Maksas teemas-vai ir veerts? - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

FAQ

Как это работает?

Omniva

Omniva

Платные услуги

Платные услуги

Для магазинов

Для магазинов

Безопасные покупки

Безопасные покупки

Maksas teemas-vai ir veerts?

Gribeetos dzirdeet godiigas atbildes, vai reklameejot skapi par maksu tieshaam reaali uzrodaas vairaak pirceeji?Nekad neesmu meegjinaajusi, taapeec arii prasu.

Man pashai ljoti biezji saak jau driizaak atgruust meitenes, kas vienu un to pashu piedaavaajumu,ko nepeerk, tikai reklamee un reklamee.Nee, neko sliktu negribu teikt, tikai rodas iespaids, ka tai reklaamai ar reaalo pirceeju nav nekaada sakara. Kaa juus te domaajat?

18 Ответы

par sho jau ir diskuteets,cik noveerots,lielaakaa dalja meitenju negatiivi izsakaas par taam,kas visu laiku reklameejas..

pati arii nelasu maksas teemas,ja vien nejaushi neuzkjeros uz kaarteejo'' gudro nosaukumu'' ,kas uzrunaa,bet peedeejaa laikaa arii taadus nosaukumus uzreiz atkozhu,ka reklaama un valjaa neveru.

man,paardot vairaak,tas neliidzeeja,bet ir,kas slavee,ka jaa- tas darbojas.

Kad biju nopirkusi maksas tēmu un uzrīkoju skapī izpārdošanu, tad gan bij piekrišana! Pēc skapja lielās revidēšanas iespējams arī tā pat izdarīšu! 

Parasti,kad ielieku maksas tēmu,diezgan daudz meitenes uzraksta,bet nezinu,sakritība vai tiešām maksas tēmas dēļ,ej nu sazin. :)

Es kā pircējs skapja reklāmas neskatos - tagad gandrīz visas reklamētajas no galvas zinu, nemaz neveru tēmu vaļā, ja redzu jaunākajās tēmās kārtējo reklāmas virsrakstu, un apakšā jau zināmo lietotāju vārdus. Izceltos sludinājumus gan skatos. 

Bet katram jau savs. 

Skatoties kada tai jēga. Es to pērku, kad pievienoju daudz jaunumu - grūti pateikt vai tas ietekmē pardoto preču skaitu, jo jaunas preces jebkuraa gadījumaa atri izpērk. Vai arī ja super-puper izdevīgs piedavajums un labas atlaides (kaa raksta Snowfox). Ja tas pats piedavajums, kuru pircējas tapat vien redzēja - jēgas nebūs. Es pati reti kad maksas tēmas lasu - vienīgi ja jau nosaukuma piedavaa kaut-ko, ko meklēju vai par ko interesējos, tad paskatīšos, bet visi tie sauki "lēti", "atlaides", "izpardodu", "ieskaties" utt noteikti uz mani nedarbosies. 

Maksas tēma ar pašreklāmu pamana parasti tie cilvēki,kas iepriekš nav ielūkojušies tā konkrētā cilvēka skapī. Meitenes,kuras zina viena otru,protams,tēmu vaļā nevērs,jo jau ir pazīstamas ar pārdevēju un piedāvājumu,tur nekāds asprātīgais nosaukums nelīdzēs. Tādēļ es pati skatos,ka šī maksas tēma palīdz sevi atrādīt cilvēkiem,kas iepriekš nav zinājuši par šo piedāvājumu.

> Anita

Es kā pircējs skapja reklāmas neskatos - tagad gandrīz visas reklamētajas no galvas zinu, nemaz neveru tēmu vaļā, ja redzu jaunākajās tēmās kārtējo reklāmas virsrakstu, un apakšā jau zināmo lietotāju vārdus. Izceltos sludinājumus gan skatos. 

Bet katram jau savs. 

+++

man nekad nav bijis aktuāli reklameties forumā ar savu skapja saturu..tad jau labāk tiešam,ja ko inčigu ielieku,tad vnk izceļu sludinājumu ar preciti..:)

Šobrīd mēģinu šo iespēju, atsaucība ir nedaudz lielāka kā bija, jo bija iestājusies stagnācija skapī. Ir parocīgi, ja tiešàm ātrāk vajag visu iztirgot kā manā gadījumā, jo ir doma drīzumā pārvākties uz citu valsti un nepieciešams atbrīvoties no visa pèc iespējas ātrāk. Bet tà ikdienā lai katru dienu liktu un paaugstinātu...nav tam laika.

Uzliku -70% un -90%, trīs lielas kastes nosūtīju. Cilvēki tiešaam iet cauri skapim un meklē, nevis paskataas pirmo lapu un ver ciet. Vairaak vietas maajaas palika, es teikšu, ka maksas tēma palīdz.

1 - 10 с 18