Darbs - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Darbs

sveikas, 

Esmu palikusi bez darba, ne tāpēc, ka pati aizgāju vai atlaida, vienk.dzīvē tā sagadījās... 

Protams, meklēju, skatos citu darbu, gāju uz pārrunām, atkal skatos jaunus piedāvājumus. 

Protams, pārrunās visbiežāk pasaka, ka piezvanīs un piezvanīs jebkurā gadījumā, bet nezvana vispār, vai nepasaka cik ilgā laikā pazvanīs un tad izdomā piezvanīt tad, kad tu jau esi bijis citās pārrunās, kur ir licies daudzsološi, bet arī gaidi atbildi un tad ir tāda šaubīšanās... Vai nu piekrist šai vietaim, kur zvana un piedāvā jau sākt darbu vai gaidīt un cerēt, ka tiksi otrā darba vietā, kas likās labāka... Bet tajā pašā laikā atsakot pirmajai, tu paliec sākumpunktā, ja otrā vieta tomēr tā arī nepiezvana. Eh... tīrā nervu bojāšana..

Nu ok. es nevaru ilgstoši atļauties pa māju dzīvoties jabkurā gadījumā.. Būs jāpieņem arī darbs, ko gribētos mazāk, ja savādāk nesanāks.

Un vispār... .traks var palikt... reti kurās vakancēs ir norādīts atalgojums, tātad ir jāšuta Cv un jāiet uz pārrunām un saproti, ka tyur maksā minimālo algu un diemžēl rēķini ir jāmaksā, bet ar to nepietiek. 

Un vispār ... ja tik daudzās vietās maksā tik maz... tad... kā pie velna iztikt? Jo veikalos cenas ir paceltas. Ja Tie paši apģērbi, ja vēl pagājušajā gadā bija kāds veikals, kurā iegriezos ik pa laikam , lai paskatītos, kas jauns, pat ja neko nevajag, jo citreiz tiešām izdevīgs piedāvājums un nopirku kko , jo sapratu, ka varētu noderēt. Tagad ieejot tajā pašā veikalā skatos, ka vairs tur lēti neko nevar atrast. Protams, kad tiešām vajag tad arī nopērc, bet tā savam priekam...vairāk nesanāk.

varbūt kāda zina , kur ir vērts sūtīt CV ja ir vakance??? Lai nejustos tā, ka alga ir kā ņirgāšanās. Ok neesmu nekāds profesors, bet nav arī tā, ka man ir tiaki pamata izglītība un tagad kko baigi ceru. 

Tomēr pirmā līmeņa augstākā, ar vēlmi vēl kko mācīties. Bet mācīties kko tad, kad atrodu darbu un varu mazliet no savas algas atlikt kko savai pilnveidošanai.

93 Ответы

Исправлено 07.11.2015 19:17

vēl jo vairāk- ja ar naudu sūdīgi, tad brauc tā, lai nebūtu jāpārmaksā. un nevajag teikt, ka tas nav iespējams. jautājums or cikļoti tev tās tiesības vajag. Latvijā uz ceļiem ir pilns ar tādiem, kas nemāk braukt, kapēcpapildināt vinu rindas?

ko reāli tev mainīs tas, ka zini, ka persona x nemāk izbraukt krustojumu y? es nemāku iedarbināt auto, ko tas maina tavās braukšanas zināšanās?

pašlaik tu tikai stāsti visiem cik viss ir grūti un slikti. vienā vārdā-žēlojies. ir tā kā janeta saka- tev nav pašpārliecības par sevi un ticība saviem spēkiem. 

> Ieva

vēl jo vairāk- ja ar naudu sūdīgi, tad brauc tā, lai nebūtu jāpārmaksā. un nevajag teikt, ka tas nav iespējams. jautājums or cikļoti tev tās tiesības vajag. Latvijā uz ceļiem ir pilns ar tādiem, kas nemāk braukt, kapēcpapildināt vinu rindas?

ko reāli tev mainīs tas, ka zini, ka persona x nemāk izbraukt krustojumu y? es nemāku iedarbināt auto, ko tas maina tavās braukšanas zināšanās?

Labots: šodien, 15:16

Es ari uzskatu ja nemak braukt vai baidas, tad ari nevajag. Jo  pilnas ielas ar soferiem kas vispar nezin brauksanas noteikumus. 

> Ieva

pašlaik tu tikai stāsti visiem cik viss ir grūti un slikti. vienā vārdā-žēlojies. ir tā kā janeta saka- tev nav pašpārliecības par sevi un ticība saviem spēkiem. 

vispār sākotnēji mans mērķis bija saņemt kaut kādus ieteikumus, ja kāda zina, kur ir augstāks atalgojums par minimālo algu.

es tādu saņēmu tikai vienu, no meitenes, kas strādā zeķubikšu veikalā. 

Es pastāstīju ar kādu situāciju sanāk saskarties, tāda tā ir. 

Runājot par tiesībām , ne vienmēr 100% atkar;igs tikai no manis viss uz ceļa. Kāds cits satiksmes dalībnieks pārkāpjot noteikumus var arī tevi izgāzt no eksāmena un būs jāmaksā atkartoti.

