Ko iesākt? - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Ko iesākt?

Ko iesākt,ja pārdevēja atsakās mērīt manis izvēlēto apģērbu,aizbildinoties,ka audums staipīgs?

34 Ответы

Es tad ar taadu nesadarbotos. Vai tad grūti nomērīt..

Pasūtīt viņu.

Meklē citu piedāvājumu,te ir ļoti daudz meiteņu,kas ar lielāko prieku to izdarīs un iztīrīs ātri savu skapi. Viņas jau pašas interesēs ir pārdot, ja tiešām te grib kaut ko notirgot. Neviens jau 10x nerakstīs un nelūgsies.

Izdari secinājumus....visdrīzāk preces nav un saņemsi NEKO :)

Neko neiesākt, katram savi apstākļi un tiesības nedarīt itin visu kādam pa prātam. Meklē to, kas tev mērīs vai arī vienojies par laikošanu klātienē, vai arī par atgriešanas iespējām, pērkot neklātienē.

Ja atsakās mērīt, un pēc uzstājīgas mēru prasīšanas, diez vai tos sniegs pareizus. Izklausās, ka galvenais ir notirgot.

Исправлено 09.11.2015 11:50

Nevajag uzstāt! Kāpēc kādam kaut kas ir jāspiež mērīt, ja negrib? 

Nesaprotu, kur problēma nomērīt... Es vienmēr nomēru. Ja audums staipīgs, tad vienkārši pierakstu, ka mēri ir ņemti nestieptā veidā, taču audums staipās.

Problēmas var būt visdažadākās - "es" nav nekāds arguments.

Tā pati Janeta nemēra nekad un simtiem pozitīvo atsauksmju ir izpelnījusies, tātad vienkārši jāatrod savs pārdevējs, savs pircējs, nevis jāmēģina tagad katram uzspiest savus uzskatus. nepatīk kaut kas vienā pārdevējā (nemēra, nesūta, netiekas klātienē, nevēlas uzņemt pie sevis mājās) - ejam tālāk, meklējam tālāk to, kurš patiks, ir brīvs tirgus, monopolu nav.

Исправлено 09.11.2015 12:04

> Snowfox

Nevajag uzstāt! Kāpēc kādam kaut kas ir jāspiež mērīt, ja negrib? 

Labots: šodien, 11:50

Neviens jau nepirks kaķi maisā. Pirms pirkt, gribas zināt vai derēs, tāpēc izmēru jautāšana ir, manuprāt, tikai normāli. Protams, ja pārdevēja atsakās nomērīt, tad divreiz jautāt nav vajadzības. Ja negrib pārdot, tad neiesim lūgties. Brīva izvēle. :)

1 - 10 с 34