Dalāmies pieredzē ar pirkumiem no aliexpress.com! - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Dalāmies pieredzē ar pirkumiem no aliexpress.com!

Sveikas!

Dalāmies pieredzē, minot linkus uz pārdevējiem/ precēm, kuras vērts iegādāties ali vai gluži otrādi, no kā vajadzētu izvairīties Smejošs

392 Ответы

> Dažādi .

> sunnyy

> Dažādi .

Pagaidām viss, ko esmu sūtījusi ir atnācis labā kvalitātē un apmierinājis. Nemēdzu sūtīt tur apģērbu, bet vienreiz sūtīju žaketīti un kleitu - žakete vispār nozuda un kleita atnāca uz kādu S izmēru, kas man galīgi neder. Ir nozudis viens pulkstenis, bet naudu pārdevējs negribēja atdot vai nosūtīt jaunu pulksteni. Viss apmierina tikai nepatīk, ka piegāde ir tik ilga. Smaidīgs

7-10 dienas ir ilgi?

Kautko nejauc? Smejošs Aptuveni tur nāk mēnesi prece.. 

Labots: šodien, 16:53

Pilnīgi noteikti, ka nē. :)

> sunnyy

Jā. Meitenes, runājot par tehniku. Jūs jau noteikti ziniet, ka iekš ALI ir tāda iespēja...

Proti - uzlikt, no kurienes Jūs vēlaties pasūtīt. No Uk? Nekādu problēmu. Tas ir iespējams. :)

Atnāks 5-10 dienu laikā. Izmaksas? Lētāk nedaudz / Dārgāk nedaudz. Piegāde? Dažos gadījumos mazliet jāpiemaksā. :) Dažos nē.

Piemēram.. Android 4.2 A23 Dual Core 1.5GHz Q88 II 7 inch Tablet PC 800 x 480 Dual Camera 3000mAh 8GB WIFI OTG Red

Citos gadījumos nav 5,00 EUR piegāde. Kā kuru reizi. Es kādu laiku šo skatoties - atradu arī to, ka sūta no UK par brīvu. :) Ja labi pameklē, arī var ko tādu sameklēt. He.

Labots: šodien, 15:04

ja vari ludzu iemet linku tiesi sim kur so atradi

Исправлено 25.07.2015 18:47

Iekš ALĪ. Kad skaties pie precēm. Piemēram, šeit. Izvēlies Otrajā laukā (Ship from) UK. Pārlādēsies lapa. Tad tikai nomaini cenu uz EUR. Izvēlies opciju - zemākā cena. Un aiziet. Ja vēl kādi jautājumi - raksti. Pamācības citur nav - es uztaisiju bilžas un saliku skapī. Otrais solis.  Kā jau bildē parādīts - izvēlies preci. Izvēlies krāsu, no kurienes gribi sūtīt, izvēlies piegādātāju, preču daudzumu.. Tas arī viss. Pērc nost. Ievēro tikai piegādes maksu. :) Dažreiz no Vācijas pat izdevīgāk sūtīt ne kā no UK. Un tā tālāk..

Sveiki! Šodien atnāca "converse" kedas, esmu apmierināta, tiešām!Vēsais

Pasūtīju tādu galaktikas mugursomu, ņemšu līdzi kā rokas bagāžu lidmašīnā 

http://s.click.aliexpress.com/e/yRVBUzRzz

Sveiki meitenes ! gribu pasutiit no aliexpress pirmo reizi :) daži saka ka labi bet daži saka ka pazud prece , atnak citi izmeri nevis tie ko pasutiji utt ! Vai ir kada meitene kura regulari ieperkas aliexpress.com?  gribetu satikties lai uszinatu ka pareizi pasutit , ko jaskatas lai nepiešmauktu ! 

Labak butu ja butu no Dreiļiņem vai Pļavniekiem !!

Sveikas, es diezgan regulāri pasūtu! :) galvenais ir lasīt atsauksmes. Ja ir daudz un labas - droši var sūtīt. Apģērbam noteikti jāņem 2 izmērus lielāks. Ja ir S, tad sūti L. Ja M, tad XL. Ja L tad XXL. Ar bižutēriju iegrābtiea nevar, tā ir ļoti kvalitatīva tur un par lētām naudiņām. Apaviem noteikti skaties iekšpēdas garumu, nevis izmēru!

Veiksmīgu pirkumu!

Исправлено 05.09.2015 23:48

> kurdyieva

Sveikas, es diezgan regulāri pasūtu! :) galvenais ir lasīt atsauksmes. Ja ir daudz un labas - droši var sūtīt. Apģērbam noteikti jāņem 2 izmērus lielāks. Ja ir S, tad sūti L. Ja M, tad XL. Ja L tad XXL. Ar bižutēriju iegrābtiea nevar, tā ir ļoti kvalitatīva tur un par lētām naudiņām. Apaviem noteikti skaties iekšpēdas garumu, nevis izmēru!

Veiksmīgu pirkumu!

Par izmēriem nepiekritīšu - jāņem pēc tabulas centimetriem un tikai tad, ja ir šaubas, vai derēs, tad jāņem 1 izmērs uz augšu. Ir gadījies sūtīt sev gan S, gan XXL izmēru (pārsvarā gan sanāk ņemt tikai 1 izmēru lielāku), abi derēja kā vajag. Daudz par izmēru un pašu preci var redzēt pēc atsauksmēm, ja uzej uz preces un jau augšā uzspied "Feedback", tad rādīs vairāk bildes no tām, kas atsaukmēs ieliktas nekā tad, ja lapu vnk norullēs uz leju līdz atsauksmēm.

Sūtīju kleitu pēc centimetriem.. atnāca daudz par mazu. Arī tam nevar uzticēties:D man šķiet, ka apģěrbs ir tāda laimes spēle tur. Tagad gaidu blūzi un kleitu, kad atnāks, varēšu iemest te :)

> sunnyy

Jā. Meitenes, runājot par tehniku. Jūs jau noteikti ziniet, ka iekš ALI ir tāda iespēja...

Proti - uzlikt, no kurienes Jūs vēlaties pasūtīt. No Uk? Nekādu problēmu. Tas ir iespējams. :)

Atnāks 5-10 dienu laikā. Izmaksas? Lētāk nedaudz / Dārgāk nedaudz. Piegāde? Dažos gadījumos mazliet jāpiemaksā. :) Dažos nē.

Piemēram.. Android 4.2 A23 Dual Core 1.5GHz Q88 II 7 inch Tablet PC 800 x 480 Dual Camera 3000mAh 8GB WIFI OTG Red

Citos gadījumos nav 5,00 EUR piegāde. Kā kuru reizi. Es kādu laiku šo skatoties - atradu arī to, ka sūta no UK par brīvu. :) Ja labi pameklē, arī var ko tādu sameklēt. He.

Labots: 25.07.2015 15:04

nekādi neizdodas atrast to ship form:(

341 - 350 с 392