pasta stacija pazaudeja paku. - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

FAQ

Как это работает?

Omniva

Omniva

Платные услуги

Платные услуги

Для магазинов

Для магазинов

Безопасные покупки

Безопасные покупки

pasta stacija pazaudeja paku.

Sveiki meitenes. nezinu bija tada tema vai, bet gribas uzzinat, vai jums bija tads gadijums, ka Pasta Stacija pazaudeja jusu sutijumu?

Vai atrada?

44 Ответы

> mazulītei un ne tikai ;)

Viennoziimiigi uzticos OMNIVAI,probleemu nav bijis,bet ar PS gan gadijaas reiz,ka paka bija JAAMEKLEE.Un veel OMNIVAS lielais pluss-kaa jau te mineeja-izsekoshanas kodinjsh ir.

ari piekritu. ir izsekosanas kods un ir uzlimes, kurus pats pakomats druka.

Viss ar PS vajag "завязывать"

> kristiana

> Lauritta

Paciņu var atrast, ja taa ir noliktavaa, bet ja ir kļūdaini nosūtīta SMS cilvēkam un ja šis cilvēks ir tik negodīgs, ka šo paciņu izņem, tad nu gan vairs neko. Man bija taa, ka sūtu paciņu, atveras nodalījums un tur jau viena paciņa priekšaa. Es tak varēju viņu mierīgi paņemt sev :))) Protams, zvanīju PS, lai dod man citu kodu, bet fakts kaa taads. 

Man gadiijaas tieshi shaads gadiijums nesen.Stulba sajuuta,nezinaaju kaa riikoties un sazvaniit 40min nevareeju PS un taa arii nesazvaniiju.aiztaisiiju vienkaarshi to nodaliijumu ar to paku ciet un meergjinaaju veelreiz spiest durvju kodu un tad man jau citas durtinjas atveera, kur nebija nekaada paka priekshaa.Bet nu paliku ljoti sashutusi par shaadu gadiijumu...Mazums...Citreiz buutu bijis  kaads negodiigs cilveeks un panjemtu...

Es jau tieši par šito variantu, viss atkarīgs no cilvēka godapraata. 

> euuva

> unikalnaja86

> Ieva

citiem atrod, citiem nē.

ko tas maina konkrētajā situācijā?

pardosana bija no manas puses. esmu soka. jo drebem bija loti liela nozime. kostimi kuru pardodu iznemu meitu no dziemdibu nama. un pardodu attistosu paklainu ar mantam. un skaisto jauno dvieli berninam ar kapuci.RaudulīgaisRaudulīgaisRaudulīgais

Dažiem vienkārši patīk bārstīt dzēlības visās tēmās. 

jebkurā gadījumā nepatīkama stituācija, ka paka ir pazudusi. Man tā nav gadījies, bet neesmu arī tik daudz sūtījusi...  Iesaku sazināties, meklēt, varbūt ir iespēja atrast, jā laikam tiešām jālipina virsū papildnorādes no kurienes sūta uz kurieni sūta, lai vieglāk atrast.

kur tur ir kāda dzēlība? es pateicu kaut ko nepareizi?

ну что девочки, получилось то, что вы и писали, открылся ящик человеку с моей посылкой и он ее забрал, все зафиксировали камеры. но вернуть ее невозможно. вот такие прекрасные дела творятся. 13 пятница была!!!!!RaudulīgaisRaudulīgaisRaudulīgais

> unikalnaja86

ну что девочки, получилось то, что вы и писали, открылся ящик человеку с моей посылкой и он ее забрал, все зафиксировали камеры. но вернуть ее невозможно. вот такие прекрасные дела творятся. 13 пятница была!!!!!RaudulīgaisRaudulīgaisRaudulīgais

Nu tad pasta stacijai jasedz zaudejumu. Man ari nepatik pasta stacija, ka nav izsekosanas koda.

> unikalnaja86

Skumji. Es jau teicu, ka viss atkarīgs no cilvēka godīguma šajaa situaacijaa :( 

> unikalnaja86

tatad paciņa nav pazudusi,ja kads to paņēma?

> unikalnaja86

Taa kaa taa ir PS kļūda noteikti prasi taa cilvēka numuru, domaju problēmu atrast numuru nebūs. Un tad ir jazvana tam cilvēkam un japasaka, ka viss ir ierakstīts uz video? Varbūt nostradas? Ja jau saturs bija tik vērtīgs?

> _MilaC_Brands&More

> unikalnaja86

Taa kaa taa ir PS kļūda noteikti prasi taa cilvēka numuru, domaju problēmu atrast numuru nebūs. Un tad ir jazvana tam cilvēkam un japasaka, ka viss ir ierakstīts uz video? Varbūt nostradas? Ja jau saturs bija tik vērtīgs?

Ja tas cilvēks būtu bijis godīgs, tad paciņu vispaar nebūtu ņēmis vai arī pēc satura redzot, ka tas nav domaats viņam, būtu uzreiz atgriezis. Bet savaadaak, tas ka ierakstīts uz video, ir štrunts. Nu kuru tas izņemot pircēju un paardevēju uztrauc? Protams, bēdīgi, bet šeit var spēlēt tikai uz cilvēka jūtaam.

Jautaajiet video ierakstu, rakstiet iesniegumu policijaa

21 - 30 с 44