Paaugstināta temperatūra - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Paaugstināta temperatūra

Man jau mēnesi vairāk ir paaugstināta temperatūra. Vai jums tā ir bijis? ! Biju apaukstējusies... klapus , iesnas, temperatūra neliela. Tad pacēla lielāku temperatūru pāri 38,6. Negāju uz darbu, veseļojos. Klepus tā kā mazin;ajās, iesnas pārgāja. Bet temperatūra palika. :( no 37,4 līdz 37.8 kkur tā katru dienu. Aizgāju pie ģimenes ārsta. Teica, ka gan jau pēc slimības vīruss vēl saglabājies... Lai gan man parasti tā nebija bijis...  Bet nu skatos , ka nepāriet un nepāriet tā temperatūra. Uztaisīju asinsanalīzes, teica, iekaisuma neesot.  Bet nekas nemainās temperatūra turas.

Ko darīt?! Nu skaidrs atkal jādodas pie ārsta. Bet kāds tam varētu būt iemesls? 

9 Ответы

Vai ir gudrības zobi, kas ik pa laikam aug?

Vai bieži slimo ar angīnu vai tonzilītu? Vai nav tā, ka kakls ir vāja vieta organismā?

Vai uz pieres pēc šīs saaukstēšanās nav tā kā uzpampis? 

lūdzu vērsies pie ārsta, tas būs viss pareizākasi, tas var būt iekaisums jo tās ir iekaismuma temperatūras!

Sveika,man bija tieši tāpat,sākumā saaukstējos,klepus iesnas temp.

Pusotru nedēļu,tad pārgāja,bet nejutos īpaši labi,pluss vēl temp.37,3-37,9  .Gāju pie ārsta,teica ka tas tā var būt,pēc tik ilgas slimošanas....Gāju uz darbu,temp.turpinājās,pēc nedēļas atkal gāju pie ārsta,pirmās analīzes uztaisīju teica ka problēmu nav.Viss kārtībā.Temp.turpinās.Gāju vēlreiz nodot analīzes,tad gan pateica ka ir vēdera dobuma iekaisums.Precīzi gan tagad nepateikšu ,negribas papīros vandīties....Tad ģimenes ārste izrakstīja antibiotikas un vēl kkādas pretiekaisuma,zāles.2nedēļas padzēru,jūtos tagad ļoti labi.Bet viss pareizāk būtu vēlreiz iet un taisīt analīzes....Tagad medicīna tāda-kā maksā,,tā strādā.Veiksmīgu atveseļošanos!;)

Piedodiet par kļūdām...;)

> Fashion Research Boutique

Vai ir gudrības zobi, kas ik pa laikam aug?

Vai bieži slimo ar angīnu vai tonzilītu? Vai nav tā, ka kakls ir vāja vieta organismā?

Vai uz pieres pēc šīs saaukstēšanās nav tā kā uzpampis? 

Nē, it kā nekas no tā, gudrības zobi jau izaubuši... 

> Līga Jonaite

Sveika,man bija tieši tāpat,sākumā saaukstējos,klepus iesnas temp.

Pusotru nedēļu,tad pārgāja,bet nejutos īpaši labi,pluss vēl temp.37,3-37,9  .Gāju pie ārsta,teica ka tas tā var būt,pēc tik ilgas slimošanas....Gāju uz darbu,temp.turpinājās,pēc nedēļas atkal gāju pie ārsta,pirmās analīzes uztaisīju teica ka problēmu nav.Viss kārtībā.Temp.turpinās.Gāju vēlreiz nodot analīzes,tad gan pateica ka ir vēdera dobuma iekaisums.Precīzi gan tagad nepateikšu ,negribas papīros vandīties....Tad ģimenes ārste izrakstīja antibiotikas un vēl kkādas pretiekaisuma,zāles.2nedēļas padzēru,jūtos tagad ļoti labi.Bet viss pareizāk būtu vēlreiz iet un taisīt analīzes....Tagad medicīna tāda-kā maksā,,tā strādā.Veiksmīgu atveseļošanos!;)

Piedodiet par kļūdām...;)

Paldies, tā arī būs jādara. 

Asins analīzēs jau atķeksē ko vajag atainot viņa man 4 punktus atzīmēja no tā garā saraksra. Jā, ar cerībām, ka temperatūra beigsies vien nepietiek... 

> Drupatiņa

lūdzu vērsies pie ārsta, tas būs viss pareizākasi, tas var būt iekaisums jo tās ir iekaismuma temperatūras!

Man jau uzreiz šķita, ka kaut kas nav tā, jo man nebija nekad tā bijis, ka pēc slimošanas ilgstoši temperatūra turas.

Pareizi,obligāti ej pie ārsta,  taisi  vēlreiz analīzes! Organisms ir gudrs un ziņo ,ka kaut kas nav ok ! Lai izdodas ātrāk atrast iemeslu un izveseļoties !

> Daniela

Pareizi,obligāti ej pie ārsta,  taisi  vēlreiz analīzes! Organisms ir gudrs un ziņo ,ka kaut kas nav ok ! Lai izdodas ātrāk atrast iemeslu un izveseļoties !

:) 

Tagad tads viruss ir,mums ar maza slima,un sodien jutu ka ari man majas sezot acis sap,deninos spiez.Bet mums rit dakterei jaatradas,tad par sevi ar pajautasu,bet mazai uzreiz antibiotikas un ventolinu izrakstija.

1 - 9 с 9