Dalāmies pieredzē ar pirkumiem no aliexpress.com! - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Dalāmies pieredzē ar pirkumiem no aliexpress.com!

Sveikas!

Dalāmies pieredzē, minot linkus uz pārdevējiem/ precēm, kuras vērts iegādāties ali vai gluži otrādi, no kā vajadzētu izvairīties Smejošs

392 Ответы

Исправлено 30.09.2013 11:30

Tas pats eBay vien ir, sākumā likās, ka mazliet precīzāki ar izmēriem un labāki apraksti, piedevām lietotāju novērtējumi, bet, kad pasūtītā lieta neder, jo nav līdz galam pa izmēriem, savādāks no pirkšanas bildēm vai pat ar defektiem, nevienam tas neinteresē, pie tam, šim saitam piegāde ir stipri ilgāka.

Vienīgais, kas no šī saita bija ok, bija fotoaparāta lēcas filtrs, ar pārējiem sūtījumiem ir bijušas problēmas, piem., peldkostīmu par 3.30Ls var aplūkot manā profilā pie dāvanām, preces aprakstā bija rakstīts "Hip(cm):91-102", uz maniem 100cm biksītes segtu knapi pusi dibena.. :D Ja kādai der, atdošu pie kaut vai simboliska pirkuma ;)

Es palieku uzticīga eBay, cenas šiem abiem ir +/- vienādā līmenī, dažas lietas lētākas te, dažas tur, bet ļoti līdzīgi.

Jā, vienmēr jāuzraksta epasts pirms ko pasūti un jāpārjautā par izmēriem, lai nesanāk vilšanās. Esmu pasūtījusi rudens virsjaku, atnāca kā gaidīta, bet tas ir mans bijis mans vienīgais sūtījums pagaidām.

Esmu daudz ko sūtījusi. Ļoti patika somas, jostas un maki. Ar drēbēm - kā kura - kleita bija Ok, legingi ļoti caurspīdīgi, mētelis bija par mazu. Vilinošais FREE izmērs der uz ļoti mazām ķīnietītēm. Pasūtīju apenīšu komplektu-der uz vienas kājas Smejošs

Paldies! Jā, tikko iaskatījos ebay, pameklēju interesējošās preces... cenas līdzīgas, droši vien arī tie paši pārdevēji aliexpress, kas ebay... Smejošs

> Pundurzaķene Jā, apakšveļu atdevu savai izmērā ļoti sīciņajai draudzenei.. Salīdzinoši daudz izmestas naudas, jo minētās labās lietas neiegādājos un par saņemto preci naudu prasīt neērti, neesmu preču iesmērētāja, atdodu tā pat :/

Es esmu sutijusi, bet pirms sutišanas palasiju atsauksmes, reitingu  par veikalinu. Citas drēbes atnaca galīgi ne tadas kā uz bildes, apavi par izmeru mazaki citreiz atnak. Nu princīpa precei nekada diža kvalitate nav.

> lvgirl

Nu princīpa precei nekada diža kvalitate nav.

šis neiepriecina, nja... cenas jau arī nav nekādas dižās, tad par kvalitāti runāt lieki... Neizlēmīgs Eh, bet kā gribas riskēt un ietaupīt Naudmutis

> lvgirl

apavi par izmeru mazaki citreiz atnak

Tad jau tā ir veiksme. Man atnāca vismaz 2 izmērus mazāki. Nemaz nerunājot par to, ka vienīgais, kas bija tāds pats kā bildē, bija krāsa - melna. Visādi citādi - apavi tādi, ko būtu kauns pat par brīvu kādam mēģināt atdot. :D

Tur jau dažādi pārdevēji (tāpat kā jau minētajā e-bay), tāpēc var visādi gadīties. Katrā ziņā izlasīt citu pircēju atsauksmes par konkrēto preci ir derīgi.

Es cik esmu sūtijusi, esmu apmierināta par apģērbu arī bērnam sūtiju drēbītes, bet pasūtiju vaksācijas kompletu un sildītājs jau nesildīja! :) 

ja jau runājam par šo iepirkšanās adresi. Vai ir kāda, kas būtu sūtījusi auskariņus? Citiem auskariņiem rakstīts, ka min pasūtījuma summa ir, piemēram, sākot no 10$ un ka varot miksēt vairākus. Īsti nesaprotu, kā notiek tā miksēšana!?? :D

1 - 10 с 392