pasta stacija pazaudeja paku. - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

FAQ

Как это работает?

Omniva

Omniva

Платные услуги

Платные услуги

Для магазинов

Для магазинов

Безопасные покупки

Безопасные покупки

pasta stacija pazaudeja paku.

Sveiki meitenes. nezinu bija tada tema vai, bet gribas uzzinat, vai jums bija tads gadijums, ka Pasta Stacija pazaudeja jusu sutijumu?

Vai atrada?

44 Ответы

буду писать по-русски...когда я спросила у оператора, кто взял и можно ли его номер, так как он слал с этого же ящика что и я, то его номер у них есть, на что мне оператор сказала, что это смешно и не кто этим заниматься не будет, сам директор ПС находится в Лиепаи, мне туда с грудным ребенком не добраться....написала целую питицию им на электронную почту по возмещению ущерба, приложила выписки финансовых операций. сказали ждать до вторника, что скажет директор. вот так.....грустно...больше не буду ей пользоваться...кстате девушка мне выслала 18.11 посылку, был обмен, я ей слала по омнива, она мне из риги в ригу по ПС, сказал оператор, что курьер вчера посылку забрал, сегодня с 14-16 должен был доставить ее, но так и не доставил....не знаю как здесь все будет....

> unikalnaja86

буду писать по-русски...когда я спросила у оператора, кто взял и можно ли его номер, так как он слал с этого же ящика что и я, то его номер у них есть, на что мне оператор сказала, что это смешно и не кто этим заниматься не будет, сам директор ПС находится в Лиепаи, мне туда с грудным ребенком не добраться....написала целую питицию им на электронную почту по возмещению ущерба, приложила выписки финансовых операций. сказали ждать до вторника, что скажет директор. вот так.....грустно...больше не буду ей пользоваться...кстате девушка мне выслала 18.11 посылку, был обмен, я ей слала по омнива, она мне из риги в ригу по ПС, сказал оператор, что курьер вчера посылку забрал, сегодня с 14-16 должен был доставить ее, но так и не доставил....не знаю как здесь все будет....

Omniva ari sesdien piegada.  

ne vina man sutija pa PS un nav vina sutijuma:(kurjers panema paku no Molsa vakar, sodien vajadzeja piegadat, bet joprojam nav

Man arī paciņu Pasta Stacija ir nosūtījusi pavisam citam cilvēkam,tikai šis cilvēks bija pietiekoši godīgs un sazinājās ar mani,aizsūtīja paciņu īstajai īpašniecei.Toties pasta stacija atvainojās un izsniedza 6 bezmaksas kodus sūtīšanai.

> Dii

Jautaajiet video ierakstu, rakstiet iesniegumu policijaa

Nu kaads te sakars ar policiju? 

Vispaar pasta stacija man pēdējaa laikaa nepatīk. 17.11. izsūtīju paciņu, šodien 20.11. un man vēl nav atnaakusi sms, ka paciņa piegaadaata, parasti jau sūta par piegaadi. OK, pa vidu bija svētku diena, bet nu vienalga paliek kaut kaa neomulīgi pēc šitaadaam situaacijaam. Un jaa, pēdējo reizi biju aculieciniece tam kaa kurjers paņem un saliek paciņas, maigi sakot-ļoti nevīžīgi, daļa mētaajaas uz zemes :( 

protams es neiesu uz policiju....bet loti gribas uzzinat in paraunat ar to cilveku, kurs ta izriekojas ar mani

sausmas!!!!man ari vel nav piegadata paka, kuru kurjers it ka panena no Molsa jau vakara un piegadat vajadzeju uz Spici. Jau bail!! seit bija maina uz 25 evro vertiba!

Sveikas, cik ilgā laikā piegādā? Izskatīju PS mājas lapu un  visus laikus, kad kurjers ierodas, bet es izsūtīju paciņu ceturtdien līdz plkst. 12.00, un šodien vēl nav sms. Laikam, par agru uztraukties, bet viss Rīgas robežās un iepriekš uz citu pilsētu jau nākamajā dienā piegādāja. 

Man neviena no stacijām nav izraisījusi patiku,uz abām skatos skeptiski,uz katru savā,citādākā veidā,tādēļ pašam ir jācenšas maksimāli nodrošināties ar visu-līmēt uz paciņām savu uzlīmi ar adresātu un telefona nr,nobildēt paciņu,pierakstīt izsekošanas kodu un to saglabāt līdz brīdim,kad paciņa galā ir sveika un vesela. Meitenēm pašām jāiemācās,ka var piestrādāt pie tā,lai viss izietu labāk. :)

31 - 40 с 44