Dalāmies pieredzē ar pirkumiem no aliexpress.com! - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Dalāmies pieredzē ar pirkumiem no aliexpress.com!

Sveikas!

Dalāmies pieredzē, minot linkus uz pārdevējiem/ precēm, kuras vērts iegādāties ali vai gluži otrādi, no kā vajadzētu izvairīties Smejošs

392 Ответы

v

VAI KADA IR SUTIJUSI KO LIELAKU PAR APGERBU UN ROTAM?

Kada bija prece un sanemsana? Paldies

> Dana Blauduma

VAI KADA IR SUTIJUSI KO LIELAKU PAR APGERBU UN ROTAM?

Kada bija prece un sanemsana? Paldies

ar ko doma ,ko lielaku? tehniku? tad muita vel tev pie sanemsanas bus jamaksa,un iesmereja braki.lai gan atsauksmes labas.

> eliii

Varbūt kāda ir pasūtījusi sieviešu CALVIN KLEIN apakšbikses,uz kurām arī ir rakstīts CALVIN KLEIN?! :) Priecāšos,ja padalīsies ar mani :) 

Tāpat arī ar RAY BAN saulesbrillēm-wayfarer stila,ne aviatoru :) 

Man ir CK apeniites no ali. Nezinu,materiaals foršs,viss kaa bildee, bet manam S izmeera dibenam viņu L liekas par mazu :) taa i staav apeniites skapii :) 

Nu ko, nopirku šito džemperīti

http://ru.aliexpress.com/item/selljimshop-2014-Women-Backless-Long-Sleeve-Embroidery-Lace-Crochet-Shirt-Top-Blouse-jimshoppingFree-Shipping-Wholesales/32240435316.html?recommendVersion=1

tiesa, pirku pa 5.28 eur, ņēmu L izmēru ar domau, ka S/M būtu jāder :) gaidīju, gaidīju un..

ha, xs/s laikam.. droši var pieteikties, ja interesē, pa 5 eur atdošu..

tiko pastā izņēmu, pamērīju, birkas nav un nebija, bet jauns ir..

Sutu loti biezi no Aliexpress,esmu vienmer palikusi apmierinata:)

Sutu gan sev gan savam viram:)

sodien sanemu klasiskas bikses,laba kvalitate.viegls audums.atbilda izmeram

> mujerperfecta

http://www.aliexpress.com/item/Soft-shell-tactical-gloves-thermal-fleece-camouflage-gloves-military-fishing-army-riding-combat-gloves-full-finger/2049036566.html

sis pardevejs,atri piegada un prece kvalitativa.nu tas ir tas kas musu gimene ir aktuals.Smejošs

pārdevējs pats neko nepiegādā. piegādā pasts. un tā ir liela atšķirība, ko daudzi negrib saprast.

paceļu

Somiņas noteiktu neiesaku pirkt Ali. Sūtiju no lētā gala,gan no dārgā gala pilnīgs s...  kvalitāte.

321 - 330 с 392