Dalāmies pieredzē ar pirkumiem no aliexpress.com! - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Dalāmies pieredzē ar pirkumiem no aliexpress.com!

Sveikas!

Dalāmies pieredzē, minot linkus uz pārdevējiem/ precēm, kuras vērts iegādāties ali vai gluži otrādi, no kā vajadzētu izvairīties Smejošs

392 Ответы

www.sammydress.com     Tur ir ljoti daudz bizhuterijas ( skaistas) auskari,gredzeni un t.t  .

Un cenas ljoti leetas. Arii pulkstenji smuki ,visadas rokaspraadzes....un viss bajgi leeti!!!

Man ir afigenna laba pieredze, ja velos preci, izlasu kartigi aprakstu, izmerus utt un atnak tieshi tas ko pasutiju)

protams, ja prece ir pa 5 usd, tad negaidiet super kvalitati, bet jau pa 9-15 usd ir viss ok, varat iechekot pedejos manus jaunumus )

Esmu sutijusi somas... diemzel, no trijam ko pasutiju, divas atnaca nepareizaja krasaa, nu vismaz no bildes loti atskiraas. Gaidiju kadus 2 menesus. Bet esmu ieverojusi, ka ebayaa ari ir ta pati prece, citreiz pat letaka. Pasutiju ari bernam rapuli, to gan neesmu sanemusi un naudu atpakl arii ne. 

Bet kā ar izmēriem... Piemēram, druadzenei tikko atnaca krekls-xxl.... Reali tirais S!

> Vita Dūra

Bet kā ar izmēriem... Piemēram, druadzenei tikko atnaca krekls-xxl.... Reali tirais S!

Jāskatās pēc tabulām, kas aprakstos vai jājautā pārdevējam personīgi, ja aprakstā mēri nav norādīti. Citreiz gadās sūtīt S, citreiz XXL. Bet ļoti bieži nāk līdzīgas preces nevis kā bildēs.

> ambercat69

Pilniigi piekriitu Inky Ebay labaks un labaks tieshi vaacu Ebay.de. Tur vismaz juus naudu dabusiet atpakalj ja neko neatsuuta. 

jā, ebay tadā ziņā uzticams. ari ja prece atnāk brākis, naudu atpaļ atgriež vai izsūta vietā jaunu.nemaz nerunājot,ja nesaņem vispār

> ambercat69

Kiinieshi peerk reitingus,peerk jau gatavus akkauntus. Ta ka iegrabties var. Pasutiju tur savam mazulim apgerbus,ta arii nesanjeemu ne apgerbu,ne naudu atpakalj :((

Ja gribaas kaut ko no Kinas:)) tad jau labaak www.sammydress.com

Tik uzmanigi jaskatas izmeeri. Bet apgerbs tur ir normals,atbilst taam cenaam. Sev personigi es tur pasutiju sporta kostimu,nu jau gadu nesaju:) un piegaade arii bija diezgan aatra.

kā var šinī aliexpress norēķināties? caur paypal?

> Salna

> ambercat69

Kiinieshi peerk reitingus,peerk jau gatavus akkauntus. Ta ka iegrabties var. Pasutiju tur savam mazulim apgerbus,ta arii nesanjeemu ne apgerbu,ne naudu atpakalj :((

Tik uzmanigi jaskatas izmeeri. Bet apgerbs tur ir normals,atbilst taam cenaam. Sev personigi es tur pasutiju sporta kostimu,nu jau gadu nesaju:) un piegaade arii bija diezgan aatra.

Jā, var norēķinaties gan ar karti, gan Paypal ;)

> Inky

> Salna

> ambercat69

Jā, var norēķinaties gan ar karti, gan Paypal ;)

ja jau caur paypal maksā, tad jau naudu atgūt cerībai jabūt

Bet viņiem it kā rakstīts mājaslapā, ka naudu at6griež atpakaļ, vai brāķus var sūtīt atpakaļ, un par to maksā pārdevējs.

http://www.aliexpress.com/buyerprotection/index.html

41 - 50 с 392