Dalāmies pieredzē ar pirkumiem no aliexpress.com! - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Dalāmies pieredzē ar pirkumiem no aliexpress.com!

Sveikas!

Dalāmies pieredzē, minot linkus uz pārdevējiem/ precēm, kuras vērts iegādāties ali vai gluži otrādi, no kā vajadzētu izvairīties Smejošs

392 Ответы

Saulite,es no 02 februāra gaidu 4 paciņas.;(

Par eliecpress vidmaz pagaidam ir labas atdauksmes, tik jabut uzmanigiem pirms konkretas preces sutisanas.

Galvenais skatīties atsauksmēs, ja vērtējums ir labs, tad viss ticamāk ar preci arī būs OK

Tur var nopirkt labu,lētu skaistu bižutēriju man patīk.

> Beta

Kāda pieredze ar APAVU pasūtīšanu aliexpress? Kvalitāte, izmēri?

vairakas reizes sutiju apavus, izmers un apraksts atbilst rakstitam, kvalitate ari ka vajag, letos variantus nekad nesutu.

vienu reizi gan atnaca ar defektu, bet atverot stridu  dabuju 90% summas atpakal konta

> Beta

vairakas reizes sutiju apavus, izmers un apraksts atbilst rakstitam, kvalitate ari ka vajag, letos variantus nekad nesutu.

vienu reizi gan atnaca ar defektu, bet atverot stridu  dabuju 90% summas atpakal konta

> Beta

Исправлено 14.04.2016 23:20

Pusotru menesi gaidiju Led apavus no Aliexpress. Prasiju pardevejam izmeru, kursh atbilst eiropas 38, man uzrakstija ka tas ir pec vinju tabulas usa 7, atnaca man kurpes -rakstits 39 izmers(un klat usa 6,5) reaali kaa 40 eiropas izmers( tagad nezinu ko iesakt ar shiem apaviem-pashai man 39 izmers, meitai 37,5-38-meita tik loti gaidija shis kurpes) .

Varbut kaadai ari ir no aliexpress, bet 38izmers  shadas-un pashai nedereja???labprat iegadatos , bet bez uzcenojuma, jo zinu kada ir to cena. Latvijaa ir pieejamas vienaa majaslapaa-bet tieshi divreiz dargaakas.

Te varat apskatit manu video, kadas kurpes atnaca man no aliexpress! (man patiik-interesantas)

https://www.youtube.com/watch?v=88AOgFlgdv8

Исправлено 14.04.2016 23:19

Pusotru menesi gaidiju Led apavus no Aliexpress. Prasiju pardevejam izmeru, kursh atbilst eiropas 38, man uzrakstija ka tas ir pec vinju tabulas usa 7, atnaca man kurpes -rakstits 39 izmers(un klat usa 6,5) reaali kaa 40 eiropas izmers( tagad nezinu ko iesakt ar shiem apaviem-pashai man 39 izmers, meitai 37,5-38-meita tik loti gaidija shis kurpes) .

Varbut kaadai ari ir no aliexpress, bet 38izmers  shadas-un pashai nedereja???labprat iegadatos , bet bez uzcenojuma, jo zinu kada ir to cena. Latvijaa ir pieejamas vienaa majaslapaa-bet tieshi divreiz dargaakas.

Te varat apskatit manu video, kadas kurpes atnaca man no aliexpress! (man patiik-interesantas)

https://www.youtube.com/watch?v=88AOgFlgdv8

Pasutiju 2 parus auskariņus viena paciņa atnaca ar auskariem adus nemaz nebiju pasutijusi a tora paciņa vispar tukša :( biju loti vilusies

371 - 380 с 392