shtelle, bet tai pat laikā salīdzinoši specifiska. noteikti vajag iet mācīties tālāk, ja ir tāda interese, betfinansiālais apskets, protams, ir noteicošais. 

man pašai ir kultūras vadītāja bakalaurs ar pasākumu organizatora kvalifikāciju. nozarē strādāju tikai studiju laikā un haltūras, tā kā ne vienmēr vajag spiest uz to ko izmācies. zināšanas jebkādā veidā ir noderīgas un var pielietot citur. 

Valodas? Latviešu protams, krievu brīvāk, angļu nu tā... vidēji, jo darbā tika maz piwelietotas un reāli jau piemirsies un nav nācis klāt, jo darbā ārzemnieki ienāca pa retam, kad ienāca tiku galā. 

Ko gribētu, aiz tūrisma jomām seko, kkāds biroja darbs pārmaiņas pēc, kā lietvedis piemēram, administratots kādā viesnīcā vai hotelī, pēc tam droši vien seko atkal kafejnīcas, varbūt bērnu dārzā par auklīti, pēc tam jau seko kādi apģerbu vai apavu veikali vai kādu dāvanu veikaliņi.. 

Līdz ar darba atršanu arī gribētu studēt vai vismaz iet kādos kursos, tas būtu vēl jāizlemj ko tieši, jo ir intereses ir vajadzības ...  bet lai to varētu atļauties vajag sākumam vismaz kkādu algu sākt saņemt.

1 - 10 с 93

Тема закрыта