Dalāmies pieredzē ar pirkumiem no aliexpress.com! - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Dalāmies pieredzē ar pirkumiem no aliexpress.com!

Sveikas!

Dalāmies pieredzē, minot linkus uz pārdevējiem/ precēm, kuras vērts iegādāties ali vai gluži otrādi, no kā vajadzētu izvairīties Smejošs

392 Ответы

Manuprāt, vienkārši ir jāpavada diezgan ilgs laiks, lai atrastu ko patiešām labu par lētām cenām, tā man sakrājies vesels kalns pasūtījumu no turienes, pa vidam bijuši brāķi un, protams, arī labas lietas. 

Bet, kad iekš aliexpress atradu identisku blūzīti, kas maksāja 16 dolārus, bet es tādu pirku Latvijā par 20 ls, sapratu, ka man arī būs stipri jāpiedomā pie tā, kas tiek pirkts mūsu veikalos par krietni augstāku cenu, un tad seko nākamais jautājums - kur šī nauda tiek izmesta vējā vairāk.

Šajā aliexpress esmu atradusi arī preces, kas par augstākām cenām tiek pārdotas, piemēram, arī iemīļotajā asos.com.

Pagaidām vislielākais mīnuss no manas puses ir par piegādes laikiem, man tie liekas pārak gari :(

> vinnijs

PAr to blūzīti - pirku viņu ZĀRĀ :D

Tām, kurām krievu valoda nav sveša, var palasīt - www.aliblog.ru. Man patīk, ka tur ir nobildētas reālās bildes, ko cilvēki ir saņēmuši. Arī citos Krievijas portālos var atrast atsauksmes ar bildēm, jo, cik pati esmu ievērojusi, no Krievijas meitenes daudz sūta. Pati tagad pasūtīju vienu kleitu - gaidu :) Pirms tam izlasīju gan lietotāju atsauksmes un reitingus. Tiesa kleita, salīdzinoši ar tām cenām, nebija no lētajām. Izmaksāja 28ls.

P.S. arī šajā portālā esmu redzējusi, ka meitenes pārdod preces, kuras var atrast aliexpress, tikai pa dārgākām naudiņām nekā reāli maksā :)

Hei, māmiņas! Variet ieteikt konkrētus pārdevējus (ar linkiem), pie kuriem var iepirkt labas drēbes zīdaiņiem?

Исправлено 07.02.2014 13:30

Neatbilst izmēri ,uz savu xs izm sūtiju Lizm košu virsjaku  un arī tas pa mazu bija derēja 10 gadīgai meitenei,draudzene sūtija sev 3daļigo kostīmu un ar nederēja .Ilgi jāgaida saņemšana!

Kaa ar izmaksaam, pasuutot no shii veikala, vai nav jaamaksaa muitas nodeva vai kaada papildus maksa, lai sanjemtu preci?

Es sūtīju tur svārkus,ādas somu un atmiņas karti.Ar visu esmu apmierināta:)

aiii, nu nav jau tik traki... vairakas preces esmu sutijusi un viss atbilst tam ko velejos sagaidit... bernam gan zabacinji bij sutiti,gan kombinezons utt... j'a, protams,gadaas brakji, bet ne man... odnaklassnikos ir grupa kur tiek stastits par aliexpresa precem un cilveki raksta atsauksmes un liek foto ar atsutito.... un brakju foto... :)

man vairak interese vai kada ir sutijusi PROM DRESS vai WEDDING DRESS no aliexpresa?

21 - 30 с 392