Ko tagad dariit ar labaam dreebee ,kas pa lielu? - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Ko tagad dariit ar labaam dreebee ,kas pa lielu?

Aiii,piefikseeju to,ka visas  visas manas labaakaas dreebiites, kuras viirs daavinaaja peec beerninja dzimshanas man, tagad karaajaas....Ko dariit? Vispaar nebija plaans tieveet, bet nu peec izmeeru tabulas sanaak , ka man kkaads 34/36 izmeers, bet labaakaas un daargaakaas dreebiites skapii ir uz 38.izmeeeru.Paardotnevaru sanjemties.uzbaroties speciaali nezinaashu kaa...glabaat????

13 Ответы

Derēs gaidot un pēc nākamā bērniņa. ;)

Man vizites pie shuvejas ir katru paris meneshu rutina. Nav letakais pasakums, bet toties drebes sezh kaa uzlietas un ari varu nedaudz nomainit fasonu utt pec savas gaumes. :D tapec uzskatu, ka tas ir taa verts.

Mana šuvējas parasti prasa +/- 4 - 5 euro par atšūšanu, iešūšanu, ja drēbītes patīk tad tāpat izdevīgi, jo pa tādu naudu veikalā tāpat jaunu nenopirksi. Es arī iesaku aiznes vismaz vienu drēbi, lai iešuj un nēsā kamēr vēl patīk.

Aizesiesutmazakas. Turklat dazas drebites patsvar iesut vai sakombine arkadujostuun varbut pat forsakizkatisiesneka orginali pieguloss. ;) 

Uzēst kādu kilogramu ir vienkāršāk nekā notievēt, manuprāt, tāpēc silti iesaku izbaudīt jauniegūto figūru! :) :) Drēbes iesaku iešūt, kā jau šeit meitenes raksta, tas ir lētāk nekā pirkt jaunu garderobi, turklāt nav jāšķiras no iemīļotām lietām. Protams, varat arī iemainīt no kādas draudzenes ko līdzvērtīgu, tikai savā izmērā. :)

Ir lietas,ko paardot vai mainiit tieshaam negribeetu, jo neesmu paspeejusi pat uzvilkt un patiik,bet u nepirkshu tachu tieshi taadu pashu veelreiz  tikaimazaaku.Jaa, tad jaanes buus ieshuut. Kur centraa nedaargi to var izdariit?:)))Intereseetu tieshaam centrs, jo citur netieku.Kaadai ir ko ieteikt?)Jo es tieshaam nezinu:))

> i.mck

Derēs gaidot un pēc nākamā bērniņa. ;)

Shis ir otrs variants,kasman patiik:))))Bet nu ar otro tomeer bishkji jaapagaida.....:) Bet dreebes taas gribaas tagad:)Un lai der:)

> Reita VISS LIDZ 5 EIRO

Aizesiesutmazakas. Turklat dazas drebites patsvar iesut vai sakombine arkadujostuun varbut pat forsakizkatisiesneka orginali pieguloss. ;) 

nee, shiem modeljiem /audumam/fasaoam ar jostu nebuus forshi...Pati iisti ar nevareeshu,jo sanaak, ka kleita visas kleitas garumaa, pilniigi visur jaaparshuj (nav tikai viduklis vai tikai kruutis, bet viss. Mosh zini,kur cenyraa var nedaargi ieshuut?;))

Varbūt kādā forumā kur ir rokdarbnieces uzjautā kas šuj, man šuj mājās, ja šūtu piemēram Beātes darbnīcā ir Origo, GC, tad tur prasa 12 euro par džinsu galu atšūšanu, ja grib uz visātrāko laiku, bisķi nereāla summa. Ja meklē lētāku darbnīcu pat nezinu kur tev meklēt.

Pati strādāju ateljē, tāpēc varu teikt ka salonos Rīgā visur ir daudz maz vienādas cenas, lai gan citās vietās var pakaulēties. Arī ieteiktu sameklēt kādu, kura šuj mājās.

1 - 10 с 13