Darbs - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Darbs

sveikas, 

Esmu palikusi bez darba, ne tāpēc, ka pati aizgāju vai atlaida, vienk.dzīvē tā sagadījās... 

Protams, meklēju, skatos citu darbu, gāju uz pārrunām, atkal skatos jaunus piedāvājumus. 

Protams, pārrunās visbiežāk pasaka, ka piezvanīs un piezvanīs jebkurā gadījumā, bet nezvana vispār, vai nepasaka cik ilgā laikā pazvanīs un tad izdomā piezvanīt tad, kad tu jau esi bijis citās pārrunās, kur ir licies daudzsološi, bet arī gaidi atbildi un tad ir tāda šaubīšanās... Vai nu piekrist šai vietaim, kur zvana un piedāvā jau sākt darbu vai gaidīt un cerēt, ka tiksi otrā darba vietā, kas likās labāka... Bet tajā pašā laikā atsakot pirmajai, tu paliec sākumpunktā, ja otrā vieta tomēr tā arī nepiezvana. Eh... tīrā nervu bojāšana..

Nu ok. es nevaru ilgstoši atļauties pa māju dzīvoties jabkurā gadījumā.. Būs jāpieņem arī darbs, ko gribētos mazāk, ja savādāk nesanāks.

Un vispār... .traks var palikt... reti kurās vakancēs ir norādīts atalgojums, tātad ir jāšuta Cv un jāiet uz pārrunām un saproti, ka tyur maksā minimālo algu un diemžēl rēķini ir jāmaksā, bet ar to nepietiek. 

Un vispār ... ja tik daudzās vietās maksā tik maz... tad... kā pie velna iztikt? Jo veikalos cenas ir paceltas. Ja Tie paši apģērbi, ja vēl pagājušajā gadā bija kāds veikals, kurā iegriezos ik pa laikam , lai paskatītos, kas jauns, pat ja neko nevajag, jo citreiz tiešām izdevīgs piedāvājums un nopirku kko , jo sapratu, ka varētu noderēt. Tagad ieejot tajā pašā veikalā skatos, ka vairs tur lēti neko nevar atrast. Protams, kad tiešām vajag tad arī nopērc, bet tā savam priekam...vairāk nesanāk.

varbūt kāda zina , kur ir vērts sūtīt CV ja ir vakance??? Lai nejustos tā, ka alga ir kā ņirgāšanās. Ok neesmu nekāds profesors, bet nav arī tā, ka man ir tiaki pamata izglītība un tagad kko baigi ceru. 

Tomēr pirmā līmeņa augstākā, ar vēlmi vēl kko mācīties. Bet mācīties kko tad, kad atrodu darbu un varu mazliet no savas algas atlikt kko savai pilnveidošanai.

93 Ответы

Исправлено 07.11.2015 19:17

Es meklēju tūrismā, bet cik ilgi tu vari atļauties meklēt un nestrādāt??!! 

Zinu arī cilvēkus kas bez jebkādas izglītības strādājuši birojā par lietvedi /sekretāri.

Uz administratoru man liekas arī tikai vienreiz esmu bijusi pārrunās. 

Auklīte, kas ir skolotāja palīgs, ne visus vajag izglītību, zinu meiteni, kas pastrādāja un viņai pēc maza laiciņa piedāvāja paagstinājumu par tādu kā audzinātāju vai kko tādu, bet viņa neko nestudēja pedagogos, bet viņa izvēlējās aiziet no darba.

esmu mazliet jau nogurusi no kafejnīcu izglītības, gribas arī citu darba pieredzi, savā cv ieviest.

Angļu valodu ir doma pamācīties, bet to es nevaru darīt pirms man nav darba.

Kad strādāju gāju autoskolā tur izlietoju lielu daļu algas daļas, ko saņēmu kafejnīcā, tāpēc citam neatlika.

Suuti CV uz visiem uznemumiem, kuri interese (ari tada gadijuma, ja firma nav ielikusi sludinajumu, ka mekle dabinieku)- vini saglabas Tavu CV sava datu baze.

Vel vari meginat iesakt stradat ka praktikante  (ja lidzekli atlauj). Bus gan laba pieredze, laba atsauksme ko pievienot CV, gan ar laiku, ja pieradisi sev profesionalaja joma- vini piedavas Tev patstavigu amatu.

angļu valodu nevar macīties bez darba?

