Dalāmies pieredzē ar pirkumiem no aliexpress.com! - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Dalāmies pieredzē ar pirkumiem no aliexpress.com!

Sveikas!

Dalāmies pieredzē, minot linkus uz pārdevējiem/ precēm, kuras vērts iegādāties ali vai gluži otrādi, no kā vajadzētu izvairīties Smejošs

392 Ответы

Sveiki, esmu te nesen, un arī saku labus vārdus par šo veikalu. Piekrītu, ir jālas aatsauksmes un apģērbu izmēri nesakrīt visiem pārdevējiem. Ir jāmēra un jāizlasa. Sūtu regulāri. UN esmu apmierināta ar precēm.

Tas nav nekāds veikals.

> Margueritte

Tas nav nekāds veikals.

Pareizi!:DD Tas nav veikals, tas ir restorāns!:D

> Agnese

Esmu sajūsmā šodien saņēmu mākslīgās kažokādas vestīti. Izmēru gan ņēmu lielāku, bet atnāca tieši kā bildē un derēja. Preci gaidīju vien 3 nedēļas un vestes cena bija 9 eiro.

Pirms tam ar daudz ko esmu sūtījusi un viss ir apmierinājis un atnācis kā vajag un pat atbilst bildei.

var bildīti apskatīt?

Kāda pieredze ar APAVU pasūtīšanu aliexpress? Kvalitāte, izmēri?

Sūtīju zābakus rudenim, bija Ok, tikai papēdis ļoti ātri nonēsājās

Исправлено 31.03.2016 21:31

Tikko saņemu bikses, izvēlējos tirgotāju ar gana labām atsauksmēm un par vidēju cenu, bet bez atsauksmēm par konkrētajām biksēm.tā ka esmu vīlusies,ka šoreiz samaksājot vairāk tomēr neatmaksājās un kvalitāte ir nu vismaz puscena no samaksātā, varbūt arī uzvilktu tās bikses, bet pa mājām drīzāk. Bērnam gan esmu pasūtījusi no dažādiem pārdevējiem un apģērbs nav īpaši licis vilties -cena atbilst kvalitātei.pieaugušo apģerbs gan kaut kā netrāpās,kā gribetos. Par apaviem-pasūtīju zābakus, pāris reizes uzvilku, ātri svīda kājas un vīrs teica,ka reāli smirdot pēc saldeniem sieriņiem pat pēc kārtīgas mazgāšanas-lieki teikt,ka zābakus izmetu (jā,pat nenodevu labdarībā!)

Šodien saņēmu džinsas uz savu  lielizmēru UK 20. Kolosālas! Un klāt nopirku topu- kolosāls. Viss par baigajām kapeikām, var teikt, salīdzinot ar veikaliem pilsētā!

Zābakus valkāju visu ziemu, ļoti teicami. Visu pirku pie pārdevējiem ,kam uz attiecīgo preci bija atsauksmes no krievietēm ar labiem vārdiem. Arī veļu, blūzes. Man liels izmērs, tur pārdevējs visu pārmēra un atbild cik kas plats! Protams galvenais visā ir atsauksmes!!!

uhh,pasutiju 16.februari lainerus 2,un vel nav atnakushi man kkur pazudusi ir:(,kau tvai pagajuso nedelaa biju citu preciti pasutijusi ,un pat nedela pagaja ta precite atnaca bet tie laineri kkur pazudusi ir man.:((

uhh,pasutiju 16.februari lainerus 2,un vel nav atnakushi man kkur pazudusi ir:(,kau tvai pagajuso nedelaa biju citu preciti pasutijusi ,un pat nedela pagaja ta precite atnaca bet tie laineri kkur pazudusi ir man.:((

361 - 370 с 392