Darbs - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Darbs

sveikas, 

Esmu palikusi bez darba, ne tāpēc, ka pati aizgāju vai atlaida, vienk.dzīvē tā sagadījās... 

Protams, meklēju, skatos citu darbu, gāju uz pārrunām, atkal skatos jaunus piedāvājumus. 

Protams, pārrunās visbiežāk pasaka, ka piezvanīs un piezvanīs jebkurā gadījumā, bet nezvana vispār, vai nepasaka cik ilgā laikā pazvanīs un tad izdomā piezvanīt tad, kad tu jau esi bijis citās pārrunās, kur ir licies daudzsološi, bet arī gaidi atbildi un tad ir tāda šaubīšanās... Vai nu piekrist šai vietaim, kur zvana un piedāvā jau sākt darbu vai gaidīt un cerēt, ka tiksi otrā darba vietā, kas likās labāka... Bet tajā pašā laikā atsakot pirmajai, tu paliec sākumpunktā, ja otrā vieta tomēr tā arī nepiezvana. Eh... tīrā nervu bojāšana..

Nu ok. es nevaru ilgstoši atļauties pa māju dzīvoties jabkurā gadījumā.. Būs jāpieņem arī darbs, ko gribētos mazāk, ja savādāk nesanāks.

Un vispār... .traks var palikt... reti kurās vakancēs ir norādīts atalgojums, tātad ir jāšuta Cv un jāiet uz pārrunām un saproti, ka tyur maksā minimālo algu un diemžēl rēķini ir jāmaksā, bet ar to nepietiek. 

Un vispār ... ja tik daudzās vietās maksā tik maz... tad... kā pie velna iztikt? Jo veikalos cenas ir paceltas. Ja Tie paši apģērbi, ja vēl pagājušajā gadā bija kāds veikals, kurā iegriezos ik pa laikam , lai paskatītos, kas jauns, pat ja neko nevajag, jo citreiz tiešām izdevīgs piedāvājums un nopirku kko , jo sapratu, ka varētu noderēt. Tagad ieejot tajā pašā veikalā skatos, ka vairs tur lēti neko nevar atrast. Protams, kad tiešām vajag tad arī nopērc, bet tā savam priekam...vairāk nesanāk.

varbūt kāda zina , kur ir vērts sūtīt CV ja ir vakance??? Lai nejustos tā, ka alga ir kā ņirgāšanās. Ok neesmu nekāds profesors, bet nav arī tā, ka man ir tiaki pamata izglītība un tagad kko baigi ceru. 

Tomēr pirmā līmeņa augstākā, ar vēlmi vēl kko mācīties. Bet mācīties kko tad, kad atrodu darbu un varu mazliet no savas algas atlikt kko savai pilnveidošanai.

93 Ответы

Исправлено 07.11.2015 19:17

Vakar arī bija meitenei diskusija par CSDD eksāmenu,prasīja viedokļus kā labāk izšmaukt cauri,lai noliktu tiesības,respektivi ,kur ir āķis,lai noliktu viņas.Tas vien parāda,ka cilvēks negrib uzņemties pilnu atbildību un izdarīt lietu pats.Tagad tas pats ar darbu.Jāmaina attieksme pret nopietniem darbiem,uzlabosies arī dzīves kvalitāte. Trūkst pašpārliecinātības! Darbos nevajag attaisnojumus,ir vienkārši jādara.

to tūrisma nzoari tu vari iazmirst - ne tev ir normāla izglītība, ne pieredze, turklāt, pati teici, ka esi gandrīz visu jau aizmirsusi. 

nostādi pati sevi darba devēja pozīcijā  - vai tu ņemtu darbā tādu kā tu.

ņemtu?

Šie komentāri nav ar mērķi Tevi aizskart,bet likt saprast,kur ir bijusi problēma,lai varētu dzīvot skaistu dzīvi.Ir jāsāk ar sevi!

