Dalāmies pieredzē ar pirkumiem no aliexpress.com! - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Dalāmies pieredzē ar pirkumiem no aliexpress.com!

Sveikas!

Dalāmies pieredzē, minot linkus uz pārdevējiem/ precēm, kuras vērts iegādāties ali vai gluži otrādi, no kā vajadzētu izvairīties Smejošs

392 Ответы

> pucheitja

aiii, nu nav jau tik traki... vairakas preces esmu sutijusi un viss atbilst tam ko velejos sagaidit... bernam gan zabacinji bij sutiti,gan kombinezons utt... j'a, protams,gadaas brakji, bet ne man... odnaklassnikos ir grupa kur tiek stastits par aliexpresa precem un cilveki raksta atsauksmes un liek foto ar atsutito.... un brakju foto... :)

vai pie preces saņemšanas nav jaamaksaa muitas nodoklis? varbuut tagad kas mainiijies, bet agraak, pasuutot preces no Kjiinas, par taam jaamaksaa nodoklis + atmuitoshana utt. vai no aliexpres pasuutot ir kaadi papildus izdevumi?

> Littleme

Viņi sūta to kaa gift un tad muitas nodokļi nav jaamaksaa.

> Littleme

> pucheitja

aiii, nu nav jau tik traki... vairakas preces esmu sutijusi un viss atbilst tam ko velejos sagaidit... bernam gan zabacinji bij sutiti,gan kombinezons utt... j'a, protams,gadaas brakji, bet ne man... odnaklassnikos ir grupa kur tiek stastits par aliexpresa precem un cilveki raksta atsauksmes un liek foto ar atsutito.... un brakju foto... :)

vai pie preces saņemšanas nav jaamaksaa muitas nodoklis? varbuut tagad kas mainiijies, bet agraak, pasuutot preces no Kjiinas, par taam jaamaksaa nodoklis + atmuitoshana utt. vai no aliexpres pasuutot ir kaadi papildus izdevumi?

preces vērtība pasta sūtījumiem no tresajām valstīm nedrīkts pārsniegt 150eur, lai nav muitas nodoklis jāmaksā un 22eur nevar parsniegt,lai PVN nebūtu jāmaksā.

http://www.vid.gov.lv/default.aspx?tabid=9&id=4925&hl=1&mod=33

esmu paratsi pārdevējam lugusi,lai norāda preču vērtibu zem tiem 22 eur 

paldies par info :)

Sveika! Jā sūtījām kvalitāte ir ok un tā.

Sveika. Man arī viss ir bijis ok. Cena atbilst kvalitaatei. Tik vienīgi saistība ar Ķīniešu jauno gadu bija ilgaak jaapagaida, kamēr izsūtīs sūtijumu

Pēdējās 4 paciņas gaidīju 70-80 dienas un biju vīlusies saņemtajā. Viennozīmīgi eBay labāks.

vajag vnk uzmanigi apskatit pie konkretas preces kads reitings un atsauksmes ir tam pardevejam...jo lielakas jo labak...bet kad ir 100% tad ari nav labi...vislakak 96-98%...un pasas atsauksmes...nu konkreti pardeveja profils jaskatas... vismaz es ta daru...

Pilniigi piekriitu Inky Ebay labaks un labaks tieshi vaacu Ebay.de. Tur vismaz juus naudu dabusiet atpakalj ja neko neatsuuta. 

Kiinieshi peerk reitingus,peerk jau gatavus akkauntus. Ta ka iegrabties var. Pasutiju tur savam mazulim apgerbus,ta arii nesanjeemu ne apgerbu,ne naudu atpakalj :((

Ja gribaas kaut ko no Kinas:)) tad jau labaak www.sammydress.com

Tik uzmanigi jaskatas izmeeri. Bet apgerbs tur ir normals,atbilst taam cenaam. Sev personigi es tur pasutiju sporta kostimu,nu jau gadu nesaju:) un piegaade arii bija diezgan aatra.

31 - 40 с 392