Dalāmies pieredzē ar pirkumiem no aliexpress.com! - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Dalāmies pieredzē ar pirkumiem no aliexpress.com!

Sveikas!

Dalāmies pieredzē, minot linkus uz pārdevējiem/ precēm, kuras vērts iegādāties ali vai gluži otrādi, no kā vajadzētu izvairīties Smejošs

392 Ответы

clothes

Čau. Skatos, ka atkal esmu šeit vajadzīgs. Tas mani priecē.

1. Aizej uz Ali. Ieej iekšā portālā.

2. Piespied uz Computer & Office.

3. Piemēram - izvēlies printerus...

4. Piespied uz viņiem.

5. Redzēsi...

Исправлено 06.09.2015 23:06

Pie tehnikas kā tādas vajadzētu būt: (Šajā gadījumā izvēlējos nejaušu planšetu)

Piezīme.. Ne visu tehniku var sūtīt caur UK un tā tālāk. Ko tieši vēlies pasūtīt?! :)

* Pievērs uzmanību piegādes izmaksām! (Piemēram - planšetēm)

Šeit par piemēru ņēmu Spāniju.

ESP + 5,77 EUR

UK + 5 līdz 9,61 Eur

DE + līdz 9,61 Eur

Dažos gadījumos piedāvā piegādi pilnīgi bezmaksas.

Jāpiebilst, ka piegāde ir iespējama atsevišķām precēm pat no tālās Austrālijas...

Runājot par apģērbiem un atlaidēm.. Nedod pārdevējs atlaidi? Kad atnāk prece - pasakiet, ka neder. Tur tāda un šāda problēma. Jāmāk ko sarunāt. Var dabūt līdz 6,00 Eur atpakaļ. Protams, ka tā lieta der lieliski. :) Tas ir viens veids, kā dabūt pašiem savu «atlaidi» ... Ja pārdevējs precei nepiedāvā % atlaidi. Ar viņiem visu var sarunāt. :) Protams - ne uz visām precēm. Lai veicās... Jo viņi negrib, lai ierakstiet sliktu atsauksmi viņu profilos....

Šo es vispār nesaprotu, kādēļ tik cūciski jārīkojas? Tādēļ nav brīnums, ka daudzi pārdvēji nevēlas neko sūtīt uz Latviju, jo saka, ka ar latviešiem vienmēr esot daudz problēmu. Ja pārdevējs atsūta normālu preci par Tevis izvēlēto cenu, kurai Tu piekrīti, pirms pirkuma, tad kādēļ tāds cūcības kalngals, ka jāmelo, lai atmestu pāris eiro negodīgā ceļā? Vai tādā pat veidā darbojas stratēģija arī šeit skapī? Kur palikusi elementāra cieņa pret citiem?

Skumji.

Esmu šo to sūtījusi - nekas izcils tas nav. Apģērbiem jāņem vērā, ka izmēri ir mazāki kā EU saprotam. Kvalitāte pārsvarā slikta, somām un jakām rāvējslēdzēji būs jāpāršuj.

Jāizvēlas normāli pārdevēji, nevis kapeiku lupatu kaktu tirgotāji, tad nebūs nekas jāpāršuj. Katrs pats ir savas laimes kalējs. Pērkot par kapeikām, smieklīgi runāt par kvalitāti.

> sunnyy

clothes

Čau. Skatos, ka atkal esmu šeit vajadzīgs. Tas mani priecē.

1. Aizej uz Ali. Ieej iekšā portālā.

2. Piespied uz Computer & Office.

3. Piemēram - izvēlies printerus...

4. Piespied uz viņiem.

5. Redzēsi...

Liels paldies!

> sunnyy

Runājot par apģērbiem un atlaidēm.. Nedod pārdevējs atlaidi? Kad atnāk prece - pasakiet, ka neder. Tur tāda un šāda problēma. Jāmāk ko sarunāt. Var dabūt līdz 6,00 Eur atpakaļ. Protams, ka tā lieta der lieliski. :) Tas ir viens veids, kā dabūt pašiem savu «atlaidi» ... Ja pārdevējs precei nepiedāvā % atlaidi. Ar viņiem visu var sarunāt. :) Protams - ne uz visām precēm. Lai veicās... Jo viņi negrib, lai ierakstiet sliktu atsauksmi viņu profilos....

Ta rīkoties gan nav labi neatkarīgi no kā Tu pērc. Ja prece der, patik, nav bojāta, tad nevajag čakarēt citus. Jo atsauksmes dod iemeslu citiem novērtēt preci un tas var būt noteicošais faktors kādēļ pasūtīt vai nē. Iedomājies, varbūt Tev patiks kāda kleita, bet būs cilveki ka Tu, kas ari liks šādas nepatiesas atsauksmes, lai dabutu pāris eiro atpakaļ, un Tu tādēl vari palaist garām skaistu kleitu.

Vārds vārdā visam piekrītu.

> Miss Damn

Šo es vispār nesaprotu, kādēļ tik cūciski jārīkojas? Tādēļ nav brīnums, ka daudzi pārdvēji nevēlas neko sūtīt uz Latviju, jo saka, ka ar latviešiem vienmēr esot daudz problēmu. Ja pārdevējs atsūta normālu preci par Tevis izvēlēto cenu, kurai Tu piekrīti, pirms pirkuma, tad kādēļ tāds cūcības kalngals, ka jāmelo, lai atmestu pāris eiro negodīgā ceļā? Vai tādā pat veidā darbojas stratēģija arī šeit skapī? Kur palikusi elementāra cieņa pret citiem?

Skumji.

Esmu sajūsmā šodien saņēmu mākslīgās kažokādas vestīti. Izmēru gan ņēmu lielāku, bet atnāca tieši kā bildē un derēja. Preci gaidīju vien 3 nedēļas un vestes cena bija 9 eiro.

Pirms tam ar daudz ko esmu sūtījusi un viss ir apmierinājis un atnācis kā vajag un pat atbilst bildei.

351 - 360 с 392