Dalāmies pieredzē ar pirkumiem no aliexpress.com! - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Dalāmies pieredzē ar pirkumiem no aliexpress.com!

Sveikas!

Dalāmies pieredzē, minot linkus uz pārdevējiem/ precēm, kuras vērts iegādāties ali vai gluži otrādi, no kā vajadzētu izvairīties Smejošs

392 Ответы

Es diezgan bieži  iepērkos aliexpress.Kopumā varu pateikt es esmu ļoti apmierināta.Protams bija pāris mantas neveiksmīgas,bet pārdevejs parasti iet uz kompromisu  un daļu  no naudas atgriež.Ir jāskatās kāds pārdevējam ir reitings un cik cilvēku nopirka konkrētu mantu.
Internēta ir speciālas mājas lapas,kur meitenes izliek bildes,kā īstenībā izskatās  drēbes no  aliexpress vai arī video youtube.com paskatīties. Tā es parasti arī izvēlos mantas.Man darbā meitenes ļoti bieži  vaicā kur es nopirku tik foršu žaķetīti,blūzīti vai somiņu.:)))

Paldies! Un kā ar nodokļiem - ir jāmaksā saņemot?  Aci miedzošs

Varbūt ir kāda kas tuvākajā laikā sūta kaut ko no šī saita? Labprāt pievienotos. :)

es tik pamanīju, ka ne visi pieņem paypal.. jeb nemāku pareizi skatīties?

man patīk, ka tur pilns ar LuisVuiton cluch pa 5 $ :D

Исправлено 07.03.2014 19:52

Pasūtīja no turienes svārkus zem ādasatnāca ļoti kvalitatīvaun skaistaPašlaik gaidu no turienes blūzi...

es esmu apmierinata, man berni moderni gerbti. daudz kas majas ir,tagad gaidu velosipedu:::: drebes labas. 

Esmu vismaz reizes 15 iepirkusies, nav ne vainas. Viens mīnuss- ilgi nāk prece un ļoti reti ir liela izmēra apavi sastopami, tādi smukiņi. Tā liekas ka ķīnieši ir tādi win rar cilvēciņi un es esmu milzene jo nēsāju 40 izm :) Bet sajūsmā esmu par lietiņām mājai- krāna uzga;liem kas spīd, par lāzeri, par tekstila precēm mājai.. par tādu cenu ir super! Vēsais

taka aliexpress ir tas pats, ka ebay varu teikt, ka var but kk griezi nosuts vai vel labak visparigi kelita ka topins.:D

Uz cik % pozitīvajiem feedback jūs skatāties, lai izsecinātu par preču kvalitāti? Varbūt variet ielikt linkus uz tirgotājiem, kurus esiet iecienījušas un atzinušas par kvalitatīviem?

> NATALI_88

Es diezgan bieži  iepērkos aliexpress.Kopumā varu pateikt es esmu ļoti apmierināta.Protams bija pāris mantas neveiksmīgas,bet pārdevejs parasti iet uz kompromisu  un daļu  no naudas atgriež.Ir jāskatās kāds pārdevējam ir reitings un cik cilvēku nopirka konkrētu mantu.
Internēta ir speciālas mājas lapas,kur meitenes izliek bildes,kā īstenībā izskatās  drēbes no  aliexpress vai arī video youtube.com paskatīties. Tā es parasti arī izvēlos mantas.Man darbā meitenes ļoti bieži  vaicā kur es nopirku tik foršu žaķetīti,blūzīti vai somiņu.:)))

Tiešām noderīgi, apskatījos youtube video par aliexpress precēm, atsauksmes visādas, arī linki uz konkrētajām precēm un pārdevējiem

61 - 70 с 392