Jā, ja tu parādi un pierādi sevi kā kvalitatīvu darbinieku, nevienu īsti tie tavi izglītības papīri neinteresēs! :) 

> Ieva

Tu arī redzi,kādēļ viņu neņem darbā? Ja cilvēks neprot atbildēt tieši un konkrēti,bet dzīvo domu lidojumos,tad iespējams tur arī ir atbilde,ka neviens neņem darbinieku,kurš nespēj atbildēt tieši un konkrēti uz jautājumu. Angļu valodu proti?Nē,bet,kad dabūšu darbu,domāju pamācīties.Protams,ka pēc tādas atbildes parāda durvis.Atbildē ir tikai vai nu jā,vai nu nē,elementāri.:D

> Janeta

> Ieva

Tu arī redzi,kādēļ viņu neņem darbā? Ja cilvēks neprot atbildēt tieši un konkrēti,bet dzīvo domu lidojumos,tad iespējams tur arī ir atbilde,ka neviens neņem darbinieku,kurš nespēj atbildēt tieši un konkrēti uz jautājumu. Angļu valodu proti?Nē,bet,kad dabūšu darbu,domāju pamācīties.Protams,ka pēc tādas atbildes parāda durvis.Atbildē ir tikai vai nu jā,vai nu nē,elementāri.:D

Tieši un precīzi! 

Angļu,franču utt.valodas par brīvu var mācīties internetā!!! Tikai vajag gribēt!!

Bet palasot diskusiju,izskatās,ka meitene mekle attaisnojumus,jo īstenībā nemaz negrib strādāt..

Tas,kurš grib strādāt,darīs jebkādus darbus,lai būtu naudiņa ;)

> Ieva

> euuva

> Ieva

nevajag dusmoties uz darba devējiem, kas prasa pieredzi. tu aizsūti cv, kur ir redzama tava izglītība, bet nozarē neesi strādājusi ne minūti, un tu brinies, ka tev neviens nezvana?

strādāt tūrisma nozarē, nav tas pats, kas grābt lapas.

Kā tad lai dabū pieredzi ja tevi neņem tajā darbā . apburtais loks??!! 

Slikti , ka to pielīdzina, kā nepabeigtu augstāko, jo reāli tie bija 3 gadi, ko es mācījos un maksāju 700ls  gadā. Esmu biojusi praksēs studiju ietvarā un tas arī viss, tālāk jau viss man liekas, ka tikai vienu reizi tagad pirmo reizi biju pārrunās uz tūrisma aģentūru. Jo citas reizes pat nebiju pārrunās.

nu es mācījos 4 gadus un maksāju 830 ls gadā, bet ne par to te ir runa :D 

studiju laikā tāpēc ir iespēja izet prakses un dibināt konaktus, lai varētu iegūt vismaz kautkādu pieredzi un redzētu to, kā tas ir strādāt konkrētajā nozarē. ja pēc studiju beigām uzreiz esi metusi plinti krumos un cepi bulkas, tad nevajag vainot citus pie tā, ka tevi neņem darbā tūrisma firmas ar pusizglītību un neesošu pieredzi, kas 3 gadus ir gulējusi plauktiņā.

Prakses vietās , kur biju nebija nepieciešami darbinieki, vienīgi Cēsu pilī, kur biju praksē, meklēja direktoru, bet uz to laikam es nevarēju pretendēt.NoslēgtsUn pēc studiju beigšanas es sūtīju CV. Laukos biju gatava pat strādāt par 100 ls stipendiju kultūras namā, lai būtu kkādu jaunas iemaņas, lai pēc tam man būtu tā kkāda darba pieredze tuvāk mani jomai, bet viņi nbija gatavi man maksāt pat tos 100ls.

Pēc tam Rīgā visu laiku sūtīju CV uz tūrisma vakancēm. Nebija atbilžu, protams, sāku strādāt kkur citur, kas gan mani 3 gadus uzturēs.

jā, darbā var pieņemt arī bez papīriem, bet tad sevi ir jāprot parādīt. pašlaik ekonomiskā situācija ir tāda, ka darba devēji nevar atļauties pieņemt darba kaut ko, un pēc tam meklēt vietā kādu citu, jo iepriekšējais, kuram uzticējās ir salaidis visu dēlī. 

Lai strādātu par administrātoru,ir nepieciešama izgītība šajā profesijā. Jāprot valodas,ir jābūt labai komunikācijai ar cilvēkiem,prasmei darboties ar datoriem,atskaitēm,dokumentāciju utt ..
Katrā ziņā piekrītu Ievai,ka šajā gadījumā visreālaikais variants būtu kafejnīcas un veikali,ja reiz esi jau viesmīlības nozarē strādājusi.
+Ieteiktu apgūt angļu valodu.

21 - 30 с 93

Тема закрыта