Ko iesākt? - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Ko iesākt?

Ko iesākt,ja pārdevēja atsakās mērīt manis izvēlēto apģērbu,aizbildinoties,ka audums staipīgs?

34 Ответы

> Rita

> Snowfox

Nevajag uzstāt! Kāpēc kādam kaut kas ir jāspiež mērīt, ja negrib? 

Labots: šodien, 11:50

Neviens jau nepirks kaķi maisā. Pirms pirkt, gribas zināt vai derēs, tāpēc izmēru jautāšana ir, manuprāt, tikai normāli. Protams, ja pārdevēja atsakās nomērīt, tad divreiz jautāt nav vajadzības. Ja negrib pārdot, tad neiesim lūgties. Brīva izvēle. :)

Labots: šodien, 12:04

Es gan vienmēr izmēru bet ja cilvēks nemēra, nu tā ir viņa izvēle... es arī esmu saskārusies! Un ir bijuši gadījumi ka mēri nesakrīt ar īstenību... 

Varbūt maajaas nav ne mērlentes, ne lineaala :D

> Margueritte

Problēmas var būt visdažadākās - "es" nav nekāds arguments.

Tā pati Janeta nemēra nekad un simtiem pozitīvo atsauksmju ir izpelnījusies, tātad vienkārši jāatrod savs pārdevējs, savs pircējs, nevis jāmēģina tagad katram uzspiest savus uzskatus. nepatīk kaut kas vienā pārdevējā (nemēra, nesūta, netiekas klātienē, nevēlas uzņemt pie sevis mājās) - ejam tālāk, meklējam tālāk to, kurš patiks, ir brīvs tirgus, monopolu nav.

+1. Tieši taa, pardevēju ir dadz un ja ar vienu sadarbība nesanak, jameklē cits. :) Ja tik ļoti vajag tieši šo precīti - jabrauc laikot.

> Margueritte

Problēmas var būt visdažadākās - "es" nav nekāds arguments.

Tā pati Janeta nemēra nekad un simtiem pozitīvo atsauksmju ir izpelnījusies, tātad vienkārši jāatrod savs pārdevējs, savs pircējs, nevis jāmēģina tagad katram uzspiest savus uzskatus. nepatīk kaut kas vienā pārdevējā (nemēra, nesūta, netiekas klātienē, nevēlas uzņemt pie sevis mājās) - ejam tālāk, meklējam tālāk to, kurš patiks, ir brīvs tirgus, monopolu nav.

Esmu sākusi mērīt!:D Vismaz tad,kad sanāk un esmu uz vietas,ja neesmu,tad tā arī pasaku,ka nesanāks.

Man bija līdzīgi,prasija,nebija laika nomērit,un kad pienaca brivs laiks nomeriju un pircejai vairs nebija intreses:))

Nu es varu saprast ka kāds atsakās mērīt k-ko ļoti elastīgu, dažas te ir baigi trakas sievietes :D 

Var gadīties tā, ka nomēri elastīgai kleitai garumu izklātā veidā. Uzvelkot tās dimensijas, protams, izmainās, nebūs vairs tas garums ko nomērīji. Un dažas tiešām ir gana trakas/stulbas lai ieliktu sliktu atsausmi jo "neatbilst aprakstam" lol :D 

Es, teiksim, nemēru slēgtiem apaviem iekšpēdu ja pēdiņu nevar izņemt ārā un nomērīt. Ir slikta pieredze jo mērot ar dažādiem paņēmieniem tie mēri atšķirās pat par centimetru - otrā galā kundzīte nenormāli sacepās jo viņai sanāca par 5mm savādāks mērījums. Tas notika andelemandele facebook grupā. Un labi ka tā, ja būtu šeit - sacūkotu atsauksmes.

Nu bet ja paardevēja un pircēja nevar satikties, tad labaak pajautaat visu iespējamo, lai pēc tam nebūtu jaasūta atpakaļ. Protams, vislabaak jau ir satikties un piemērīt, jo katrs arī var nomērīt savaadaak.

> Liene Stiene

Nu es varu saprast ka kāds atsakās mērīt k-ko ļoti elastīgu, dažas te ir baigi trakas sievietes :D 

Var gadīties tā, ka nomēri elastīgai kleitai garumu izklātā veidā. Uzvelkot tās dimensijas, protams, izmainās, nebūs vairs tas garums ko nomērīji. Un dažas tiešām ir gana trakas/stulbas lai ieliktu sliktu atsausmi jo "neatbilst aprakstam" lol :D 

Es, teiksim, nemēru slēgtiem apaviem iekšpēdu ja pēdiņu nevar izņemt ārā un nomērīt. Ir slikta pieredze jo mērot ar dažādiem paņēmieniem tie mēri atšķirās pat par centimetru - otrā galā kundzīte nenormāli sacepās jo viņai sanāca par 5mm savādāks mērījums. Tas notika andelemandele facebook grupā. Un labi ka tā, ja būtu šeit - sacūkotu atsauksmes.

jā, par šo piekrītu... īpaši par to iekšpēdu mērīšanu, tas tiešām ir ļoti tricky.
bet nu te jau tomēr ir tāda andelēšanās.. nevajag tik nopietni visu uztvert. Ja pārdevēja nav pretīmnākoša kādu iemeslu dēļ un ja nav tā, ka tā drēbe ļoti nepieciešama, iesaku aizmirst šo gadījumu un viss. Smaidīgs

Jaaskataas kopeejaa situaacija:ja paziisti brendu un, ja nu ljoooti gribas un patiik, un kaarojas iegaadaat lietu, tad tik paskaties atsauksmes, telefonu. Ja paardeveeja viesh uzticiibu, tad pirktu.

Bet principaa, ja nepaziistu brendu un/vai nav uzticamiibas paardeveejai, tad mekleetu to pashu lietu kaadai citai paardeveejai vai citaa portaalaa, kas buutu gatava nomeeriit. Jo pat izmeri S dazhaadiem brendiem atshkjiras. (piem. Karen Millen vienmer ir janjem izmeru lielaks. Zara reizem S izmeram atbilst zakete ar M vai L birku)...

Jaaskataas kopeejaa situaacija :)

> Liene Stiene

Pilnīgi piekrītu! 

11 - 20 с 34