> Diāna Ropiņa

Angļu,franču utt.valodas par brīvu var mācīties internetā!!! Tikai vajag gribēt!!

Bet palasot diskusiju,izskatās,ka meitene mekle attaisnojumus,jo īstenībā nemaz negrib strādāt..

Tas,kurš grib strādāt,darīs jebkādus darbus,lai būtu naudiņa ;)

Nu to, ka es negribu strādāt tā nevarētu nosaukt, kā savādāk es būtu strādājusi pat 250 h mēnesī?? Noslēgts 

> euuva

> Diāna Ropiņa

Angļu,franču utt.valodas par brīvu var mācīties internetā!!! Tikai vajag gribēt!!

Bet palasot diskusiju,izskatās,ka meitene mekle attaisnojumus,jo īstenībā nemaz negrib strādāt..

Nu to, ka es negribu strādāt tā nevarētu nosaukt, kā savādāk es būtu strādājusi pat 250 h mēnesī?? Noslēgts 

Atkal attaisnojums! :D Kādēļ Tu visu laiku attaisno sevi? 

bez izglītības normālā darbā kādu ņēma treknajos gados,un tagad, ja ir blats un tikai tapec, ka darba devējs ir pārliecināts par to ko dara.

pēc trekno gadu beigām, liela daļa no šiem darbiniekiem palika bez drba vai arī rāvās, lai sevi pierādītu un paliktu darbā, līdz ar to izpelnoties darba devēju cieņu kā spējīgiem darbiniekiem.

nu nevar ar apgrābstītu izglītību un nekadām valodu zināšanām pretendēt uz ko vaurāk par tiem 300 eiro esošajos ekonomiskajos apstākļos. darba devējiem ir svarīgs katrs cents ko tie nopelna.

> Janeta

> euuva

> Diāna Ropiņa

Atkal attaisnojums! :D Kādēļ Tu visu laiku attaisno sevi? 

Vienkārši ir lielas par kuirām jūs nezinat vai es strādāju vai nē, un zinu, ka esmu daudz strādājusi un mani aizskar ja kāds nezinot mani apmēram par slinķi nosauc. Lai paliek! Raudulīgais

> Ieva

bez izglītības normālā darbā kādu ņēma treknajos gados,un tagad, ja ir blats un tikai tapec, ka darba devējs ir pārliecināts par to ko dara.

pēc trekno gadu beigām, liela daļa no šiem darbiniekiem palika bez drba vai arī rāvās, lai sevi pierādītu un paliktu darbā, līdz ar to izpelnoties darba devēju cieņu kā spējīgiem darbiniekiem.

nu nevar ar apgrābstītu izglītību un nekadām valodu zināšanām pretendēt uz ko vaurāk par tiem 300 eiro esošajos ekonomiskajos apstākļos. darba devējiem ir svarīgs katrs cents ko tie nopelna.

Protams, tikai nez kāpēc man zināma meitene vispār ar pamatsizglītību pāri 600 pelna. Un pat nesautraucas  un neizska vēlmi mācīties. Es, protams, vienalga mācītos, jo par sliktu jau nenāk.

tas ka tu daudz strādā nav iemesls, lai sūdzētos, ka tevi neviens negribņemt citā darbā.

Kad studēju Dānijā -man bija arī jāstrādā,lai tiktu pie stipendijas,bet tomēr atlika arī laiciņš hobijam un dāņu/spāņu valodas apguvei,bet ne pa to stāsts .. 

Vairāk tiecos pajautāt -Vai tad esot mājās (arī laikā,kad meklē darbiņu) ir neiespējami mācīties angļu valodu ? Ir pilns internets,kur pastāv iespēja apgūt valodu,ir bibliotekas,kur pastāv iespēja paņemt grāmatas,ja nav naudiņas,lai nopirktu un simtiem citi ceļi pa kuriem var pilveidot sevi. 

31 - 40 с 93

Тема закрыта