Dalāmies pieredzē ar pirkumiem no aliexpress.com! - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Dalāmies pieredzē ar pirkumiem no aliexpress.com!

Sveikas!

Dalāmies pieredzē, minot linkus uz pārdevējiem/ precēm, kuras vērts iegādāties ali vai gluži otrādi, no kā vajadzētu izvairīties Smejošs

392 Ответы

> NATALI_88

Somiņas noteiktu neiesaku pirkt Ali. Sūtiju no lētā gala,gan no dārgā gala pilnīgs s...  kvalitāte.

Es gan tā neteiktu. Es nopirku vienu somu par 16 EUR  ali un jau gadu ikdienā ar to staigāju.Vēl tagad nepateiksi,ka viņa ir tik daudz izmantota.. Soma ir apmēram a4 formāta un neteikšu,ka nēsāju tikai maku vai telefonu.. Soma diez gan smagumu ir nesusi. :D

> Sigita

> NATALI_88

Somiņas noteiktu neiesaku pirkt Ali. Sūtiju no lētā gala,gan no dārgā gala pilnīgs s...  kvalitāte.

Es gan tā neteiktu. Es nopirku vienu somu par 16 EUR  ali un jau gadu ikdienā ar to staigāju.Vēl tagad nepateiksi,ka viņa ir tik daudz izmantota.. Soma ir apmēram a4 formāta un neteikšu,ka nēsāju tikai maku vai telefonu.. Soma diez gan smagumu ir nesusi. :D

Somas,kuram ravejsledzejam virsum ir kakitis atri saplisis. Tas piekarins nokritis visdrizak jau pirmaja reize, ja rokturi ir no metala kedem ieliekot 1l pudeli saplisis rokturi. Ja ir samts tas naks nost, un rokturi ari atri nodraskasies. 

Исправлено 25.07.2015 14:31

Domāju, ka ir labi pačatot ar tiem pārdevējiem - viņi godīgi pateiks, ka tā prece nav īsta, tas ir viltojums, pēc cik ilga laika to varēs «norakstīt» [...] Vismaz man tā pateica. Daži labi. Par izmēriem - viņi (pārdevēji) ļoti labi varēs ieteikt izmēru. Nopirku legingus - izmērs atbilst 100%. Gribēju ņemt par izmēru mazāku - teica, lai ņemu tomēr par vienu lielāku. Noriskēju. Paņēmu. Super. 

tehniku manuprat ir verts iegadaties jo ir iespeja labi noekonomet bet drebes gan ne kvalitate ne visai

pasutiju auskarus atnaca pacina bet auskaru ieksa nebija :(

esmu noverojusi ka drebes ir sliktas kvalitates,sintetiskie audumi parsvara,bet somas gan ir labas jau otru pasutiju,tiesa gan vajag pirkt virs 20 eur,letakas gan ne

Исправлено 25.07.2015 15:04

Jā. Meitenes, runājot par tehniku. Jūs jau noteikti ziniet, ka iekš ALI ir tāda iespēja...

Proti - uzlikt, no kurienes Jūs vēlaties pasūtīt. No Uk? Nekādu problēmu. Tas ir iespējams. :)

Atnāks 5-10 dienu laikā. Izmaksas? Lētāk nedaudz / Dārgāk nedaudz. Piegāde? Dažos gadījumos mazliet jāpiemaksā. :) Dažos nē.

Piemēram.. Android 4.2 A23 Dual Core 1.5GHz Q88 II 7 inch Tablet PC 800 x 480 Dual Camera 3000mAh 8GB WIFI OTG Red

Citos gadījumos nav 5,00 EUR piegāde. Kā kuru reizi. Es kādu laiku šo skatoties - atradu arī to, ka sūta no UK par brīvu. :) Ja labi pameklē, arī var ko tādu sameklēt. He.

Pagaidām viss, ko esmu sūtījusi ir atnācis labā kvalitātē un apmierinājis. Nemēdzu sūtīt tur apģērbu, bet vienreiz sūtīju žaketīti un kleitu - žakete vispār nozuda un kleita atnāca uz kādu S izmēru, kas man galīgi neder. Ir nozudis viens pulkstenis, bet naudu pārdevējs negribēja atdot vai nosūtīt jaunu pulksteni. Viss apmierina tikai nepatīk, ka piegāde ir tik ilga. Smaidīgs

> Dažādi .

Pagaidām viss, ko esmu sūtījusi ir atnācis labā kvalitātē un apmierinājis. Nemēdzu sūtīt tur apģērbu, bet vienreiz sūtīju žaketīti un kleitu - žakete vispār nozuda un kleita atnāca uz kādu S izmēru, kas man galīgi neder. Ir nozudis viens pulkstenis, bet naudu pārdevējs negribēja atdot vai nosūtīt jaunu pulksteni. Viss apmierina tikai nepatīk, ka piegāde ir tik ilga. Smaidīgs

7-10 dienas ir ilgi?

Исправлено 25.07.2015 16:53

> sunnyy

> Dažādi .

7-10 dienas ir ilgi?

Kautko nejauc? Smejošs Aptuveni tur nāk mēnesi prece.. 

331 - 340 с 392