sutisana pa Omniva pakomatiem - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

sutisana pa Omniva pakomatiem

Ludzu palidziet, esmu jau ieprieks sutijusi pacinas pa Rigu, izmantojot Omniva pakalpojumus. Soreiz pacina ir janosuta uz Adaziem, pakomats piedava 4 regionus un Rigu. Adazus nevaru atrast ne pie Rigas, nedz ari Vidzeme.

Atnacu majas paskatijos Omnivas pakomatu atrasanas vietas un Adazi ir taja saraksta, bet kapec es tos nevaru izveleties.

Vai es daru ko nepareizi?

17 Ответы

Registre neta un pie pakomata tikai noskane.Prieks kam mocities pie pakomata un ko meklet....

Man reiz pakomāts vispār ļoti maz variantus piedāvāja.  Visa Rīga bija trīs lapās. Labi, ka pircēja piedāvāja divus variantus,kur sūtīt. 

A kā, ja es mājās reģistrēju ,man jāprintē vai kā? Šito daļu nesaprotu :D

Pazvani uz Omnivas info:-) 

Man piemēram šodien vispār Omniva sagādāja...trieku:-)  veru vaļā nodalījumu... a tur nekā tukšums, bet pazvanīju un viss ātri nokārtojās, ne tajā kastē ielika manu paciņu:-) 

Omnivas info darba laiks beidzas 20.00, diemzel es mazliet velak velejos nosutit.

> Aynura

Registre neta un pie pakomata tikai noskane.Prieks kam mocities pie pakomata un ko meklet....

Javeic maksajums caur internetbanku?

Man printera majas nav, bet lasu noteikumus, ka tiks nosutits kods un pie pakomata vares to izdrukat.

> Liepa

> Aynura

Javeic maksajums caur internetbanku?

Man printera majas nav, bet lasu noteikumus, ka tiks nosutits kods un pie pakomata vares to izdrukat.

Maksājums būs jāveic caur i-banku un ir tā kā Tu saki - īsziņā saņemsi sūtījuma numuru , ko ievadīsi pie pakomāta un tiks izdrukāta kvīts . :   ))  

+Tādā gadījumā pie pakomāta jāizvēlas "Privāts klients"  , nevis parastais "Nosūtīt" . 

Kartejo reizi Omnivas neizdariba, sorit sazinajos ar Omnivas dienestu, izradas vini Kr.Voldemara iela esosaja pakomata nav vel jaunas adreses ieladejusi. Tamdel es ari vakardien nevareju izveleties Adazus. Protams, vakardien sedeju neta un lasiju Omnivas noteikumus un iegadajos to svitru kodu.

Paldies meitenes par atsaucibu.

Es atkal Jūrmalu neatradu nevienā reģionā :( Un pie pakomāta man kaut kā  ir ērtāk, nekā vēl maksāt caur I-banku...

1 - 10 с 17