Dalāmies pieredzē ar pirkumiem no aliexpress.com! - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Dalāmies pieredzē ar pirkumiem no aliexpress.com!

Sveikas!

Dalāmies pieredzē, minot linkus uz pārdevējiem/ precēm, kuras vērts iegādāties ali vai gluži otrādi, no kā vajadzētu izvairīties Smejošs

392 Ответы

Varbuut kaada  veelas ko pasuutiit tagad ( oktobra saakumaa) no siis maajas lapas? :)

Uzspied uz preces un tur vienmer ir saraxtiti izmeri ari cm. Nem un izmeri tad ari zinasi kadu tev vaig pasutit !

> Modīgā25

Preču miksēšana notiek tā, ka atver šo izvēlēto auskaru pārdevēja lapu un izvēlies preces par 10$ un pasūti visu kopā :)

Mēs ļoti daudz sūtam bērnam drēbītes un rotaļlietas, sev un vīram pulksteņus, rotas un drēbes sev, vīram pasūtīju Ralfa Lorēna džemperi par 9 Lati - kvalitāte perfekta :) Nav nācies vilties, tikai ar to, ja prece nav pieejama vai kādu citu iemeslu dēļ nevar piegādāt, tad jāgaida naudiņas atgriešana utt :)

Piekrītu,ka sūtot tieši drēbes , ir izmesta ļoti liela nauda, bet protams ir bijušas arī ļoti labas lietas, kā piemēram ļoti skaista kleita ,kura izmaksāja vien 12 ls :) Ja prot meklēt un lasīt ,var atrast arī labas un kvalitatīvas mantas par mazu summu :)

> Diāna Normunds Paula

Mani tieši interesē drēbes bērniem - kā ar to kvalitāti? Un izmēru atbilstību?

Izmēri atbilst precīzi, man ļoti patīk aliexpress , kad pie visiem izmeriem ir smuki un precīzi uzrakstīts cm :) Bet nu ieteiktu pameklēt citu adresi sūtīšanai, jo  pirmkaart materiaals un krasa varetu pat teikt vienmer atskiras.. ( vienu reizi pa visiem shiem sutijumiem man atnaca prece tieshi tada kaadu pasutiju) un otrkart, nezeligi vēlu nak, briziem gaidju 2 meneshus un taa pat neka neatnaca .. nu tiesham neiteiktu, jo ljoti slikta pieredzet, bet tas tik mans tads vertejusm no mana personiga skata punkta :)

Ja sūta tagad, diez līdz Ziemassvētkiem var sagaidīt kādu preci... domājot par dāvanām Vēsais

> Ronja

50:50, teorētiski vajadzetu paspēt, BET, diez vai Tu vienīgā sūtīsi un var iestrēgt korķos vai pazust pa ceļam..

Pasūtīju jaku, izmērs neatbilst. Pārējais gan ir prīmā

Lielākais mīnuss laikam ir tas, ka paiet apm pusotrs mēnesis, kamēr prece atnāk, nu, vismaz bezmaksas piegādei. Tāpēc tas ir stulbi. Bet takā cenas tur ir ļoti mazas, tad jau var pagaidīt :D

11 - 20 с 392