omniva - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

omniva

sveicinati,,tada situacija,pasutiju drebeites,sarunajam pa omnivu sutit,pardeveja nosuta vis ok..bet nenak nenak sms...beidzot sms atnak,un ka jaiznem obligati lidz sodienas datumam.bet nevaru iznemt,jo esmu darba,,nakosaja diena pasutijumu vares iznemt,avi sutis atpakal???

14 Ответы

Uzzvaniet uz omniva pakomatu pajautajiet viņien. 

man ir atnakusas papildus sms kadas divas reizes...:D neko nav aizsutijusi atpakal.Bet vari drosibas pec pazvanit uz omnivu un pateikt,lai pagadina datumu. 

p.s. turklat kurjeri brivdienas nestrada, taka iespeja,ka tava paka ir nosutita atpakal ir maza...

vnk pirmo reiz ta,,vislaik naca sms,un peksni gaidu gaidu nav nav,,pardeveja pazvana uz omnivu,,un ta atsuta ka atnakusi paka,bet jaiznem lidz sodienai,,a man nakts maina

Kādēļ Tu domā,ka forums būs labāks par opciju sazināties ar pašu Omnivu un nokārtot situāciju pašai patstāvigi? 

Omniva taču nedēļ paciņas tur.. vai es šaubos? Pasta stacijai 2 dienās jāizņem... 

Ja jau sms nenaaca, taatad Jūsu paka tur, visticamaak, ir atstaavējusi to nedēļu jau

Vispaar es tagad saaku domaat, ka man varētu taapat sanaakt, jo pakai otrdien bija jaabūt, bet sms nav... varbūt gļuks viņiem, ka nenosūtaas

> Dii

Vispaar es tagad saaku domaat, ka man varētu taapat sanaakt, jo pakai otrdien bija jaabūt, bet sms nav... varbūt gļuks viņiem, ka nenosūtaas

Omnivai pagājušogad bij gļuks ka man nenāca sms par to ka paka ir pakomātā... Tagad viss ok!

> Snowfox

> Dii

Omnivai pagājušogad bij gļuks ka man nenāca sms par to ka paka ir pakomātā... Tagad viss ok!

Gļuki mēdz atkaartoties.

Varat uzzvanit uz Omnivu un izlikties ka nesanemat sms, tad izsutis atkartoti ar ilgaku glabasanas termiNu.

1 - 10 с 14