Atsauksmes- BIO OIL - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Atsauksmes- BIO OIL

Sveikas, meitenes!

Vēlētos atbrīvoties no rētam uz kaajaam, operacijas rētas un rētas no krevelēm :(  Internetaa esmu lasījusi dažaadas atsaukmes. Varbuut kaada no Jums ir lietojusi? Palīdz/ Nepalīdz? 

Varbūt kaada ir saskaarusies ar šaadu pašu situaaciju, bet atrisinaajusi to savaadak? Būtu ļoti pateicīga par Jūsu viedokļiem un ieteikumiem! :)

14 Ответы

Zinu pēc paziņu pieredzes ka īsti uzlabojumus nejuta, tā kā vairs neuzticas šai eļļai!!! 

Nepatika. Sastāvā naftas pārstrādes produkti.

Nepalīdz. Rētas vislabāk izlīdzina un mazina silikona plāksteri.

> Lucky

tad jau tu esi dabisko līdzekļu piekritēja? ko lieto šampūnu vie balzamu vietā? arī šie vairums ir tā teikt naftas pārstrādes produkti skaistā iesaiņojumā.. :D

> mazais

> Lucky

tad jau tu esi dabisko līdzekļu piekritēja? ko lieto šampūnu vie balzamu vietā? arī šie vairums ir tā teikt naftas pārstrādes produkti skaistā iesaiņojumā.. :D

Ir arī šampūni un balzāmi ar maksimāli dabisku sastāvu, bez sls, parabēniem un naftas pārstrādes produktiem. Un arī skaistos iesaiņojumos. 

Lietoju 2 mēnešus katru dienu no rīta un vakarā,kā pēc instrukcijas. Efekta nekāda,lietoju uz pavisam nelielas rētiņas 2mm uz sejas.Tikai zemē nomesti 12 eur par mazu pudelīti. Uz strijām nemēģināju,nezinu varbūt pret tām palīdz,bet ļoti šaubos.

Cītīgi lietoju visu grūtniecības laiku-rezultātā strijas gan uz vēderam gan kājām. Nezinu, varbūt nebūtu lietojusi, būtu bijušas vairāk, bet šaubos.. Katrā ziņā biju ļot vīlusies-nauda izmesta vējā.

Un es tieši šito pasūtīju un rīt būs klāt, tagad škrobe :D

Vislabākās atsauksmes. lietoju jau kādu gadu ;)

Man nepatīk sastāvs, kurā ir nafta.

1 - 10 с 14