Dalāmies pieredzē ar pirkumiem no aliexpress.com! - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Dalāmies pieredzē ar pirkumiem no aliexpress.com!

Sveikas!

Dalāmies pieredzē, minot linkus uz pārdevējiem/ precēm, kuras vērts iegādāties ali vai gluži otrādi, no kā vajadzētu izvairīties Smejošs

392 Ответы

Mani apmierina šis i-net veikals. Vienīgais mīnuss,ka bildē izskatījās savadak. Pasutiju meteliti kuram rokas bija itka ada,bet kad atnaca pasutijums,tad bija pavisam cits audums.

Kā ir ar apmaksas iespējām? Cik saprotu, ka ar Paypal nevar samaksāt, bet tikai ar karti - vai no konta noņem papildus naudu par kartes apstrādi? Kādu summu?

Man atkal liekas stulbi,ka ja gribu sutit 20 auskaru parus, tad nevaru,jo kadu pari perkot,ajperk viss komplekts vai konkrets skaits....

> Ronja

Kā ir ar apmaksas iespējām? Cik saprotu, ka ar Paypal nevar samaksāt, bet tikai ar karti - vai no konta noņem papildus naudu par kartes apstrādi? Kādu summu?

kāda zina?

> Ronja

Nē,ja maksā pa tiešo no kartes,tad  nekādas papildus komisijas nav jāmaksā,bet PayPal gan ņem savus procentus,santīmos bija katram dolāram 3 vai 4 sant. pa virsu :)

> Vita Dūra

Man atkal liekas stulbi,ka ja gribu sutit 20 auskaru parus, tad nevaru,jo kadu pari perkot,ajperk viss komplekts vai konkrets skaits....

Ja pareizi sapatu Tavu domu,tad tur var norādīt vai vēlies ņemt vairākus pārus vai tikai vienu. Bet Tu raksti,ka vēlies sūtīt 20 pārus,bet jāpērk viss komplekts vai konkrēts skaits. Īsti nesapratu ,ko domāji.

Nu līdz šim viss ir bijis ok. Ja prece neatnāk uzrakstot vai pārdevējam vai caur "open disput" nauda vienmēr tiek atskaitīta atpakaļ vai arī jauna prece vietā,plus vēl citeiz ir klāt maza kompensācijas dāvaniņa :) vienreiz sūtīju pulksteni no aliexpress,neatnāca paredzētajis datumos,uzrakstīju pārdevējam,protams viņš piedāvāja atgriezt naudu atpakaļ,bet tā kā pulstenis  bija kā dāvana mammai,tad palūdzu,lai izsūta vēlreiz,beigās man atnāca 3 vienādi pulksteņi-tas,kas bija aizkavējies un tas,ko palūdzu,lai vēlreiz izsūta. Pārdevējs ielika otru klāt kā mierinājumu,lai necelru pretenzijas pret viņu. Ebayam bija kaut kas līdzīgs,tikai ar auskariem-atnāca 5 paciņas,plus vēl naudu atskaitīja,jo neviena neatnāca laikā :D neatnāca laikā,jo Ķīnā ik pa laikam notiek kaut kādi lieli svētki,kuru dēļ tiek pārtraukta visa pilsētu saimnieciskā darbība,tajās dienās viņi tikai ballējas,neviens nestrādā :D ja uzraujas tajā laikā,tad jā,sūtījums nāk.ļoti ilgi ;)

Man ir paziņas un kolēģi,kas tikai sūta no interneta visas preces un populārākais ir aliexpress, jo tur parokoties dziļāk bar atrast patiešām labus pārdevējus ar kvalitatīvām precēm, kuras ir nopērkamas tepat mūsu veikalos par daudz bargākām naudām.  Un ja paskatamies tā godīgi,tad viss tiek ražots Ķīnā,tikai viss ir atkarīgs no tā,kāda cena arī ir šai Ķīnas precei-jo dārgāka,jo labāka :) un ķīnieši būs gatavi līst uz vēdera,lai tikai Tu būtu apmierināts ar viņa servisu :)

sūtījusi vēl neesmu, taisos..

manīju, ka ir norāde - godīgumu garantē paypal, tāpat kā ebay..

Gribeju sutit pa 1 parim. Bet beigas janjem ,piemeram, 9. Vai ari tas bumbinjas kristalu, komplektu gribas, bet visas viena krasa! No katras nevar.

Es no aliexpress pasūtīju nike botes, esmu ļoti ļoti apmierinaata, izmēri jaaskataas pēc cm gan apaviem, gan apģērbiem. Vēl pasūtīju divus maciņus telefonam - arī ļoti laba kvalitaate. Tur viss ir atkarīgs no konkrēta paardevēja, kaa arī ebay. Bet mīnuss ir shipping - aizņem ilgaaku laiku nekaa ebay.

51 - 60 с 392