pasta stacija pazaudeja paku. - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

FAQ

Как это работает?

Omniva

Omniva

Платные услуги

Платные услуги

Для магазинов

Для магазинов

Безопасные покупки

Безопасные покупки

pasta stacija pazaudeja paku.

Sveiki meitenes. nezinu bija tada tema vai, bet gribas uzzinat, vai jums bija tads gadijums, ka Pasta Stacija pazaudeja jusu sutijumu?

Vai atrada?

44 Ответы

Jā,pazaudēja,jā atrada.

Man omnivā pazuda ar galiem 50eur vērta paka. Atbildību neuzņēmās, naudu atgriezties netaisijās. 

vienreiz pazaudeja, neatrada, pec menesa (kad saku jau draudet), atgrieza naudu, bet tikai uzradot bankas paraksitijumu (tatad nauda , koatgriezt pircejam man bija, pate paliku bez naudas un lietas...) 

citiem atrod, citiem nē.

ko tas maina konkrētajā situācijā?

Pagaidām (tfu tfu tfu) neviens neko vēl nav pazaudèjis. Ne omniva, ne pasta stacija. Esmu dzirdèjusi visādus šausmu stāstus, kā kurjeri pakas mētā, kā zemè nokrīt un pacelt aizmirst utt. 

Parasti uz iepakojuma uzlīmēju lapu ar saņēmēja telefona numuru un pakomāta adresi, kur paredzēts saņemt, ja nu gadās, ka viņiem tur kaut kas noiet greizi, tad lapa palīdz saprast kam kas domāts. 

Bet par to atbildību.. Es taču maksāju viņiem par pakalpojumu, lai arī nav dārgi, bet tādas cenas reiz viņi ir paši noteikuši, vai es pretī nesaņemu ne kripatiņas atbildības par nozaudētām lietām, ja tā gadās?! 

Bija nozudusi manis.sūtītā paka. Atrada 5 dienu laikā. Kā bonusu saņēmu 3 kuponus ar 50% atlaidi jebkura izmēra pakai. Vienīgais,kuponiem bija 1 mēneša termiņš :)

> Ieva

citiem atrod, citiem nē.

ko tas maina konkrētajā situācijā?

pardosana bija no manas puses. esmu soka. jo drebem bija loti liela nozime. kostimi kuru pardodu iznemu meitu no dziemdibu nama. un pardodu attistosu paklainu ar mantam. un skaisto jauno dvieli berninam ar kapuci.RaudulīgaisRaudulīgaisRaudulīgais

Man ari nozaudeja,bet aprakstiju kaada pacinja izskatas un dienas laikaa atrada!Vajag pacinju aprakstit,cik liela,kads maisins utt!Gan atradisies jo nozaudetas pacinas stav noliktava!

Man pirms menesa pazaudeja  paku, bet pec nedelas tika atrasta. Nosuti viniem e-pastu ar aprakstu - ka izskatijas vizuali paka un bildi, kas bija ieksa. Ari ceku, ja pakomats to izsniedza, vai vismaz info no kurienes un kad tika sutita paka. Pakomatos stav kameras.

Paciņu var atrast, ja taa ir noliktavaa, bet ja ir kļūdaini nosūtīta SMS cilvēkam un ja šis cilvēks ir tik negodīgs, ka šo paciņu izņem, tad nu gan vairs neko. Man bija taa, ka sūtu paciņu, atveras nodalījums un tur jau viena paciņa priekšaa. Es tak varēju viņu mierīgi paņemt sev :))) Protams, zvanīju PS, lai dod man citu kodu, bet fakts kaa taads. 

1 - 10 с 44