> euuva

> Ieva

vispār sākotnēji mans mērķis bija saņemt kaut kādus ieteikumus, ja kāda zina, kur ir augstāks atalgojums par minimālo algu.

Runājot par tiesībām , ne vienmēr 100% atkar;igs tikai no manis viss uz ceļa. Kāds cits satiksmes dalībnieks pārkāpjot noteikumus var arī tevi izgāzt no eksāmena un būs jāmaksā atkartoti.

nevar tevi izgāzt no eksāmena kāds cits, kā tikai tu pati. blakus sēž instruktors un ari redz ceļu, ja tevkāds brauc virsū,tad loģiski, ka darīsi visu, lai no sadursmes izvairītos, kaut vai iebraucot grāvī.

ko tev līdz tas, ka tev pasaka kur dabut darbu, ja pat neesi pateikusi kur tu dzīvo un gribi strādāt? mēs tev reāli pasakam to, kapēc tu nevari dabūt darbu, bet tu to atsakies saprast. ja arī dabūsi kaut kur kādu darbu, tad sākuma tev neviens vairāk par minimālo nemaz nemaksās. citur tas ir mēnesis, citur trīs. 

tu izplūsti garās runās par un ap kaut ko kas ir kaut kad noticis un kaut ko tu kādreiz esi kaut kur darījusi. Tu nopietni tā dari arī darba intervijās vai arī raksti motivācijas vēstulēs?

visur tev figurē citi. kad beigsi domāt tikai par to kā ir citiem, bet par sevi, tad arī kaut kas varbūt mainīsies. kaada starpiiba cik pelna CITI, ko dara CITI. tu esi tu.

> Ieva

> euuva

> Ieva

nevar tevi izgāzt no eksāmena kāds cits, kā tikai tu pati. blakus sēž instruktors un ari redz ceļu, ja tevkāds brauc virsū,tad loģiski, ka darīsi visu, lai no sadursmes izvairītos, kaut vai iebraucot grāvī.

ko tev līdz tas, ka tev pasaka kur dabut darbu, ja pat neesi pateikusi kur tu dzīvo un gribi strādāt? mēs tev reāli pasakam to, kapēc tu nevari dabūt darbu, bet tu to atsakies saprast. ja arī dabūsi kaut kur kādu darbu, tad sākuma tev neviens vairāk par minimālo nemaz nemaksās. citur tas ir mēnesis, citur trīs. 

tu izplūsti garās runās par un ap kaut ko kas ir kaut kad noticis un kaut ko tu kādreiz esi kaut kur darījusi. Tu nopietni tā dari arī darba intervijās vai arī raksti motivācijas vēstulēs?

Eiei, cits satiksmes dalībnieks vēsā mierā var tevi izgāzt kā braukšanā, tā eksāmenā, neievērojot ceļu satiksmes noteikumus un ignorējot citus satiksmes dalībniekus! :) Un šādas situācijas viss gan vairāk ir atkarīgs no instruktora...

> Lauriņa

> Ieva

> euuva

> Ieva

Eiei, cits satiksmes dalībnieks vēsā mierā var tevi izgāzt kā braukšanā, tā eksāmenā, neievērojot ceļu satiksmes noteikumus un ignorējot citus satiksmes dalībniekus! :) Un šādas situācijas viss gan vairāk ir atkarīgs no instruktora...

Labi, teorētiski 'izgāzt' viņš tevi nespēj, bet radīt tādu situāciju, kurā tev nākas pārkāpt ceļu satiksmes noteikumus - to gan var. Un ir vairums tādu instruktoru, kurus neinteresē blakusapstākļi...

Ja ir naudas problēmas un steidzami vajag darbu, un 'spīd' tikai pārdevējas vakance ar minimālo algu, varbūt ir vērts padomāt par došanos uz ārvalstīm kādā pagaidu darbā? Tur ir arī vakances, kur svešvalodu zināšanas nevajag bet vari tur  uzlabot svešval.zināšanas..

Protams, tur nav nekāda zelta bedre ar milzīgu algu, bet ja grib, mazliet pat iekrāt var!:) Iekrāsi, uzsāksi studijas, lai iegūtu labāku izglītību, un neklātienē mācoties, vari meklēt kādu atbilstošu darbiņu..

Tas ir mans ieteikums:)

> Es

Ja ir naudas problēmas un steidzami vajag darbu, un 'spīd' tikai pārdevējas vakance ar minimālo algu, varbūt ir vērts padomāt par došanos uz ārvalstīm kādā pagaidu darbā? Tur ir arī vakances, kur svešvalodu zināšanas nevajag bet vari tur  uzlabot svešval.zināšanas..

Protams, tur nav nekāda zelta bedre ar milzīgu algu, bet ja grib, mazliet pat iekrāt var!:) Iekrāsi, uzsāksi studijas, lai iegūtu labāku izglītību, un neklātienē mācoties, vari meklēt kādu atbilstošu darbiņu..

Tas ir mans ieteikums:)

tieši tā.

tie, kas dodas tur tikai iekrāt, to arī izdara un brauc atpakaļ.

tā ir arī lieliska vides maiņa, kas konkrētjai jaunkundzei šķiet ir ļoti nepieciešama, jo pārāk ieciklējusies uz šo to.

51 - 60 с 93

Тема закрыта